Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
κυριακατικα ρε αντιχριστε?ουτε οι πουτανες δεν δουλευουν κυριακη.
Εχω δωσει τον ασσο στο 145... για σημερα που τον πιστευω.....αυριο ειναι πιο βατο για μενα....μην ανυσηχεις οι πουτανες δεν φευγουν αππο την θεση τους!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
κυριακατικα ρε αντιχριστε?ουτε οι πουτανες δεν δουλευουν κυριακη.
εγω για το ελληνικο κρατος ειμαι χειροτερα απο πουτανα...αυτο ειναι το θεμα....ρωτα και τον παιχτουρα επ αυτου....
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
εγω για το ελληνικο κρατος ειμαι χειροτερα απο πουτανα...αυτο ειναι το θεμα....ρωτα και τον παιχτουρα επ αυτου....
το ελληνικο κρατος ολους ετσι μας εχει.εκτος απο τα στελεχη του βεβαια,και τους δημοσιογραφους στην ερτ,που αμειβονται πλουσιοπαροχα για το εργο που παραγουν.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ε...οχι ρε σεις...με εχετε τρελλανει, στα προσωπικα μηνυματα....τα μισα ειναι να σας πω την γνωμη μου για διαφορες πουτανες που εχω παει το τελευταιο τριμηνο.... και τα αλλα μισα μηνυματα, για να σας δωσω προγνωστικα για το ποδοσφαιρικο στοιχημα.......εχετε αρχισει και με κουραζετε....καλα μονο εγω γαμαω εδω μεσα??? :rockon:....και δευτερο,μονο εγω ειμαι γλυκοτσουτσουνος παιχτης του Στοιχηματος εδω μεσα???? :rockon:....δεν υπαρχουν αλλοι???...εχετε μαζευτει πολλοι και αρχιναω να νοιωθω κουρασμενος!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα μάγκες.
Παιχτουρα περιμένουμε καθηλωμένη τα παιχνιδάκια που είπες.......
Τωρα αν μετά το τέλος τον παιχνιδιών δίνης τα προγνωστικά που έπαιξες και δεν
σε πιστεύουν υπάρχει και το σκανερ και το

imageshack.us     :2funny:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ας ελπίσουμε ότι θα είναι ξεκούραστος... :coffee:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ειμαι ενα ζωντανο- πτωμα....νοιωθω κουρασμενος παλι!!!...με εχουν ξεζουμηξει τα διαφορα πουτανιδια!!!!!!!Μημπως πρεπει να ξεκουραστω και λιγακι???????? :think:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Επαιξα χτες για πλακα πεντε κληρωσεις απο ενα ευρω την κληρωση...... μια πενταδα αριθμων... και στην τελευταια κληρωση.. μου καθησαν και το μαγκωσα το μαιντανο παλι!!!.........δεν πιστευω και σημερα να μου ανοιξει παλι!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ναι αμε...!!!   Να το τυλιξω για το σπιτι η θα το φατε εδω? :2funny:
Ασε φιλε..... χτες σε διαβασα και συμφωνουσα και εγω στα δυο χηναρια των Ελληνικων παιχνιδιων... και τα επαιξα ξερα...με αποτελεσμα να μας τα χαλασει ο Ολυμπιακος!!!!!!!
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Ασε φιλε..... χτες σε διαβασα και συμφωνουσα και εγω στα δυο χηναρια των Ελληνικων παιχνιδιων... και τα επαιξα ξερα...με αποτελεσμα να μας τα χαλασει ο Ολυμπιακος!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Σωστος!!!!!   Για τα αντερ ομως δεν μας ειπες τπτ... :grin: :grin:



Τιμη μου που με παρακολουθει ο μεγας και τρανος παιχτουρας του στοιχηματος!!! :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Σωστος!!!!!   Για τα αντερ ομως δεν μας ειπες τπτ... :grin: :grin:
Ενα μυστηριο πραγμα οποτε ανοιγω το στομα μου και λεω παιχνιδια και οχι μονο εδω μεσα αλλα και εξω...στραβωνουν ολα...και οποτε δεν λεω τιποτα..πηγαινω ταμειο...αυτο μου προκαλει εντυπωση!!!....οσον αφορα τα αντερ, σε θυμηθηκα που ελεγες στους αλλους συναγωνιστες... να παιζουν αναποδα, απο οτι δινω..... και γελαγα :2funny: :2funny: :2funny: που βγηκες αληθινος..... στην συγκεκριμενη περιπτωση!!!!!
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Παντως να ξερεις οτι κανω πλακιτσα!!!

Συνεχισε ετσι.... (για να παιζουμε εμεις τα αντιθετα ) :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Παντως να ξερεις οτι κανω πλακιτσα!!!

Συνεχισε ετσι.... (για να παιζουμε εμεις τα αντιθετα ) :grin: :grin: :grin:
Το εχω καταλαβει και την δεχομαι...γιατι μου αρεσει η πλακα....δινει μια ξεχωριστη νοτα στην σημερινη μονοτονη ζωη που μας εχουν δημιουργησει...το γελιο το εχουμε αναγκη ολοι μας!!!!!!....Σε καθε περιπτωση... σημερα δινω τα δυο παιχνιδια του EUR(144 και 145)και τα δυο ισοπαλιες!!!!! :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom