Νέα

Ntora Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpap71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 930
  • Εμφανίσεις 444K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

kavlwmenos_panta

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2024
Μηνύματα
55
Like
104
Πόντοι
0
Απαντηση 15 χρονου, που μολις εχει βγει απο τα Goodys, με μουσταρδα στα μαγουλα.
Τυπε, απο τη στιγμη που
δεν ειναι στις επιλογες σου, δεν μας νοιαζει η γνωμη σου.
Σε αντιπροσωπευει η τελευταια σου σειρα.
σου απαντάω στο ιδιο υφος με σένα....εσένα ποιος σε ρώτησε και πετάγεσαι; υπερασπιστής του νηματος εδώ εισαι και πετάγεσαι αμα γράψει κάτι κάποιος που δεν ειναι στα θέλω σου; τα νηματα ειναι να γράφει ο καθένας τη γνώμη του, οχι να πετάγεσαι εσυ ο ακυρος καθε φορά που σε ενοχλεί η γνώμη του αλλου να μας πεις οτι δεν σε ενδιαφέρει...και εμας δεν μας ενδιαφέρει αν σαρέσει ή οχι...οπότε αλλου αυτά...Πολυ απλά αν δεν σαρέσει η γνωμη του αλλου προσπέρασε την....
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
686
Κριτικές
24
Like
2.257
Πόντοι
496
σου απαντάω στο ιδιο υφος με σένα....εσένα ποιος σε ρώτησε και πετάγεσαι; υπερασπιστής του νηματος εδώ εισαι και πετάγεσαι αμα γράψει κάτι κάποιος που δεν ειναι στα θέλω σου; τα νηματα ειναι να γράφει ο καθένας τη γνώμη του, οχι να πετάγεσαι εσυ ο ακυρος καθε φορά που σε ενοχλεί η γνώμη του αλλου να μας πεις οτι δεν σε ενδιαφέρει...και εμας δεν μας ενδιαφέρει αν σαρέσει ή οχι...οπότε αλλου αυτά...Πολυ απλά αν δεν σαρέσει η γνωμη του αλλου προσπέρασε την....
μην τσακώνεστε ρε παιδιά ...
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.616
Κριτικές
2
Like
6.129
Πόντοι
2.356
ρε παιδιά η ντορα δεν ειναι πολύ αρρενωπή ; αν ειναι έτσι πας και με εναν άντρα...Προσωπικά δεν μου βγάζει καμία θηλυκότητα...
Προφανώς εδώ ο φίλος αγνοεί το γεγονός ότι αυτή τη στιγμή έχουν γίνει σχεδόν νεόπλουτοι κάποιοι που κυριολεκτικά βάζουν μια περούκα και λίγη περιοποιηση γίνονται "ωραίες κροςς" - όχι η Ντόρα που είναι χρόνια επαγγελματίας και μάλιστα σωστή. (Σημειωτέον δεν την έχω πάρει ποτέ - απλά έχω διαβάσει εδώ μέσα πολλά θετικά)
 

Mpirimpas76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
338
Κριτικές
7
Like
911
Πόντοι
361
Προφανώς εδώ ο φίλος αγνοεί το γεγονός ότι αυτή τη στιγμή έχουν γίνει σχεδόν νεόπλουτοι κάποιοι που κυριολεκτικά βάζουν μια περούκα και λίγη περιοποιηση γίνονται "ωραίες κροςς" - όχι η Ντόρα που είναι χρόνια επαγγελματίας και μάλιστα σωστή. (Σημειωτέον δεν την έχω πάρει ποτέ - απλά έχω διαβάσει εδώ μέσα πολλά θετικά)
Σωστός...!!!
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.456
Κριτικές
40
Like
2.181
Πόντοι
1.206
Εδώ κ παρά πολύ καιρό σκέφτομαι να την πάρω, αλλά το θέμα δεν είναι η εμφάνιση, γιατί το γούστο είναι υποκειμενικό, οπότε προτιμώ να το διαπιστώσω από κοντά. Το θέμα είναι, θα δεχτεί τον παθητικό ρόλο; κ αν ναι αξίζει; γιατί διαβάζω συνέχεια ότι είναι ενεργητική. Γνωρίζει κάποιος αν δέχεται τον παθητικό ρόλο κ αν αξίζει;
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
519
Like
1.815
Πόντοι
206
Και τον τρώει και της αρέσει. Να ξέρεις πάντως πως είναι μεγαλόσωμη, δεν κουλαντρίζεται εύκολα. Και ως μπότομ, πάλι αυτή κρατά την μπαγκέτα.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.732
Like
2.480
Πόντοι
456
το oτι εκθειάζει κάποιος τα κροσάκια δεν μου λεει κάτι...ο καθένας με τα γούστα του και τη τρέλα του...ναι για μένα αντρουά ειναι η ντορα οπως ειναι και για αλλους...οπως και 2 φιλοι απο πάνω συμφώνησαν μαζι μου. Περί ορέξεως κολκυθόπιτα αμα σαρέσει εσένα να ειναι πολύ αρρενωπή μια τρανς. Εγώ προτιμώ να μοιάζει με γυναικα μια τρανς, οχι να ειναι σαν άντρας με περούκα βαμμενος και ξυρισμένος :wink:
επειδή άλλοι δύο συμφωνούν μαζί σου δεν σημαίνει ότι είναι έτσι τα πράγματα και όχι η Ντόρα δεν είναι σαν άντρας με περούκα και να σε ρωτήσω το βασικότερο.. την έχεις δει από κοντά;
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.213
Κριτικές
1
Like
2.576
Πόντοι
456
Εδώ κ παρά πολύ καιρό σκέφτομαι να την πάρω, αλλά το θέμα δεν είναι η εμφάνιση, γιατί το γούστο είναι υποκειμενικό, οπότε προτιμώ να το διαπιστώσω από κοντά. Το θέμα είναι, θα δεχτεί τον παθητικό ρόλο; κ αν ναι αξίζει; γιατί διαβάζω συνέχεια ότι είναι ενεργητική. Γνωρίζει κάποιος αν δέχεται τον παθητικό ρόλο κ αν αξίζει;
θα τον δεχθει εγω την ηθελα μομο παθητικη και δεχτηκε και ειχε πεταχτη κολαρα και σε υψος που μου ηρθε γαντι , και εχει και στηθος τωρα αν εχει λιγο αντρουα μια αγραδα στο προσωπο , ε κατι πολυ λιγο , αλλα αφου δεν χαλασε εμενα που λογω Πουκετ εχω πολλες συναντησεις με κατι τοσο θηλυκες σκετα κοριτσακια δηλαδη , ε δεν νομιζω πως θα ειναι θεμα
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.213
Κριτικές
1
Like
2.576
Πόντοι
456
παρεπιπτοντως Τεταρτη θα ανεβω Αθηνα , τα 110 χλμ οδηγηση και με μηχανη,ειναι ακρως αποτρεπτικα για εμενα , ειδικα αν ετρωγα καμμια φολα , ετσι εχω αρχισει να μελεταω με ποια θα κανω συναντηση απο τωρα lol
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.456
Κριτικές
40
Like
2.181
Πόντοι
1.206
θα τον δεχθει εγω την ηθελα μομο παθητικη και δεχτηκε και ειχε πεταχτη κολαρα και σε υψος που μου ηρθε γαντι , και εχει και στηθος τωρα αν εχει λιγο αντρουα μια αγραδα στο προσωπο , ε κατι πολυ λιγο , αλλα αφου δεν χαλασε εμενα που λογω Πουκετ εχω πολλες συναντησεις με κατι τοσο θηλυκες σκετα κοριτσακια δηλαδη , ε δεν νομιζω πως θα ειναι θεμα
ευχαριστώ για τις πληροφορίες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom