Νέα

Ntora Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpap71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 918
  • Εμφανίσεις 442K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

GrSheLover

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
43
Like
121
Πόντοι
0
Είναι το όνειρο που θέλω να ζω συνέχεια με έκανε να νιώσω πόσο μου ταιριάζει η παθητική στάση με έκανε να γίνω η Τζούλια που κρύβω μέσα μου δεν δυσκολεύτηκε καθόλου μαζί μου μπορώ να πω με άνοιξε τελειος αλλά με ξεφτιλισε όπως μου αξίζε και ζω για την επόμενη φορά για την φαντασιώση μου που είναι το fisting μαζί της
 

kavlwmenos_panta

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2024
Μηνύματα
54
Like
100
Πόντοι
0
ρε παιδιά η ντορα δεν ειναι πολύ αρρενωπή ; αν ειναι έτσι πας και με εναν άντρα...Προσωπικά δεν μου βγάζει καμία θηλυκότητα...
 

Mpirimpas76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
337
Κριτικές
7
Like
910
Πόντοι
361

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
681
Κριτικές
24
Like
2.248
Πόντοι
496

mitsakos25

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
205
Like
144
Πόντοι
1
Ντόρα θα μπορουσες μηπως να δεις τα προσωπικά σου μηνύματα?
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.731
Like
2.476
Πόντοι
456
ρε παιδιά η ντορα δεν ειναι πολύ αρρενωπή ; αν ειναι έτσι πας και με εναν άντρα...Προσωπικά δεν μου βγάζει καμία θηλυκότητα...
μια χαρά είναι για τρανς και πολύ καυλιάρα.. εδώ πάνε με άλλες κι άλλες κροσσάκια με περούκες και τις εκθειάζουν και σου φαίνεται η Ντόρα αντρουά;... άντε γιατί δεν θέλω να θίξω καμία που έχουν μάλιστα και θρεντς εδώ μέσα και τις έχουν θεές...
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.207
Κριτικές
1
Like
2.566
Πόντοι
456
Ευχαριστώ πολύ για την διαφήμιση καυλες
καταρχην ειναι ευγενεστατη και πολυ καλη στις υπηρεσιες της , και εχει και μια κωλαρα ,κολαση ,ενταξει καταλαβαινω πως οι περισοτεροι θα λετε για το ενεργητικο της αλλα να το πουμε και αυτο ειναι αλλο ενα θετικο
 

kavlwmenos_panta

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2024
Μηνύματα
54
Like
100
Πόντοι
0
μια χαρά είναι για τρανς και πολύ καυλιάρα.. εδώ πάνε με άλλες κι άλλες κροσσάκια με περούκες και τις εκθειάζουν και σου φαίνεται η Ντόρα αντρουά;... άντε γιατί δεν θέλω να θίξω καμία που έχουν μάλιστα και θρεντς εδώ μέσα και τις έχουν θεές...
το oτι εκθειάζει κάποιος τα κροσάκια δεν μου λεει κάτι...ο καθένας με τα γούστα του και τη τρέλα του...ναι για μένα αντρουά ειναι η ντορα οπως ειναι και για αλλους...οπως και 2 φιλοι απο πάνω συμφώνησαν μαζι μου. Περί ορέξεως κολκυθόπιτα αμα σαρέσει εσένα να ειναι πολύ αρρενωπή μια τρανς. Εγώ προτιμώ να μοιάζει με γυναικα μια τρανς, οχι να ειναι σαν άντρας με περούκα βαμμενος και ξυρισμένος :wink:
 

kavlwmenos_panta

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2024
Μηνύματα
54
Like
100
Πόντοι
0

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
925
Κριτικές
15
Like
2.093
Πόντοι
2.477
Περί ορέξεως κολκυθόπιτα αμα σαρέσει εσένα να ειναι πολύ αρρενωπή μια τρανς.
Οπως εγραψες "περι ορεξεως" και μπλα μπλα μπλα!
Το ιδιο ισχυει και για εσενα, αν δεν σου αρεσει προχωρα παρακατω!
Στους περισσοτερους εδω δεν τους απασχολει η γνωμη σου, εκτος αν σε ρωτησαν πριβε,
μπερδευτηκες και πεταχτηκες να παιξεις την κολοκυθια.
 

kavlwmenos_panta

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2024
Μηνύματα
54
Like
100
Πόντοι
0
Οπως εγραψες "περι ορεξεως" και μπλα μπλα μπλα!
Το ιδιο ισχυει και για εσενα, αν δεν σου αρεσει προχωρα παρακατω!
Στους περισσοτερους εδω δεν τους απασχολει η γνωμη σου, εκτος αν σε ρωτησαν πριβε,
μπερδευτηκες και πεταχτηκες να παιξεις την κολοκυθια.
Και εσένα αν δεν σου αρέσει η γνώμη μου προχώρα παρακάτω...μη πετάγεσαι εκει που δεν σε ρωτάνε....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom