Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
δασκαλε τι σου συμβαινει ??

γιατι δεν ποσταρεις? :-
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
τον φαγαν τα ρωσιδια και μαλλον χρειαζετε βασιλικο πολτο :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
δασκαλε τι σου συμβαινει ??

γιατι δεν ποσταρεις? :-
Καλο σου Μηνα.....φιλικα ο Παιχτουρας...Υ.Γ(φευγω τωρα, θα μπω σε συνδεση μαλλον το απογευμα....ευχομαι να εισαι καλα φιλε μου!!!!).
 

Επισκέπτης
Καλο σου Μηνα.....φιλικα ο Παιχτουρας...Υ.Γ(φευγω τωρα, θα μπω σε συνδεση μαλλον το απογευμα....ευχομαι να εισαι καλα φιλε μου!!!!).
αντε ρε δασκαλε!ειχα ανησυχησει!!!!σε περιμενω το απογευμα να μου πεις τα νεα σου :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Νικη της Βραζιλιας αυριο.....και ισοπαλια την Κυριακη η Αργεντινη!!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
τυπε παιχτουρα που εισαι ρε
χαθηκες δικε μου
Προσθεσα μερικες καινουργιες πινελλιες στην προσωπικη μου ζωη....γιατι διαπιστωσα οτι καθομουν πολλες ωρες στο Internet και δεν μου αρεσε αυτο...καθοτι εχανα την πραγματικη και φυσικη ζωη εξω!!!!!Παρα ταυτα σας διαβαζα σε καποιες στιγμες και σας ευχαριστω που με πεθυμησατε!!!!Να εισαστε καλα!!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Προσθεσα μερικες καινουργιες πινελλιες στην προσωπικη μου ζωη....γιατι διαπιστωσα οτι καθομουν πολλες ωρες στο Internet και δεν μου αρεσε αυτο...καθοτι εχανα την πραγματικη και φυσικη ζωη εξω!!!!!Παρα ταυτα σας διαβαζα σε καποιες στιγμες και σας ευχαριστω που με πεθυμησατε!!!!Να εισαστε καλα!!!!
τυπε βγηκε μια φημη οτι τα κονομισες και πηγες εξωτερικο
 

Αλεκος_3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
798
Like
6
Πόντοι
6
Προσθεσα μερικες καινουργιες πινελλιες στην προσωπικη μου ζωη....γιατι διαπιστωσα οτι καθομουν πολλες ωρες στο Internet και δεν μου αρεσε αυτο...καθοτι εχανα την πραγματικη και φυσικη ζωη εξω!!!!!Παρα ταυτα σας διαβαζα σε καποιες στιγμες και σας ευχαριστω που με πεθυμησατε!!!!Να εισαστε καλα!!!!

γεια σου ρε παιχτουρα μοναδικε. ο ενας και μοναδικος αλεκος σου στελενει την αγαπη του και του χαιρετισμους του. εισαι ατομο λεμε
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
τυπε βγηκε μια φημη οτι τα κονομισες και πηγες εξωτερικο
Εβγαλα καλα χρηματα μεχρι τωρα απο το Παγκοσμιο κυπελλο......δεν υπαρχει ομως περιπτωση να φυγω απο την Πατριδα μου.....γιατι αγαπω τις φυσικες ομορφιες της και τους απλους Ελληνες της καθημερινοτητας!!!!!.....Οσες ανασφαλειες και να εχουμε, την Πατριδα μας δεν την αλλαζουμε.....γιατι, για τον καθε ανθρωπο δεν υπαρχει.... αλλος καλυτερος τοπος καταγωγης...απο τον δικο του!!!!!
γεια σου ρε παιχτουρα μοναδικε. ο ενας και μοναδικος αλεκος σου στελενει την αγαπη του και του χαιρετισμους του. εισαι ατομο λεμε
Σε ευχαριστω και αντευχομαι!!!!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Εβγαλα καλα χρηματα μεχρι τωρα απο το Παγκοσμιο κυπελλο......δεν υπαρχει ομως περιπτωση να φυγω απο την Πατριδα μου.....γιατι αγαπω τις φυσικες ομορφιες της και τους απλους Ελληνες της καθημερινοτητας!!!!!.....Οσες ανασφαλειες και να εχουμε, την Πατριδα μας δεν την αλλαζουμε.....γιατι, για τον καθε ανθρωπο δεν υπαρχει.... αλλος καλυτερος τοπος καταγωγης...απο τον δικο του!!!!! Σε ευχαριστω και αντευχομαι!!!!
νασαι καλα να βγαζης καλα χρηματα,και να ζης οσο καλυτερα μπορεις,φιλε!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Να θυμαστε παντα οτι καλος κολυμβητης δεν ειναι αυτος που ξεκινα πρωτος ......αλλα αυτος που τερματιζει πρωτος!!!!!......Δειτε τα σημαδια των Εποχων...ενα εμεινε να παρουσιαστει.... για να ολοκληρωθει το επτασφραγιστο μυστικο!!!! ..... προσπαθηστε να γινετε καλυτεροι Ανθρωποι....πλησιαζει η ωρα.....στην καινουργια Εποχη..... θεση θα εχουν μονο οσοι εχουν αγαπη μεσα τους για τον συνανθρωπο τους!!!!!......Καθε μερα που ξημερωνει, οποιος συνανθρωπος σας θελει βοηθεια και περναει απο το χερι σας....καντε το και δωστε βοηθεια στον απεναντι σας....Μονο ετσι θα εχετε θεση, στην Νεα Εποχη που ερχεται συντομα....οπως διαφαινεται!!!!
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
θα πεθανει συντομα αυτος που τ ονομα του αρχιζει απο "Ο" δασκαλε??
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
θα πεθανει συντομα αυτος που τ ονομα του αρχιζει απο "Ο" δασκαλε??
Και που ζουν καποιοι...και που πεθαινουν.....το ιδιο πραγμα ειναι...εφοσον οι ψυχες ειναι αταφες και στους ζωντανους και στους πεθαμενους.......απλα ας δουμε τα σημαδια των καιρων....γιατι παλι στο γνωστο μερος θα γινει η τελικη αναμετρηση..........τελευταια φορα εγινε τον Μεσσαιωνα.....την φορα αυτη ομως θα ειναι το τελος τους!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom