Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ο Τιτανομεγιστος και τιτανοτεραστιος ΠΑΙΧΤΟΥΡΑΣ....σας γραφει απο τωρα τι πηγαινει να παιξει στο Πρακτορειο.....κωδ.040/513...600 ευρω....καλη επιτυχια σε ολους μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ο Τιτανομεγιστος και τιτανοτεραστιος ΠΑΙΧΤΟΥΡΑΣ....σας γραφει απο τωρα τι πηγαινει να παιξει στο Πρακτορειο.....κωδ.040/513...600 ευρω....καλη επιτυχια σε ολους μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Θα πονταρω στον ιδιο κωδικο.Αν κερδισω ,θα σε κερασω Ρωσσιδα σε "κρυφο" διαμερισμα ,που ειναι μονο για γνωστους .Πηδας λες και ειναι η καλυτερη γκομενα σου.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Θα πονταρω στον ιδιο κωδικο.Αν κερδισω ,θα σε κερασω Ρωσσιδα σε "κρυφο" διαμερισμα ,που ειναι μονο για γνωστους .Πηδας λες και ειναι η καλυτερη γκομενα σου.
αν χασεις ομως  :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δεν υπαρχει περιπτωση γιατι θα ριξω και δευτερο δελτιο με 400 για να κλεισω τα 1000 που εγραψα προηγουμενως...αυτο τι θα πονραρω...το κρατω για τον εαυτο μου!!!!!!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καλο μεσημερι στους φιλους και θαυμαστες μου....σημερα ειναι δυσκολη παιχτικη μερα καθοτι εχουμε το τελικο του Παγκοσμιου κυπελλου και οι πιθανοτητες φαινονται μοιρασμενες....εχω σηκωθει απο νωρις...εχω φαει τρια πορτοκαλια....δυο μεγαλες κουταλιες γνησιο θυμαρισιο μελι....και πριν λιγο τελειωσα το μεσημεριανο γευμα μου..που ηταν χορτα(βλητα) και ψαρια!!!......τωρα εχω βαλλει και ακουω Νατασσα Θεοδωριδου(τις δυσκολες στιγμες...το ασμα!!!)...και ειμαι ετοιμος 1000 ευρω να σκεφτω που θα τα πονταρω!!!....καθε τεσσερα χρονια εχουμε τελικο Παγκοσμιου κυπελλου στο Ποδοσφαιρο....πιστευω να κανω παλι το καθηκον μου...και το παιδακι αυτο που λεγεται Ο.Π.Α.Π...το βραδυ να μου προσφερει πολλες εκσπερματωσεις!!!....χαλαλι του.... τα σλιπακια που θα τρεχω να αλλαζω!!!!!!!!!!(το μεγαλο ματς θα το δω στην οικια μου)...Μετα τιμης ο Παιχτουρας(ο επονομαζομενος εργολαβος στοιχηματικων παιχτικων κηδειων)!!!!!!
...........................................
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Δεν υπαρχει περιπτωση γιατι θα ριξω και δευτερο δελτιο με 400 για να κλεισω τα 1000 που εγραψα προηγουμενως...αυτο τι θα πονραρω...το κρατω για τον εαυτο μου!!!!!!!!!!
εισαι και πονηρουλης σε καθε περιπτωση κερδισμενος θα εισαι :grin:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Μια η άλλη θα βγει.Στα λεφτά του και να μου το θυμηθείς αυτό.
αυτο λεμε το ενα το παιζει για να κερδισει και το αλλο για να ρεφαρει αν παει κατι στραβα ετσι παιζω και εγω οχι ομως στο στοιχημα :grin:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
1
Πόντοι
66
μια που ειμαι κι εγω κουρασμενη και δεν εχω προχειρο βασιλικο πολτό παω για μαμ και νανι.

i'll be back!
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
αυτο λεμε το ενα το παιζει για να κερδισει και το αλλο για να ρεφαρει αν παει κατι στραβα ετσι παιζω και εγω οχι ομως στο στοιχημα :grin:
Να υποθεσω στις γυναικες???????......
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
στοιχημα δεν παιζω οποτε αυτη ειναι η καλυτερη στρατιγικη για να μην βγαινεις ποτε χαμενος αρκει να σε βοηθαει και το κλιμα :grin:
Καλα κανεις...οποτε στις γυναικες κανεις την καλυψη...γιατι μονος σου εγραψες οτι καπου αλλου το κανεις αυτο............ που κανω εγω στο στοιχημα!!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ....Καθοτι απο την εναρξη του Παγκοσμιου κυπελλου μεχρι σημερα ειμαι κερδισμενος 4.500 ευρω... καθαρο κερδος.....στις 21.30μ.μ το βραδυ, με την σεντρα του τελικου...θα σας γραψω τα 1000 ευρω, πως τα εχω παιξει.....δεν με ενδιαφερει αν τα χασω...οσο να βουλωσω καποια στοματα εδω μεσα....που με αμφισβητουν!!!!!!!!!!!!!!!.....θα τα γραψω στις 21.30 ωστε να εξασφαλισω το απυροβλητο ...........καθοτι ενα απο τα δυο δελτια θα ειναι το ακριβες σκορ του παιχνιδιου!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ....Καθοτι απο την εναρξη του Παγκοσμιου κυπελλου μεχρι σημερα ειμαι κερδισμενος 4.500 ευρω... καθαρο κερδος.....στις 21.30μ.μ το βραδυ, με την σεντρα του τελικου...θα σας γραψω τα 1000 ευρω, πως τα εχω παιξει.....δεν με ενδιαφερει αν τα χασω...οσο να βουλωσω καποια στοματα εδω μεσα....που με αμφισβητουν!!!!!!!!!!!!!!!.....θα τα γραψω στις 21.30 ωστε να εξασφαλισω το απυροβλητο ...........καθοτι ενα απο τα δυο δελτια θα ειναι το ακριβες σκορ του παιχνιδιου!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
ρε παιχτουρα μην τα παιρνεις και εσυ στα σοβαρα χαβαλε κανουμε μαγκια σου αν τα παιρνεις η τα χανεις το θεμα ειναι να υπαρχει ενα θεμα χαβαλε καλη επιτυχια παντως οτι και αν επαιξες αλλα θα κερδισει η ολλανδια  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom