Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ευχαριστω τους θαυμαστες μου..αυτος ειναι ο λογος που θα παω σε λιγο για :fuck1: για να μου ελθει εμπνευση για τα αυριανα....γιατι τα σημερινα,ας τα παιξουν μονοι τους!!!!!! :rockon:
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
Ευχαριστω τους θαυμαστες μου..αυτος ειναι ο λογος που θα παω σε λιγο για :fuck1: για να μου ελθει εμπνευση για τα αυριανα....γιατι τα σημερινα,ας τα παιξουν μονοι τους!!!!!! :rockon:
ρε παιχτοθρα τι γινεται πωσ τα πασ ολα καλα?
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ρε παιχτοθρα τι γινεται πωσ τα πασ ολα καλα?
Τοχει πιασει το νοημα αυτοs φιλε μου....Κερδιζει κανα φραγκο στα στοιχηματα και τ ακουμπαει στα κοριτσια!!!!!!! Σωστοs!!!!!!! :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
νωντα τι νεα χαθηκαμε βρε παιδι μοθ!
:shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:
[move]
index.php
[/move[/URL]]
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ρε παιχτοθρα τι γινεται πωσ τα πασ ολα καλα?
Καλα τα παω.............προσπαθω να συνηδειτοποιησω... τι γινεται αυτη την εποχη...γιατι νομιζω οτι δεν εχω καταλαβει τιποτα ακομα!!! :rockon:
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τοχει πιασει το νοημα αυτοs φιλε μου....Κερδιζει κανα φραγκο στα στοιχηματα και τ ακουμπαει στα κοριτσια!!!!!!! Σωστοs!!!!!!! :dancing: :dancing:
Οποτε αποφασισεις οτι θελεις να σε οδηγησω ταμειο...στειλε μου π.μ....εσενα δεν θα σε παλτωσω, οπως τους αλλους..... που μου κανουν πλακα και αναγκαζομαι να τους φοραω κανενα παλτουδακι...μεχρι χτες φυσικα τους πηγαινε γαντι που ηταν χειμωνας!!!!!!! :rockon: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Νοιωθω κουρασμενος, πεφτω να κοιμηθω για να ξεκουραστω.....και το ελεγε ο μπαμπας μου, οταν ημουν μικρος.....εσενα θα σε φανε οι πουτανες.....νομιζα οτι μου εκανε πλακα!!!! :2funny:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Νοιωθω κουρασμενος, πεφτω να κοιμηθω για να ξεκουραστω.....και το ελεγε ο μπαμπας μου, οταν ημουν μικρος.....εσενα θα σε φανε οι πουτανες.....νομιζα οτι μου εκανε πλακα!!!! :2funny:
αεροπορος και οδοιπορος ουκ εστιν αμαρτια!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μα τοσο περας στο γυναικειο φυλλο εχω?...τοσο γλυκοτσουτσουνος ειμαι????....δειτε τα ποσοστα χρησιμοτητας των κριτικων μου....... απο 68%, πεσαν... απο αλλες εργαζομενες που με κοκκινιζουν...... στο 35%....δεν ειναι απο συναγωνιστες παντως, αν κρινω απο μηνυματα προσωπικα.... που μου στελνουν διαφορα μελη και με ρωτουν την γνωμη μου, για εργαζομενες που εχω παει..που σημαινει οτι οι κριτικες μου ειναι χρησιμες και οσο το δυνατον αντικειμενικες...αρα εργαζομενες απο την ζηλεια τους που γραφω πιο καλα για τις αλλες με κοκκινιζουν....γιατι στην ουσια για ολες γραφω καλα!!!!!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
συνιθησμενος στα ρολ θα σου χρειαστη ο βασιλικος πολτος τελικα!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ενα ρολοι σημανε................Παω σ'ενα παιδακι....το εχω παραμελησει τελευταια!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom