Νέα

Νυχτερινή ζωή και σεξ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Δειξε μου τους ρε...δειξε μου τον μπατιρη χωρις αμαξι που γαμαει καλα μουνια.
Εγω ξερω οτι η μουναρα θα προτιμησει αυτον που θα την κυκλοφορησει με ενα ωραιο αμαξι και θα εχει μια ζωη ανετη.Με λεφτα διακοπες δωρα ταξιδια...

1.Εμένα...

2.Η μουνάρα μπορεί να διαλέξει να παντρευτεί αυτόν που περιγράφεις...αλλά όχι για να γαμηθεί μαζί του...ΣΙΓΟΥΡΑ θα γαμηθεί και με αυτόν...αφού περάσει απ'το κρεβάτι του περσόνα...
 

Επισκέπτης
Το θεμα μας ειναι "Νυχτερινη ζωη και σεξ στην Αθηνα" και σεις το πηγατε παλι στις μερσεντες και στις ελειενιδες. Για συγκεντωθητε στο θεμα και γραψτε για τα μαγαζια που βγαινουν οι γκομενες στην Αθηνα. Που εχει τις ευκολες και που τις δυσκολες, γιατι την αλλη βδομαδα θα ερθω Αθηνα και λεω να φορτωσω κανα 2 γκομενα για αρχη και μετα βλεπουμε. Μπορει να παω να δω κι ενα ξαδερφο και αν εχω χρονο απο τα γκομενακια ισως πεταχτω και μια βολτα απο Φυλης. Δωστε λοιπον τα φωτα σας να κανω την καταδρομικη μου και σκισω τις Αθηναιες μουνιτσες. Αντε λοιπον γιατι θα αρχισω να γραφω για νυχτερινη ζωη και σεξ στο χωριο μου.
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Μόνο η υπογραφή σου φτάνει για να καταλάβουμε γιατί δεν γαμάς...κ γιατί δεν βλέπεις τις μουνάρες ή έστω τις εμφανήσιμες τριγύρω...

Αν ήξερες τι σου γίνεται θα έβλεπες οτι αλλάζω υπογραφή τακτικά! Αλλά αν απο την υπογραφή κρίνεις τον άλλο καλός  :jerking: είσαι. Είδαμε και το δικό σου ¨ανυπόγραφο¨ και τη φότο...συγκινηθήκαμε :headbang:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
2.Η μουνάρα μπορεί να διαλέξει να παντρευτεί αυτόν που περιγράφεις...αλλά όχι για να γαμηθεί μαζί του...ΣΙΓΟΥΡΑ θα γαμηθεί και με αυτόν...αφού περάσει απ'το κρεβάτι του περσόνα...

:rockon: :rockon: :rockon:

 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Οταν βαλετε στο μυαλο σας οτι να παει στο διαολο η καλη γειτονοπουλα αν ειναι σαν το αναποδο γαμωτο εμφανισιακα ισως κατανοησετε γιατι και οι αντρες λενε ολα αυτα για τις Ελεινιδες και οτι για τον αντρα μετραει η εμφανιση στην γυναικα και οτι χεστηκαμε και για το μυαλο της γυναικας καθως δεν την θελουμε για να μας λυνει τιποτα γριφους σε μαθηματικα η να μας κανει φιλολογικες συζητησεις.

Στο οτι η Ελλαδα παμε παλι απο την αρχη φτου...εχει πατσαβουρες και επισης κουτοπονηρες βλαχες με απαιτησεις.

εγω εχω στο νου μου οτι "να παει στο διαολο η καλη γειτονοπουλα αν ειναι σαν το αναποδο γαμωτο εμφανισιακα "
εσυ βαζεις στο νου σου οτι ισως και να ΜΗ ΘΕΛΟΥΝ ΜΠΑΤΗΡΙΔΕΣ???????????

γιατι τοση μιρλα με τα κριτηρια της αλληνης?
δεν κοιτας τα δικα σου κριτηρια?
 

Επισκέπτης
Το θεμα μας ειναι "Νυχτερινη ζωη και σεξ στην Αθηνα" και σεις το πηγατε παλι στις μερσεντες και στις ελειενιδες. Για συγκεντωθητε στο θεμα και γραψτε για τα μαγαζια που βγαινουν οι γκομενες στην Αθηνα. Που εχει τις ευκολες και που τις δυσκολες, γιατι την αλλη βδομαδα θα ερθω Αθηνα και λεω να φορτωσω κανα 2 γκομενα για αρχη και μετα βλεπουμε. Μπορει να παω να δω κι ενα ξαδερφο και αν εχω χρονο απο τα γκομενακια ισως πεταχτω και μια βολτα απο Φυλης. Δωστε λοιπον τα φωτα σας να κανω την καταδρομικη μου και σκισω τις Αθηναιες μουνιτσες. Αντε λοιπον γιατι θα αρχισω να γραφω για νυχτερινη ζωη και σεξ στο χωριο μου.

ΠΑΝΤΑ && ΠΑΝΤΟΥ υπάρχουν όμορφες κ άσχημες γκόμενες...τις μπανίζεις κ απλά προσπαθείς να τις "κερδίσεις"...
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Μόνο η υπογραφή σου φτάνει για να καταλάβουμε γιατί δεν γαμάς...κ γιατί δεν βλέπεις τις μουνάρες ή έστω τις εμφανήσιμες τριγύρω...

ποιος σου είπε οτι δε βλέπω γύρω μουνάρες δικά σου συμπεράσματα βγάζεις?!?
 

Επισκέπτης
Αν ήξερες τι σου γίνεται θα έβλεπες οτι αλλάζω υπογραφή τακτικά! Αλλά αν απο την υπογραφή κρίνεις τον άλλο καλός  :jerking: είσαι. Είδαμε και το δικό σου ¨ανυπόγραφο¨ και τη φότο...συγκινηθήκαμε :headbang:

Δεν την έβαλα βρε μαλάκα για να συγκινηθείς...και ναι,κρίνω τα πάντα όπως με κρίνουν οι πάντες...απλά η διαφορά μας..είναι οτι εγώ τους γράφω στα παπάρια μου...
 

Επισκέπτης

Αν εισαι εσυ μπατιρης τι να λενε οι πραγματικοι μπατιρηδες

2.Η μουνάρα μπορεί να διαλέξει να παντρευτεί αυτόν που περιγράφεις...αλλά όχι για να γαμηθεί μαζί του...ΣΙΓΟΥΡΑ θα γαμηθεί και με αυτόν...αφού περάσει απ'το κρεβάτι του περσόνα...

αυτο ειναι αληθεια...Δεν ειναι λιγες και οι παντρεμενες μιλφαρες που φορτωνουν τεκνα με το αμαξι τους απο πανεπιστημια.
Για αυτο λεω και στον περσονα να εχει το νου του με την οχια μην της δανειζει συχνα το αμαξι.
 

Επισκέπτης
εγω εχω στο νου μου οτι "να παει στο διαολο η καλη γειτονοπουλα αν ειναι σαν το αναποδο γαμωτο εμφανισιακα "
εσυ βαζεις στο νου σου οτι ισως και να ΜΗ ΘΕΛΟΥΝ ΜΠΑΤΗΡΙΔΕΣ???????????

γιατι τοση μιρλα με τα κριτηρια της αλληνης?
δεν κοιτας τα δικα σου κριτηρια?

Τοτε να τις λεμε πουτανες να τελιωνει το θεμα γιατι δεν θελουν πουτσο πρωτα αλλα φραγκα και εξασφαλιση καλης ζωης στις πλατες των αντρων τους.
 

Επισκέπτης
Αν εισαι εσυ μπατιρης τι να λενε οι πραγματικοι μπατιρηδες

Ξεκόλλα ρε μαλάκα....ΟΛΟΙ ΜΠΑΤΙΡΗΔΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ....

...φαντάσου πόσο χειρότερος θα ήταν ο κόσμος αν μπορούσες να πάρεις έστω κ ένα € μαζί σου εκεί που θα σαπίσεις...

...αλλά δε σου χρειάζεται...τσάμπα θα πας...κ τσάμπα θα μείνεις...

ΞΥΠΝΑ...
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Δειξε μου τους ρε...δειξε μου τον μπατιρη χωρις αμαξι που γαμαει καλα μουνια.

Κάτι βρωμοκουλτουριάρηδες, ξευτοθεατρόφιλοι/εικαστικοί, ψευτοκαλλιτέχνες/βρωμιάρηδες, και πολλά παρεμφερή μιάσματα.... :2funny: Έτσι και αλλιώς, κάθε ''καθως πρέπει'' μουνάρα θα πρέπει να έχει περάσει από την ''cult'' φαση της...όσοι λεχρήτες τίς βρήκαν σε αυτή, ακλοπέρασαν...

Κύριοι, ο καθείς με τα όπλα του. Αλλος με τον παρά του, άλλος με την εμφάνιση, άλλος με τη μαγκιά του και άλλος με το λέγειν του...όλοι, κουτσά στραβά πηδάνε και δεν μπορεις κανένα να κατηγορίσεις για τον τρόπο... Το μεγάλο ερώτημα είναι ΤΙ πηδάνε. Η ποιότητα στο γαμήσι, θέλει ''ποιότητα'' κυνηγού...οι εξαιρεσεςι απλά επιβεβαιώνουν τον κανόνα...
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Τοτε να τις λεμε πουτανες να τελιωνει το θεμα γιατι δεν θελουν πουτσο πρωτα αλλα φραγκα και εξασφαλιση καλης ζωης στις πλατες των αντρων τους.

σημασια εχει πως τη λεω?

αυτες ομως θα θελες να εχεις αν ειχες τα φταλε...
η κανω λαθος?
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Κάτι βρωμοκουλτουριάρηδες, ξευτοθεατρόφιλοι/εικαστικοί, ψευτοκαλλιτέχνες/βρωμιάρηδες, και πολλά παρεμφερή μιάσματα.... :2funny: Έτσι και αλλιώς, κάθε ''καθως πρέπει'' μουνάρα θα πρέπει να έχει περάσει από την ''cult'' φαση της...όσοι λεχρήτες τίς βρήκαν σε αυτή, ακλοπέρασαν...

Κύριοι, ο καθείς με τα όπλα του. Αλλος με τον παρά του, άλλος με την εμφάνιση, άλλος με τη μαγκιά του και άλλος με το λέγειν του...όλοι, κουτσά στραβά πηδάνε και δεν μπορεις κανένα να κατηγορίσεις για τον τρόπο... Το μεγάλο ερώτημα είναι ΤΙ πηδάνε. Η ποιότητα στο γαμήσι, θέλει ''ποιότητα'' κυνηγού...οι εξαιρεσεςι απλά επιβεβαιώνουν τον κανόνα...
:headbang: :headbang: :headbang:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
οπως θα μου δειξεις και τους κακους χριστιανους του εξωτερικου που κανουν βανδαλισμους και βιοπραγιαιες απο φανατισμο? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

σιγά μη σου πλερώσω ταξίδι, να πας να τα δεις μόνος σου αυτά  :boobies: :boobies:
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Δεν την έβαλα βρε μαλάκα για να συγκινηθείς...και ναι,κρίνω τα πάντα όπως με κρίνουν οι πάντες...απλά η διαφορά μας..είναι οτι εγώ τους γράφω στα παπάρια μου...

Μαλάκας είσαι και πολλά κιλά μάλιστα

τράβα να κλάψεις σε άλλη πούτσα...δεν σε γαμάω...

Ίσα ρε πουστράκι γαμάς και άντρες τώρα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom