Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Το εξ απο ανεκαθεν εχει καταργηθει....και η σωστη φραση του Ελληνικου λογου ειναι σκετο...ανεκαθεν....τωρα σου απαντω στο ερωτημα σου.....Αν δεν καταλαβες... μιλαω για γυναικα....ειχα μια αδελφη καποτε στον κοσμο εξω....αλλα την εχασα γιατι διαλεξε τον δρομο του Μοναχισμου!!!!
καλα, καλα.. ασε τα συντακτικα τωρα και πες πού ειναι η αδελφη σου να της ριξω μια επισκεψη..

βρε την κακομοιρα....  :'( :'( :'( :'(
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
καλα, καλα.. ασε τα συντακτικα τωρα και πες πού ειναι η αδελφη σου να της ριξω μια επισκεψη..

βρε την κακομοιρα....  :'( :'( :'( :'(
Οταν νοιωσεις ποτε πραγματικα την αναγκη να επισκεφτεις Μοναστηρι ....θα σου πω....προς το παρον απο τα γραφομενα σου δεν διακρινω να εχεις αυτη την αναγκη!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Οταν νοιωσεις ποτε πραγματικα την αναγκη να επισκεφτεις Μοναστηρι ....θα σου πω....προς το παρον απο τα γραφομενα σου δεν διακρινω να εχεις αυτη την αναγκη!!!
οχι, μή μου λες τετοια..


τουλαχιστον, μου δινεις το κινητο της ??????  :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg:


πλιιιιιιιιζζζζζζζζζζζζζζζ.......  :)
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
οχι, μή μου λες τετοια..


τουλαχιστον, μου δινεις το κινητο της ??????  :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg:


πλιιιιιιιιζζζζζζζζζζζζζζζ.......  :)
Δεν εχουν κινητα.....το μονο που εχουν..... ειναι την δυναμη και την θεληση της Προσευχης και της Πιστης!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Δεν εχουν κινητα.....το μονο που εχουν..... ειναι την δυναμη και την θεληση της Προσευχης και της Πιστης!!!!
οχι ρε πουστη..


και πως κλεινουν βιζιτες ???? τηλεπαθητικα ? παιζει τετοιο γραφειο ????
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Εβγαλα καλα χρηματα μεχρι τωρα απο το Παγκοσμιο κυπελλο......

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.

Ναι, είμαστε βέβαιοι για αυτό.

Με προβλέψεις σαν κι' αυτές:

Υ.Γ...Παρτε και ενα δωρο απο μενα....τον Μιλιτο πρωτο σκορερ στον ομιλο μας....... και γιατι οχι της διοργανωσης!!!!!Αντε γεια κοροιδα τωρα!!

Νικη της Βραζιλιας αυριο.....και ισοπαλια την Κυριακη η Αργεντινη!!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.

Ετσι....ΒΡΑΖΙΛΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ...στο τελικο!!!!


ήταν ποτέ δυνατόν να μην βάλεις τον ΟΠΑΠ μέσα;;;;;;
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
οχι ρε πουστη..


και πως κλεινουν βιζιτες ???? τηλεπαθητικα ? παιζει τετοιο γραφειο ????
Οι λεξεις της γραφης σου ειναι κουφιες και αδειες...οπως και η ψυχη σου!!!!.....Εχεις απορριψει τους "διδασκαλους" και συντηρεις την "πολυτιμη ουσια" που σου σερβιρουν.....προσθετοντας τον εαυτο σου....σαν ενα παραπανω κρικο στους ζωντανους-νεκρους!!!!....Αναρωτησου ποιο ειναι το μεγαλυτερο στον ανθρωπο καλο.....και αποβαλλε απο πανω σου την βια της αναγκης και την λυπη του Χαρου!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Οι λεξεις της γραφης σου ειναι κουφιες και αδειες...οπως και η ψυχη σου!!!!.....Εχεις απορριψει τους "διδασκαλους" και συντηρεις την "πολυτιμη ουσια" που σου σερβιρουν.....προσθετοντας τον εαυτο σου....σαν ενα παραπανω κρικο στους ζωντανους-νεκρους!!!!....Αναρωτησου ποιο ειναι το μεγαλυτερο στον ανθρωπο καλο.....και αποβαλλε απο πανω σου την βια της αναγκης και την λυπη του Χαρου!!!!
κι εσυ απ το μοναστηρι γραφεις ε ???? :P
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.

Ναι, είμαστε βέβαιοι για αυτό.

Με προβλέψεις σαν κι' αυτές:


ήταν ποτέ δυνατόν να μην βάλεις τον ΟΠΑΠ μέσα;;;;;;
Αληθεια ειναι....οτι σε πολλα που γραφω....πεφτω εξω....ειναι κατι που με απασχολει....και θα προσπαθησω να το εξαλειψω.....τωρα για μενα δεν ειμαι χαμενος....γιατι παντα καποιο δελτιο μου, γραφει και σκεπαζει τα υπολοιπα,  βγαζοντας και κερδος........χτες και η Γερμανια με πεταξε εξω....τα εχει αυτα το στοιχημα....το θεμα ειναι πως να κανουμε διαχειριση στις νικες μας....... ωστε να αντεχουμε στις ηττες μας!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
"Δεν θα υποχωρουσε ο τρανος Αιας σε ανδρα που θα ηταν θνητος και θα ετρωγε το σιταρι της Δημητρας,ουτε και στον Αχιλλεα που σπαζει των ανδρων τα στιφη θα υποχωρουσε σε μαχη στηθος με στηθος.Στα ποδια ομως δεν γινεται να μετρηθει μαζι του"..ΙΛ/Ν/321.........Τα παραπανω λογια του Ιδομενεα(αρχηγου των ΚΡΗΤΩΝ)προς τον Μηριονη.... φανερωνουν ποιας εκτιμησεως ετυγχανε ο Αιας ο Τελαμωνιος απο τους συμπολεμιστες του!!!!!!!...ο Αχιλλεας ηταν φονεας ανδρων και εκπορθητης πολεων....σε μαχη ομως σωμα με σωμα...συμφωνα με τον ΟΜΗΡΟ υπερτερουσε ο γιγαντας με την αγαθη ψυχη...ο Αιας!!!!!!!!!!!.....Αυτος ειναι ο Παιχτουρας ενας συνδυασμος αυτων των δυο Ηρωων....ειναι φονεας του Ο.Π.Α.Π...και εχει αγαθη ψυχη!!!...Μετα τιμης ο Παιχτουρας....Υ.Γ(οτι γραψετε θα το απαντησω οταν ξαναμπω παλι...καθοτι τωρα φευγω)!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
1
Πόντοι
66
"Δεν θα υποχωρουσε ο τρανος Αιας σε ανδρα που θα ηταν θνητος και θα ετρωγε το σιταρι της Δημητρας,ουτε και στον Αχιλλεα που σπαζει των ανδρων τα στιφη θα υποχωρουσε σε μαχη στηθος με στηθος.Στα ποδια ομως δεν γινεται να μετρηθει μαζι του"..ΙΛ/Ν/321.........Τα παραπανω λογια του Ιδομενεα(αρχηγου των ΚΡΗΤΩΝ)προς τον Μηριονη.... φανερωνουν ποιας εκτιμησεως ετυγχανε ο Αιας ο Τελαμωνιος απο τους συμπολεμιστες του!!!!!!!...ο Αχιλλεας ηταν φονεας ανδρων και εκπορθητης πολεων....σε μαχη ομως σωμα με σωμα...συμφωνα με τον ΟΜΗΡΟ υπερτερουσε ο γιγαντας με την αγαθη ψυχη...ο Αιας!!!!!!!!!!!.....Αυτος ειναι ο Παιχτουρας ενας συνδυασμος αυτων των δυο Ηρωων....ειναι φονεας του Ο.Π.Α.Π...και εχει αγαθη ψυχη!!!...Μετα τιμης ο Παιχτουρας....Υ.Γ(οτι γραψετε θα το απαντησω οταν ξαναμπω παλι...καθοτι τωρα φευγω)!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ενα θα πω... στην τρυφερη ηλικια των 16 ειδα τον Ιδομενεα στον υπνο μου, οτι ηταν γενναίος πολεμιστής στην Τροια και ωραιο παληκάρι.

ξυπνωντας δεν ειχα την παραμικρη ιδεα ποιος ειναι αυτος!!! μετα εψαξα κι εμαθα!

ε ρε καυλες που χα στα νειατα μου...
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
χαιρομε δλδ.τωρα δεν? :grin: :grin: :grin:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
τωρα προτιμω να βλεπω ωραια αγόρια στον ξυπνιο μου.
στο κρεβατι μου πάλι, αλλα να μην κοιμαμαι.
ολοι μας θελουμε να βλεπουμε αυτο που μας αρεσει,καλησπεριζω τον φιλο παιχτουρα και συναθλητη!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καλο μεσημερι στους φιλους και θαυμαστες μου....σημερα ειναι δυσκολη παιχτικη μερα καθοτι εχουμε το τελικο του Παγκοσμιου κυπελλου και οι πιθανοτητες φαινονται μοιρασμενες....εχω σηκωθει απο νωρις...εχω φαει τρια πορτοκαλια....δυο μεγαλες κουταλιες γνησιο θυμαρισιο μελι....και πριν λιγο τελειωσα το μεσημεριανο γευμα μου..που ηταν χορτα(βλητα) και ψαρια!!!......τωρα εχω βαλλει και ακουω Νατασσα Θεοδωριδου(τις δυσκολες στιγμες...το ασμα!!!)...και ειμαι ετοιμος 1000 ευρω να σκεφτω που θα τα πονταρω!!!....καθε τεσσερα χρονια εχουμε τελικο Παγκοσμιου κυπελλου στο Ποδοσφαιρο....πιστευω να κανω παλι το καθηκον μου...και το παιδακι αυτο που λεγεται Ο.Π.Α.Π...το βραδυ να μου προσφερει πολλες εκσπερματωσεις!!!....χαλαλι του.... τα σλιπακια που θα τρεχω να αλλαζω!!!!!!!!!!(το μεγαλο ματς θα το δω στην οικια μου)...Μετα τιμης ο Παιχτουρας(ο επονομαζομενος εργολαβος στοιχηματικων παιχτικων κηδειων)!!!!!!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Καλο μεσημερι στους φιλους και θαυμαστες μου....σημερα ειναι δυσκολη παιχτικη μερα καθοτι εχουμε το τελικο του Παγκοσμιου κυπελλου και οι πιθανοτητες φαινονται μοιρασμενες....εχω σηκωθει απο νωρις...εχω φαει τρια πορτοκαλια....δυο μεγαλες κουταλιες γνησιο θυμαρισιο μελι....και πριν λιγο τελειωσα το μεσημεριανο γευμα μου..που ηταν χορτα(βλητα) και ψαρια!!!......τωρα εχω βαλλει και ακουω Νατασσα Θεοδωριδου(τις δυσκολες στιγμες...το ασμα!!!)...και ειμαι ετοιμος 1000 ευρω να σκεφτω που θα τα πονταρω!!!....καθε τεσσερα χρονια εχουμε τελικο Παγκοσμιου κυπελλου στο Ποδοσφαιρο....πιστευω να κανω παλι το καθηκον μου...και το παιδακι αυτο που λεγεται Ο.Π.Α.Π...το βραδυ να μου προσφερει πολλες εκσπερματωσεις!!!....χαλαλι του.... τα σλιπακια που θα τρεχω να αλλαζω!!!!!!!!!!(το μεγαλο ματς θα το δω στην οικια μου)...Μετα τιμης ο Παιχτουρας(ο επονομαζομενος εργολαβος στοιχηματικων παιχτικων κηδειων)!!!!!!
και συμπληρωνω με η χωρις βασιλικο πολτο :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom