Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Άρα ανακεφαλαιώνοντας , η Ντενίσα δουλεύει
1. Χωρίς ρεπό , κάθε μέρα
2. Διπλοβάρδια, από το πρωί μέχρι το βράδυ
3. Χωρίς περίοδο
4. Με το μαγαζί τίγκα στον κόσμο από το πρωί μέχρι το βράδυ
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
Πο, μαλάκα μου, πούτσα που τρώει η κοπέλα!!! Το μουνί της θα έχει γίνει σαν το γκραν κάνιον!!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Άρα ανακεφαλαιώνοντας , η Ντενίσα δουλεύει
1. Χωρίς ρεπό , κάθε μέρα
2. Διπλοβάρδια, από το πρωί μέχρι το βράδυ
3. Χωρίς περίοδο
4. Με το μαγαζί τίγκα στον κόσμο από το πρωί μέχρι το βράδυ
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
Πο, μαλάκα μου, πούτσα που τρώει η κοπέλα!!! Το μουνί της θα έχει γίνει σαν το γκραν κάνιον!!
Το νούμερο 3 είναι πολύ πολύ ύποπτο !!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
τι θεσ να πεισ ρε μαστορα για το 3?
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
την έχω πετύχει εγώ μεθυσμένη να βρωμάει αλκοολ στα 2 μέτρα και ξενέρωσα.
απο τότε δεν την ξαναπήρα ποτέ

Η Ντενισα παρολο αυτα που εχουν γραφτει εδω Δ-Ε-Ν πινει βοτκα.Lipton Ice Tea.

μηπως ειναι τραβελος υποθετω...
μουαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!

Kαλα εσυ ποσα κιλα  :jerking: εισαι για να το λες αυτο?

Παντως η Ντενισα καποιες ελαχιστες μερες τον μηνα δεν δουλευει καθολου.

Την επισκευτηκα πριν λιγη ωρα ξανα.Ειπαμε παρα παρα πολλα πραγματα το 70% στα Τσεχικα και το αλλο 30% στα Ελληνικα.
 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
722
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
παιδια  δουλευει σημερα η ντενισα? μην κατεβω αδικα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.123
Κριτικές
491
Like
37.411
Πόντοι
41.447
Η Ντενισα παρολο αυτα που εχουν γραφτει εδω Δ-Ε-Ν πινει βοτκα.Lipton Ice Tea.

Kαλα εσυ ποσα κιλα  :jerking: εισαι για να το λες αυτο?

Παντως η Ντενισα καποιες ελαχιστες μερες τον μηνα δεν δουλευει καθολου.

Την επισκευτηκα πριν λιγη ωρα ξανα.Ειπαμε παρα παρα πολλα πραγματα το 70% στα Τσεχικα και το αλλο 30% στα Ελληνικα.
το lipton-ice-tea τι γέυση το προτίμα? Ροδάκινο ή λεμόνι?
ουίσκι πίνει?
τζίν?
τεκίλα?
ρούμι?

κατά τα άλλα χαλάρωσε δεν σου θίξαμε την κολητή...
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ας υποθεσουμε οτι πινει ρε παιδια!(και εγω αυτο νομιζω)
Το προβλημα δεν βλεπω που ειναι! :think:
Πως αλλιως θα βγουνε οι διπλοβαρδιες που κανει τοσο καιρο?
Ετσι ευκολο το εχετε?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.123
Κριτικές
491
Like
37.411
Πόντοι
41.447
Ας υποθεσουμε οτι πινει ρε παιδια!(και εγω αυτο νομιζω)
Το προβλημα δεν βλεπω που ειναι! :think:
Πως αλλιως θα βγουνε οι διπλοβαρδιες που κανει τοσο καιρο?
Ετσι ευκολο το εχετε?
Εαν εσένα δεν σε ενοχλέι το γεγονός  να βρωμοκοπάει αλκοολ η κοπέλα που πληρώνεις, κανένα πρόβλημα δεν υπάρχει.
ο καθένας όπως γουστάρει.
άλλος μπορεί να γουστάρει να βρωμάει ιδρωτίλα η κοπέλα, καθόλου απίθανο και αυτό...
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Εαν εσένα δεν σε ενοχλέι το γεγονός  να βρωμοκοπάει αλκοολ η κοπέλα που πληρώνεις, κανένα πρόβλημα δεν υπάρχει.
ο καθένας όπως γουστάρει.
άλλος μπορεί να γουστάρει να βρωμάει ιδρωτίλα η κοπέλα, καθόλου απίθανο και αυτό...

Δεν ειπα οτι δεν με ενοχλει,αντιθετως!!!Ειτε την πληρωνω ειτε οχι!!!
Και αλλα με χαλανε στην κοπελα αλλα δεν ειναι το θεμα εκει!
Απλα σκεφτηκα τους λογους που ισως το κανει!Τιποτα παραπανω!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Δύσκολη δουλειά... Και αυτοί γιατί δεν της δίνουνε ένα ρεπό πια?
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
ρε παιδιά η ντενίσα είναι 100% γυναίκα!!! έχει και 2 παιδιά μικρά. αυτό το έχω διαπιστώσει πολύπροσωπικά και απο πολύ κοντά. ¨οσο για τα χάπια που λέτε δεν ξέρω το θέμα κι δεν εκφέρω γνώμη. ¨οσο για να δείτε αν κάποια είναι φυσική γυναίκα ή εγχειρισμένη (υπάρχουν πολλές τ'ετοιες στα μπουρδέλα) ψάξτε αν το μουνί της έχει κλειτορίδα. αν δεν έχει έιναι τραβεστί και αν έχει είναι γυναίκα. ένα άλλλο πράγμα που θα διαπιστώσετε είναι οτι στην κανονική γυναίκα τα μουνόχειλα έιναι απαλά ένω σε εγχειρισμένη εκεί που κανονικά έπρεπε να υπάρχουν μουνόχειλα θα δείτε κάτι σκληρά σαν κοκαλο. οφείλετε οτι εκει ήταν τα αρχίδια που κόψανε.
έτσι θα καταλάβετε την διαφορά. και αν θέλετε καντε μια βόλτα απο συγγρού ή καβάλας και πηγαίνετε με μια εγχειρισμένη να το δέιτε απο κοντά
Η ντενίσα είναι εδω 3 χρόνια σχεδόν και δουλεύει για να ζήσει την οικογενειά της στην τσεχία. παλαιά έπινε πολύ όταν δούλευε στο φυλής 109. τώρα όμως όχι δεν πίνει καθόλου στην δουλεια. αυτό μου το έχουν πεί φίλοι μου και το έχω διαπιστώσει και γώ όταν την επισκέφτηκα.
αυτά για να λυθούν οι παρεξηγήσεις και να μην λέει ο καθένας το μακ΄ρυ και το κοντό του
Φίλε Βαγγέλη χαιρετίσματα!!!!
:think: :think: :think:
 

joe125

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
407
Like
62
Πόντοι
1
Μπορεί και να έχεις δίκιο
Αλλά αυτό με το ποτό πως είσαι τόσο σίγουρος? Όταν πηγαίνεις και μπαίνει στο δωμάτιο της κάνεις αλκοτέστ??? :think:
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
ρε παιδιά η ντενίσα είναι 100% γυναίκα!!! έχει και 2 παιδιά μικρά. αυτό το έχω διαπιστώσει πολύπροσωπικά και απο πολύ κοντά. ¨οσο για τα χάπια που λέτε δεν ξέρω το θέμα κι δεν εκφέρω γνώμη. ¨οσο για να δείτε αν κάποια είναι φυσική γυναίκα ή εγχειρισμένη (υπάρχουν πολλές τ'ετοιες στα μπουρδέλα) ψάξτε αν το μουνί της έχει κλειτορίδα. αν δεν έχει έιναι τραβεστί και αν έχει είναι γυναίκα. ένα άλλλο πράγμα που θα διαπιστώσετε είναι οτι στην κανονική γυναίκα τα μουνόχειλα έιναι απαλά ένω σε εγχειρισμένη εκεί που κανονικά έπρεπε να υπάρχουν μουνόχειλα θα δείτε κάτι σκληρά σαν κοκαλο. οφείλετε οτι εκει ήταν τα αρχίδια που κόψανε.
έτσι θα καταλάβετε την διαφορά. και αν θέλετε καντε μια βόλτα απο συγγρού ή καβάλας και πηγαίνετε με μια εγχειρισμένη να το δέιτε απο κοντά
Η ντενίσα είναι εδω 3 χρόνια σχεδόν και δουλεύει για να ζήσει την οικογενειά της στην τσεχία. παλαιά έπινε πολύ όταν δούλευε στο φυλής 109. τώρα όμως όχι δεν πίνει καθόλου στην δουλεια. αυτό μου το έχουν πεί φίλοι μου και το έχω διαπιστώσει και γώ όταν την επισκέφτηκα.
αυτά για να λυθούν οι παρεξηγήσεις και να μην λέει ο καθένας το μακ΄ρυ και το κοντό του
Φίλε Βαγγέλη χαιρετίσματα!!!!
:think: :think: :think:

:thumbsup:Γεια σου και σενα! :)

το lipton-ice-tea τι γέυση το προτίμα? Ροδάκινο ή λεμόνι?
ουίσκι πίνει?
τζίν?
τεκίλα?
ρούμι?

κατά τα άλλα χαλάρωσε δεν σου θίξαμε την κολητή...

Κοιτα ρε ειρωνιες απο φλωρακια και συκιες δεν ανεχομαι.

Εχουμε πει αρκετα πραγματα και εχουμε κανει περισσοτερα με την Ντενισα απο τη μια φορα που πηγες εσυ και ξενερωσες.

Αλλωστε για να γαμησει κανεις την Ντενισα(που το μουνι της ειναι πραγματικο πηγαδι δυστηχως) και να την κανει να ιδρωσει θελει και μαγκια και εργαλειο κατι που δεν εχεις εσυ ουτε θα αποκτησεις ΟΚ.Γι'αυτο Μοκο.Αι τραβα απο κει που θα μας την λενε και τα μουζμουλα.

Οσο για το ρεπο ναι παιρνει που και που πχ.Σαββατα συνηθως απο οτι εχω καταλαβει.Τωρα αν αυτο πεφτει πανω στην περιοδο και τετοια δεν γνωριζω.

Παντως η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα για το πως αντεχει αυτη η Κοπελα καθε μερα πανω απο 12 ωρες.



 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.123
Κριτικές
491
Like
37.411
Πόντοι
41.447
:thumbsup:Γεια σου και σενα! :)

Κοιτα ρε ειρωνιες απο φλωρακια και συκιες δεν ανεχομαι.

Εχουμε πει αρκετα πραγματα και εχουμε κανει περισσοτερα με την Ντενισα απο τη μια φορα που πηγες εσυ και ξενερωσες.

Αλλωστε για να γαμησει κανεις την Ντενισα(που το μουνι της ειναι πραγματικο πηγαδι δυστηχως) και να την κανει να ιδρωσει θελει και μαγκια και εργαλειο κατι που δεν εχεις εσυ ουτε θα αποκτησεις ΟΚ.Γι'αυτο Μοκο.Αι τραβα απο κει που θα μας την λενε και τα μουζμουλα.

Οσο για το ρεπο ναι παιρνει που και που πχ.Σαββατα συνηθως απο οτι εχω καταλαβει.Τωρα αν αυτο πεφτει πανω στην περιοδο και τετοια δεν γνωριζω.

Παντως η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα για το πως αντεχει αυτη η Κοπελα καθε μερα πανω απο 12 ωρες.

δεν γαμάω στράκια,
για αυτό μην μου κωλοτρίβεσαι
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Εγώ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ να μην καταλαβαίνω ένα πράγμα. Γιατί κάποιοι παρεξηγείστε όταν κάποιος εκφράσει μια αρνητική γνώμη για μια ιερόδουλη. Δεν καταλαβαίνω...Δεν έχει το κάθε μέλος του σάιτ δικαίωμα να μην του αρέσει η Ντενίζα , η Σόνια, η Σαμάνθα, η Λίντα , η Σάρα , η Ντάρια, η Αλίσα, η ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ? Γιατί πρέπει να ανέχεται τις ύβρεις και τις ειρωνίες του καθένα ? Εσείς τί ζόρι τραβάτε ? Μισθό σας κόβουνε ? Κοιτάξτε το αυτό ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom