Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
αααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
πρεζακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι..
Κάνω off 2 βδομάδες  βρε αγάπη αλλα με έφτιαξε ο Παίχτουρας τώρα και αύριο θα κατέβω Λουτράκι να σπάσει και η γκίνια του όρους.
Ααααααχ τι καύλα θεέ μου..

Παίχτουρα πες μας πως νιώθεις?Καυτό αίμα κυλάει στις φλέβες σου τώρα..
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Φιλε Παιχτουρα πονταρα στην Ισπανια σα νικητρια .
Επαιξα ομως και τη λαθος εκτιμηση σου κωδ.40/513 .
Ετσι ,τελικα εχω μια μικρη χασουρα.
Εσυ δεν εχασες απο το πονταρισμα στην ισοπαλια ,ή δεν πιανεται η παραταση ?
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
συνολικα ποσα πηρες τυπε?
Κοντα στα 3.600 ευρω, καθαρο κερδος ειναι στο περιπου....δεν ξερω το φορο που θα μου κρατησει αυριο η τερματικη μηχανη.....τα μισα ειχα κανει Ταμα πριν το παιχνιδι να τα δωσω στο Μοναστηρι που μοναζει η αδελφουλα μου και αυτο θα κανω αυριο με το που θα τα παρω..δια μεσου Τραπεζας θα τα στειλω!!!!!!!
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Πρέπει να έχεις καυλώσει απίστευτα Παίχτουρα.Αυτές είναι οι μικρές χαρές του τζόγου ..χτυποκάρδι και αδρεναλίνη.
Σε νιώθω.

Αερόκαβλες.

Όποιος κάνει προβλέψεις έχει τα @@ και τις λέει πριν.

Όχι μετά.

Γιατί σε ΟΛΕΣ τις προβλέψεις που έκανε ΠΡΙΝ από την έναρξη ενός αγώνα έπεσε έξω.

 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Φιλε Παιχτουρα πονταρα στην Ισπανια σα νικητρια .
Επαιξα ομως και τη λαθος εκτιμηση σου κωδ.40/513 .
Ετσι ,τελικα εχω μια μικρη χασουρα.
Εσυ δεν εχασες απο το πονταρισμα στην ισοπαλια ,ή δεν πιανεται η παραταση ?
Δεν διανοηθηκα να προχωρησω και στην Παραταση, που παρατηρησα οτι ειχε ειδικο στοιχηματισμο....γιατι εκτος του τελικου αποτελεσματος(Χ)(600 ευρω το πονταρα)....με παιχτικη θρασυτητα πονταρα και το ακριβες σκορ 0-0.... με 360 ΕΥΡΩ εχοντας αποδοση 7.50!!!!!!!!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Κοντα στα 3.600 ευρω, καθαρο κερδος ειναι στο περιπου....δεν ξερω το φορο που θα μου κρατησει αυριο η τερματικη μηχανη.....τα μισα ειχα κανει Ταμα πριν το παιχνιδι να τα δωσω στο Μοναστηρι που μοναζει η αδελφουλα μου και αυτο θα κανω αυριο με το που θα τα παρω..δια μεσου Τραπεζας θα τα στειλω!!!!!!!

:headbang:

βρε μαλακα συ δεν ειπες οτι εδωκες τη πατρικη περιουσια στην αδερφη σου? τι να τα κανει η καλογρια?

υ.γ. πες με και συ μαλακα τωρα, μιας και σου κανω σοβαρη ερωτηση. δικαιο.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Κάνω off 2 βδομάδες  βρε αγάπη αλλα με έφτιαξε ο Παίχτουρας τώρα και αύριο θα κατέβω Λουτράκι να σπάσει και η γκίνια του όρους.
Ααααααχ τι καύλα θεέ μου..

Παίχτουρα πες μας πως νιώθεις?Καυτό αίμα κυλάει στις φλέβες σου τώρα..
...Στην αρχη....με πιανει ενα παραληρημα...οχι τοσο για την Νικη....αλλα για την πραγματοποιηση ενος δυσκολου προγνωστικου...οπως ειναι να πιασεις το ακριβες σκορ(0-0)!!!...μετα ολα μελι γαλα....αυριο θα παω...στα διαφορα μαγαζια της περιοχης μου...θα κερναω το κοσμο...θα λεω οτι τους κερναω γιατι γαμησα στο στοιχημα....και η μεγαλυτερη ικανοποιηση μου θα ειναι που θα βλεπω στην εκφραση του προσωπου τους...ζηλεια και μισος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
:headbang:

βρε μαλακα συ δεν ειπες οτι εδωκες τη πατρικη περιουσια στην αδερφη σου? τι να τα κανει η καλογρια?

υ.γ. πες με και συ μαλακα τωρα, μιας και σου κανω σοβαρη ερωτηση. δικαιο.
Τις εχω αδυναμια φιλε...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αερόκαβλες.

Όποιος κάνει προβλέψεις έχει τα @@ και τις λέει πριν.

Όχι μετά.

Γιατί σε ΟΛΕΣ τις προβλέψεις που έκανε ΠΡΙΝ από την έναρξη ενός αγώνα έπεσε έξω.

Πριν τα εγραψα...[move]ΠΑΙΧΤΟΥΡΑΣ=Ο Απολυτος γαμιας του στοιχηματος!!!!!![/move]
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Επαιξα τελικα 600 ευρω την ισοπαλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αντε να διαβασε αδελφη του ελεους, την ωρα που εδωσα την ισοπαλια....ακριβως με το που αρχινουσε το ματσακι....αδελφαρα του ελεους...εγραψα οτι θα κατσει το Χ....Αλλα και απο την Παρασκευη σε αλλο θρεντ το ειχα δωσει....μην μου κωλοτριβεσαι τωρα και την πληρωσουν οι θαυμαστες μου.....με το να αρχισω το χειμωνα να τους παλτωνω σε προγνωστικα!!!!!
 

Επισκέπτης
Αντε να διαβασε αδελφη του ελεους, την ωρα που εδωσα την ισοπαλια....ακριβως με το που αρχινουσε το ματσακι....αδελφαρα του ελεους...εγραψα οτι θα κατσει το Χ....Αλλα και απο την Παρασκευη σε αλλο θρεντ το ειχα δωσει....μην μου κωλοτριβεσαι τωρα και την πληρωσουν οι θαυμαστες μου.....με το να αρχισω το χειμωνα να [size=14pt] τους παλτωνω σε προγνωστικα[/size]!!!!!
Ασε τι θα κάνεις τον χειμώνα..έχεις κάνει κάτι τέτοιο ως τώρα?Έχεις δώσει μούφες?Αλήθεια πες..
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
παιχτη συγχαρητηρια, και να μας γραφεις στο στοιχημα απο νωρις τις προβλεψεις σου..
και ψυχραιμια παντα...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296

Επισκέπτης
Εφοσον πηγαινεις σε καζινο....δεν πρεπει να κανεις τετοιες ερωτησεις!!!!!!!!
Σε ρώτησα αν έχεις δώσει κάποιες προβλέψεις εδώ στο φόρουμ και έχεις ποντάρει αλλού εσύ στην πραγματικότητα.


Γιατί αναφέρεις το Καζίνο?Το μόνο κοινό τους είναι η λέξη "τζόγος".Στο καζίνο υπάρχει ο νόμος της σιωπής.Omerta ;)
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Σε ρώτησα αν έχεις δώσει κάποιες προβλέψεις εδώ στο φόρουμ και έχεις ποντάρει αλλού εσύ στην πραγματικότητα.


Γιατί αναφέρεις το Καζίνο?Το μόνο κοινό τους είναι η λέξη "τζόγος".Στο καζίνο υπάρχει ο νόμος της σιωπής.Omerta ;)
[move]ΠΑΙΧΤΟΥΡΑΣ=Ο Απολυτος Μεγας-παιχτης του στοιχηματος και οχι μονο!!!!!!!!!!!!!!![/move]
 

Επισκέπτης
μια βαση την εχει αυτο που λεει ο παιχτουρας. Κι ο γειτονας μου εχει βγαλει καλα λεφτα απο το στοιχημα και ποτε δεν λεει τι εχει παιξει πριν βγουν τα αποτελεσματα. Με τη διαφορα οτι αυτος δεν λεει ποτε μουφες πριν , απλα δεν μας λεει.  ;)
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Κοροιδα...ουτε τωρα δεν εχετε καταλαβει ποιος ειναι πισω απο το νικ "Παιχτουρας"....νομιζετε οτι αλλο θελετε...εκτος απο αυτο που ειναι στην πραγματικοτητα....γι αυτο θα το διασκεδαζω....σας εχω κανει το παιχνιδακι μου....βουνα εχουν λυγισει απεναντι μου στη θεα ΤΥΧΗ....Απλα ημουν στο παρελθον πανηλιθιος και τα σπαταλουσα στις πουτανες και στα λαμογια...τωρα την βρισκω να βοηθω ανθρωπους που ειναι πλησιον μου......χεσμενα τα εχω τα λεφτα κοροιδα....την ψυχη μου θελω να σωσω πριν φυγω..........
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
μια βαση την εχει αυτο που λεει ο παιχτουρας. Κι ο γειτονας μου εχει βγαλει καλα λεφτα απο το στοιχημα και ποτε δεν λεει τι εχει παιξει πριν βγουν τα αποτελεσματα. Με τη διαφορα οτι αυτος δεν λεει ποτε μουφες πριν , απλα δεν μας λεει.  ;)
[move]Καλως την...ειτε..καλως τον....και ας αργησες!!!!!!!!!!!!![/move]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom