Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Κοροιδα...ουτε τωρα δεν εχετε καταλαβει ποιος ειναι πισω απο το νικ "Παιχτουρας"....νομιζετε οτι αλλο θελετε...εκτος απο αυτο που ειναι στην πραγματικοτητα....γι αυτο θα το διασκεδαζω....σας εχω κανει το παιχνιδακι μου....βουνα εχουν λυγισει απεναντι μου στη θεα ΤΥΧΗ....Απλα ημουν στο παρελθον πανηλιθιος και τα σπαταλουσα στις πουτανες και στα λαμογια...τωρα την βρισκω να βοηθω ανθρωπους που ειναι πλησιον μου......χεσμενα τα εχω τα λεφτα κοροιδα....την ψυχη μου θελω να σωσω πριν φυγω..........
:think: μην μας βαζεις σε σκεψεις θα φωναξω το νωντα που ειναι ντετεκτιβ :grin:
 

Επισκέπτης
Κοροιδα...ουτε τωρα δεν εχετε καταλαβει ποιος ειναι πισω απο το νικ "Παιχτουρας"....νομιζετε οτι αλλο θελετε...εκτος απο αυτο που ειναι στην πραγματικοτητα....γι αυτο θα το διασκεδαζω....σας εχω κανει το παιχνιδακι μου....βουνα εχουν λυγισει απεναντι μου στη θεα ΤΥΧΗ....Απλα ημουν στο παρελθον πανηλιθιος και τα σπαταλουσα στις πουτανες και στα λαμογια...τωρα την βρισκω να βοηθω ανθρωπους που ειναι πλησιον μου......χεσμενα τα εχω τα λεφτα κοροιδα....την ψυχη μου θελω να σωσω πριν φυγω..........

URL]]
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.291
Like
1.348
Πόντοι
266
Κοροιδα...ουτε τωρα δεν εχετε καταλαβει ποιος ειναι πισω απο το νικ "Παιχτουρας"....νομιζετε οτι αλλο θελετε...εκτος απο αυτο που ειναι στην πραγματικοτητα....γι αυτο θα το διασκεδαζω....σας εχω κανει το παιχνιδακι μου....βουνα εχουν λυγισει απεναντι μου στη θεα ΤΥΧΗ....Απλα ημουν στο παρελθον πανηλιθιος και τα σπαταλουσα στις πουτανες και στα λαμογια...τωρα την βρισκω να βοηθω ανθρωπους που ειναι πλησιον μου......χεσμενα τα εχω τα λεφτα κοροιδα....την ψυχη μου θελω να σωσω πριν φυγω..........
που θα πας;
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Συντομα θα διαγραψω το λογαριασμο μου...πριν το κανω...σε καποιον εδω μεσα...που μενει στην ΑΘΗΝΑ, οπως εχω καταλαβει...θα τον βγαλω για καφε εξω...και θα του κανω δωρο...ολες τις αποδειξεις του στοιχηματος που εχω το 2010...με την συμφωνια να σας το πιστοποιησει εδω μεσα....για να καταλαβετε κοροιδα, ποιος ηταν ο Παιχτουρας!!!!!!!!!!!!!....Σας το ξαναγραφω ειμαι μονος μου.....γιατι ειμαι γνησιος ΠΑΙΧΤΗΣ.....απο τους λιγους που δεν καταστραφηκαν....και εχουν το πανω χερι!!!!!!!!!!

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Συντομα θα διαγραψω το λογαριασμο μου...πριν το κανω...σε καποιον εδω μεσα...που μενει στην ΑΘΗΝΑ, οπως εχω καταλαβει...θα τον βγαλω για καφε εξω...και θα του κανω δωρο...ολες τις αποδειξεις του στοιχηματος που εχω το 2010...με την συμφωνια να σας το πιστοποιησει εδω μεσα....για να καταλαβετε κοροιδα, ποιος ηταν ο Παιχτουρας!!!!!!!!!!!!!....Σας το ξαναγραφω ειμαι μονος μου.....γιατι ειμαι γνησιος ΠΑΙΧΤΗΣ.....απο τους λιγους που δεν καταστραφηκαν....και εχουν το πανω χερι!!!!!!!!!!
Με σταναχώρησες τωρα    :( ενα άτομο της προκοπής εδω μέσα και θα την κάνει
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Συντομα θα διαγραψω το λογαριασμο μου...πριν το κανω...σε καποιον εδω μεσα...που μενει στην ΑΘΗΝΑ, οπως εχω καταλαβει...θα τον βγαλω για καφε εξω...και θα του κανω δωρο...ολες τις αποδειξεις του στοιχηματος που εχω το 2010...με την συμφωνια να σας το πιστοποιησει εδω μεσα....για να καταλαβετε κοροιδα, ποιος ηταν ο Παιχτουρας!!!!!!!!!!!!!....Σας το ξαναγραφω ειμαι μονος μου.....γιατι ειμαι γνησιος ΠΑΙΧΤΗΣ.....απο τους λιγους που δεν καταστραφηκαν....και εχουν το πανω χερι!!!!!!!!!!
δεν μας λες και ποιος εισαι να μαθουμε πριν την διαγραφη :think:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
δεν μας λες και ποιος εισαι να μαθουμε πριν την διαγραφη :think:
Οταν φτασει η ωρα....παντα φευγω απο παντου...δεν ειμαι με τιποτα ικανοποιημενος...αποφευγω κοσμο που με θελει..μια καταρα με ακολουθει....και μια ανησυχια παντα με προτρεπει για νεους οριζοντες και νεα μονοπατια....η επιγεια ζωη ειναι συντομη...πρεπει να ξεκολλαμε και να αλλαζουμε παραστασεις!!!!!!!!!!!!!!!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Οταν φτασει η ωρα....παντα φευγω απο παντου...δεν ειμαι με τιποτα ικανοποιημενος...αποφευγω κοσμο που με θελει..μια καταρα με ακολουθει....και μια ανησυχια παντα με προτρεπει για νεους οριζοντες και νεα μονοπατια....η επιγεια ζωη ειναι συντομη...πρεπει να ξεκολλαμε και να αλλαζουμε παραστασεις!!!!!!!!!!!!!!!
Α ρε δασκαλε .....και ποτε περιπου το κοβεις να αποχωρείς?
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Κρίμα γιατη στα 100 ατομα εδω οι 90 είναι μαλάκες και μεσα στους αλλους δέκα τους αξιολογους είσαι και εσυ!
Κανεις δεν ειναι μαλακας(απλα υπαρχουν πολλοι κλωνοι).........πριν φυγω θα σας γραψω την μεταφορικη εξηγηση αυτου του θρεντ..που εχετε τιμησει και σας ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Κανεις δεν ειναι μαλακας(απλα υπαρχουν πολλοι κλωνοι).........πριν φυγω θα σας γραψω την μεταφορικη εξηγηση αυτου του θρεντ..που εχετε τιμησει και σας ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!
Διαφωνω στο πρώτο απο τα πολλα που εχω δει εδω μέσα  :cheesy:! Αμα αποχωρήσεις και εσυ την κάνω και εγω δεν αξηζει το σαιτ χωρης παιχτουρα
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Διαφωνω στο πρώτο απο τα πολλα που εχω δει εδω μέσα  :cheesy:! Αμα αποχωρήσεις και εσυ την κάνω και εγω δεν αξηζει το σαιτ χωρης παιχτουρα
Ενας κουκος δεν φερνει την ΑΝΟΙΞΗ!!!!!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Και τι σε οδηγει στην αποχωρηση δάσκαλε?
Τιποτα....παντα μου αρεσει να αλλαζω παραστασεις...συμβολαιο δεν υπεγραψα ουτε με την γυναικα που παντρευτηκα και μετα απο τεσσερα χρονια την ξαποστειλα!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Σοβαρα δεν παιρνω τιποτα............απλα μου αρεσει σημερα να κανω "μιλημενη νικη".....εστω που θα την εχω γραψει σε αγνωστους.............βιτσια ειναι αυτα!!!!!!!!!
Πειτε κατι.....ερεθιζομαι να σας διαβαζω!!!!!!!!!...[move]ΠΑΙΧΤΟΥΡΑΣ=Ο Απολυτος γαμιας του στοιχηματος![/move]
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
δασκαλε ξερεις με ποιον θα πας για καφε :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom