Νέα

Νυχτερινή ζωή και σεξ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Casablancas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2007
Μηνύματα
900
Like
1
Πόντοι
6
πολύ υπαρξιακό θρεντάκι....

προτείνω να ακούσετε το παρακάτω προιστορικό τραγουδάκι....

τι να φταίειιιι..τι να φταίειιιιι
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
[quote author=james070 link=topic=73764.msg1408549#msg1408549 date=1256567488

Και κει όμως έχει ρώσους που πηδάνε τοπ μόντελ και άλλους που βολεύονται με ρωσίδες σαν κι αυτές που καθαρίζουν τις σκάλες εδώ.

οπότε πάλι στα ίδια φτάνουμε.
[/quote]

Και οι Ρωσσίδες που καθαρίζουν εδώ σκάλες είναι πιο όμορφες από τις αντοιστοίχου επαγγέλματος ελληνίδες :)
 

30something

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
για διαφορους λογους(την εχεις πηδηξει στο μακρινο παρελθον ,δεν νιωθεις κατι ερωτικο γι αυτην,κλπ).ειναι το καλυτερο δολωμα :2on1:παντως!!αμα ειναι και καλος χαρακτηρας συνδυαζεις κεφι,διασκεδαση και πηδημα(με αλλη εννοειται :dancing:)το ΣΚ παντως κοπελα ηρθε και μου μιλησε σχεδον απο μονη της(της ειχα κανει ενα κοπλιμεντο σε ανυποπτη στιγμη νωριτερα)οταν η φιλη μου πηγε στην τουαλετα καθως νομιζε οτι ηταν η δικια μου :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Mην λέτε μέση ελληνίδα, δεν είναι σωστή έκφραση.
Πιο σωστό είναι ότι η αναλογία όμορφων γυναικών (μούρη τε και σώματι  :grin:) είναι μεγαλύτερη στη Ρωσία απ 'οτι στην Ελλάδα. (δεν έχω πάει αλλά όλοι όσοι πάνε έτσι λένε και δεν έχω λόγο να μην τους πιστέψω,( ή μήπως έχω; :grin:))
Νομίζω πάντως ότι ανάμεσα σε μια πανέμορφη ελληνίδα και πανέμορφη ρωσίδα με γοητεύει περισσότερο η Ελληνίδα
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
τοτε μηπως να κανετε κατι σαν "αποχη"?
δηλαδη [size=12pt]να την χωριζετε τη γκομενα που εχει τετοιες απαιτησεις.
[/size]
ειδικα τα δωρα πιστευω οτι πρεπει να ειναι φτηνα και τ ξεκαθαρισω στις σχεσεις μου γιατι ενω εσυ ξεπενταριαζεσαι να της παρεις ενα πανακριβο τσαντακι μπορει να μην ταιριαζει με τα ρουχα της και η "αξια" η χρηστικη του αντικειμενου να ειναι πολυ μικροτερη = πεταμενα λεφτα.

:2funny: :2funny: :2funny:


Και πού θα ξαναβρεί γκόμενα;
Εδώ οι περισσότεροι που δε βλέπονται έχουν γίνει φιδέμποροι μπας και ζμπρώξουν τίποτα :idiot:

τι παει να πει δηλαδη να της πηδηξεις το μυαλο αν δεν εισαι ουτε ωραιος ουτε ευγενικος η μαλακας και ολα τα παραπανω? :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Τίποτα δεν πάει να πει...
Είναι η πιο κενή και ανόητη φράση που μπορεί να ειπωθεί...
Το ότι έγινε και κλισεδάκι απλά δείχνει σε τί κατάντια έχει περιπέσει το θέμα "φλερτ"
 

Επισκέπτης
Πιο σωστό είναι ότι η αναλογία όμορφων γυναικών (μουρη τε και σώματι  :grin:) είναι περισσότερη στη Ρωσία απ 'οτι στην Ελλάδα. (δεν έχω πάει αλλά όλοι όσοι πάνε έτσι λένε και δεν έχω λόγο να μην τους πιστέψω)

Μαλακίες λένε...εγγυημένα...

Όπως κ όσοι λένε για την οικονομία της Ρωσσίας...αφού έχουν δει Μόσχα,Αγ.Πετρούπολη κ 1-2 ακόμη πόλεις...
 

Επισκέπτης
Άρα λοιπόν το πρόβλημα απλά είναι ότι δεν είναι ωραίες!

ναι και αν η γυναικα δεν ειναι ωραια τι να την κανεις?για φιλοσοφικες συζητησεις βρισκω ενα καρο μαλακες ψωλαραδες!
Επισης περα του οτι δεν ειναι ωραιες (οι περισσοτερες) ειναι και δυσκολες και μας παπαριζουν με ενα καρο μαλακιες περι και καλα τρομαρα του επιπεδου για τον αντρα και τετοια κοσμοπολιτικα...
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
ναι και αν η γυναικα δεν ειναι ωραια τι να την κανεις?για φιλοσοφικες συζητησεις βρισκω ενα καρο μαλακες ψωλαραδες!
Επισης περα του οτι δεν ειναι ωραιες (οι περισσοτερες) ειναι και δυσκολες και μας παπαριζουν με ενα καρο μαλακιες περι και καλα τρομαρα του επιπεδου για τον αντρα και τετοια κοσμοπολιτικα...
Ποιο είναι το πρόβλημα τελικά ρε αλάνια?

το ότι δεν βρίσκουμε πολλές όμορφες?

ή το ότι δεν μας κάθονται?

γιατί εγώ τόση ώρα κατάλαβα ότι δεν βρίσκουμε νινί για το βράδι!

το θέμα ομορφιάς τώρα τίθεται!

ένα ένα να τα ξεκαθαρίσουμε!
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
ναι και αν η γυναικα δεν ειναι ωραια τι να την κανεις?για φιλοσοφικες συζητησεις βρισκω ενα καρο μαλακες ψωλαραδες!
Επισης περα του οτι δεν ειναι ωραιες (οι περισσοτερες) ειναι και δυσκολες και μας παπαριζουν με ενα καρο μαλακιες περι και καλα τρομαρα του επιπεδου για τον αντρα και τετοια κοσμοπολιτικα...

αφου δεν ειναι ωραιες, τοτε τι σας νοιαζει αν σας κατσουν?
 

Επισκέπτης
Ποιο είναι το πρόβλημα τελικά ρε αλάνια?

το ότι δεν βρίσκουμε πολλές όμορφες?

ή το ότι δεν μας κάθονται?

γιατί εγώ τόση ώρα κατάλαβα ότι δεν βρίσκουμε νινί για το βράδι!

το θέμα ομορφιάς τώρα τίθεται!

ένα ένα να τα ξεκαθαρίσουμε!

το πρόβλημα είναι η κλαψομουνιά...
 

Επισκέπτης
Ποιο είναι το πρόβλημα τελικά ρε αλάνια?

το ότι δεν βρίσκουμε πολλές όμορφες?

ή το ότι δεν μας κάθονται?

γιατί εγώ τόση ώρα κατάλαβα ότι δεν βρίσκουμε νινί για το βράδι!

το θέμα ομορφιάς τώρα τίθεται!

ένα ένα να τα ξεκαθαρίσουμε!

οι συναγωνιστες πιο πριν ξεκαθαρισαν οτι και κατι να τους κατσει ειναι κανενα μπαζακι.
Και το προβλημα ειναι οτι δεν υπαρχουν πολλες ομορφες που να καθονται :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Νομίζω πάντως ότι ανάμεσα σε μια πανέμορφη ελληνίδα και πανέμορφη ρωσίδα με γοητεύει περισσότερο η Ελληνίδα
εμένα ανάμεσα σε μια πανέμορφη ελληνίδα και μια πανέμορφη ρωσσίδα με γοητεύει περισσότερο η ελληνορωσσίδα.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ρε μην ακούτε τις γκόμενες γαμώ το κέρατό μου   :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
ο χορτατος ευκολα μπορει να κανει κριτικη...

ο χορτάτος...ξεπέρασε τα κόμπλεξ του...(έστω,προσπαθεί να τα ξεπεράσει..)

επίσης,δεν είναι φυγόπονος...κ δεν ρίχνει το φταίξιμο σε κανέναν άλλο πέραν του εαυτού του..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom