Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
καλημερα παιχταρα μου, μην ξεχασεις τις προβλεψεις...
και μην παιζεις κινο, ειναι μαλακια...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
καλημερα παιχταρα μου, μην ξεχασεις τις προβλεψεις...
και μην παιζεις κινο, ειναι μαλακια...
Μονο οταν κανω μεγαλες νικες στο στοιχημα....εις γνωση μου παιζω κανενα 50αρι(οσο στοιχιζει ενα πηδημα σε στουντιο)....στο Κινο....εχω πιασει μια φορα ετσι..και ο πρακτορας μου σταυροκοπιοτανε!!!..αν ομως πιστευεις στο ΚΙΝΟ και το παιζεις συνεχεια σαν το πρεζονι...ειναι οντως μαλακια!!!...Υ.Γ...στις πεντε το απογευμα θα ειμαι συνεπης στα προγνωστικα μου!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Και τωρα  αποσπασμα του μοναδικου μας Γ.Σεφερη(απο τον γυρισμο του ξενιτεμενου)....."Παλιε μου φιλε συλλογισου....σιγα-σιγα θα συνηθισεις...η νοσταλγια σου εχει πλασει μια χωρα ανυπαρχτη με νομους εξω απ' της γης κι απ'τους ανθρωπους"!!!!!!!!
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Και τωρα  αποσπασμα του μοναδικου μας Γ.Σεφερη(απο τον γυρισμο του ξενιτεμενου)....."Παλιε μου φιλε συλλογισου....σιγα-σιγα θα συνηθισεις...η νοσταλγια σου εχει πλασει μια χωρα ανυπαρχτη με νομους εξω απ' της γης κι απ'τους ανθρωπους"!!!!!!!!
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Nα σου πω επειδη εχεις γινει ρομπα σε ολο το σαιτ!!!!


Με τα καραγκιοζιλικια που καθεσαι και γραφεις, σε χλευαζει εαν δεν το εχεις παρει χαμπαρι ολο το φορουμ!!!!


Οποτε αυτα τα περι τελικου σκορ που επιασες(μακαρι οντως να εχεις πληρωθει) αλλα αυτα τα γραφουν πριν τον αγωνα, και οχι μετα το περας αυτου...!!!


Και το G/G που εδωσες το μεσημερι οτι θα το επαιζες 600 ευρω, πηρες απο τα τρια το μακρυτερο....!!!!


Οποτε ολα τα αλλα ειναι αρες μαρες κουκουναρες!!!!




Και αν θες να γινεις και μαγκας, ανεβασε το κουπονακι στο φορουμ για να μας κανεις ολους ρομπες, και πρωτον απο ολους εμενα...!!!!!
   






11 Ιουλ. 10 / 12:39

    * Ολλανδια - Ισπανια  –  Αποτέλεσμα 1ου ημιχρόνου/Αποτέλεσμα 2ου ημιχρόνου



    * Ισοπαλία 1o ημίχρονο/Ισοπαλια 2o ημίχρονο @ 4.85



    * Νίκη

€ 420.00 € 2037.00 O/2424112/0000030/F










 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Απαντω συντομα στο μελος.."statigosss"...εχω γραψει πολλακις φορες στο παρελθον οτι δεν εχω καλες γνωσεις στο INTERNET..αποδειξη οτι δεν ξερω να ανεβαζω τραγουδια...και να κατεβαζω τσοντες....αν ειχα... θα το ανεβαζα το νικητηριο κουπονι του στοιχηματος και με το Χ αλλα και το αλλο με το 0-0....ωστε να με απολαυσεις....προς το παρον ρουφα το αυγο σου...και αν με χλευαζουν και με ειρωνευονται προβλημα τους..και οχι δικο μου...το ζητουμενο ειναι οτι καπου τραβας ζορια απεναντι μου και με ευχαριστει!!!Μετα τιμης ο ΠΑΙΧΤΟΥΡΑΣ=Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΓΑΜΙΑΣ ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ!!!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Γραψε τον πίνακα  :rockon:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Απαντω συντομα στο μελος.."statigosss"...εχω γραψει πολλακις φορες στο παρελθον οτι δεν εχω καλες γνωσεις στο INTERNET..αποδειξη οτι δεν ξερω να ανεβαζω τραγουδια...και να κατεβαζω τσοντες....αν ειχα... θα το ανεβαζα το νικητηριο κουπονι του στοιχηματος και με το Χ αλλα και το αλλο με το 0-0....ωστε να με απολαυσεις....προς το παρον ρουφα το αυγο σου...και αν με χλευαζουν και με ειρωνευονται προβλημα τους..και οχι δικο μου...το ζητουμενο ειναι οτι καπου τραβας ζορια απεναντι μου και με ευχαριστει!!!Μετα τιμης ο ΠΑΙΧΤΟΥΡΑΣ=Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΓΑΜΙΑΣ ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ!!!
Ετσι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Μου κανες τα μουτρα κρεας... :jerking:


Συνεχισε να μας διασκεδαζεις
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ζητω συγνωμη που γραφω εδω και οχι στο αλο θρεντ...το κανω για γουρι...μια και απο αυτο το θρεντ χτες εγραψα και εκσπερματωσα!!!!!!...Πριν γραψω ταχιστα τι εχω παιξει σημερα....τονιζω οτι πηγαινω για την υπερβαση καθοτι προερχομαι απο μεγαλη νικη χτες και το κουπονι σημερα κρυβει παγιδες απο πρωταθληματα της πλακας...κατα συνεπεια δεν ειναι υποχρεωμενος κανεις να με ακολουθησει στα πολλα παιχνιδια που επαιξα....παμε 139=Χ...140=2....141=2...142=2...144=Χ....145=Χ...επαιξα μονοστηλο...ξερο 12 ευρω.....ετσι παλαβα!!!!!!!!!!!!!!!!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Άν τα παιξεις αυτα με συστημα σητουμενα 3 και πάνω πιάνεις τπτ?
Δεν ζητω τιποτα....πηγαινω να πιασω ολα τα σημεια!!!!!!!!!!!....φυσικα εσεις καντε οτι θελετε!!!!!!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Επειδη εχω φαει τωρα....την πεφτω να κοιμηθω...δεν εχω αγχος γι αυτα που εχω παιξει..μετα τις 22.30μ.μ θα κανω συνδεση!!!!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Το να παιζει στοιχημα, ο ΠΑΙΧΤΟΥΡΑΣ το θεωρει διασκεδαση και οχι τζογο....κανεις δεν πρεπει να παιζει παραπανω απο τις δυνατοτητες του.....απο τον τζογο δεν εγινε κανεις πλουσιος........οποτε μην.... κανεις αφελης..ειτε νεαρος στην ηλικια θελησει να με αντιγραψει και να με μιμηθει.....δεν γινεται αυτο.....γιατι ειμαι επαγγελματιας παιχτης του νομιμου στοιχηματος  ....και αυτο δεν το καταφερα  απο την μια μερα στην αλλη...ουτε ομως παιζοντας πολλα χρηματα(εκτος απο σπανιες περιπτωσεις που πονταρα απο τα κερδη μου ..οπως εκανα χτες)....Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Ετσι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Μου κανες τα μουτρα κρεας... :jerking:


Συνεχισε να μας διασκεδαζεις

ολιγον στα εκανε. και αν επαιξε και αν δεν επαιξε, ποια η καουρα στη τελικη?
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
"Δεν θα υποχωρουσε ο τρανος Αιας σε ανδρα που θα ηταν θνητος και θα ετρωγε το σιταρι της Δημητρας,ουτε και στον Αχιλλεα που σπαζει των ανδρων τα στιφη θα υποχωρουσε σε μαχη στηθος με στηθος.Στα ποδια ομως δεν γινεται να μετρηθει μαζι του"..ΙΛ/Ν/321.........Τα παραπανω λογια του Ιδομενεα(αρχηγου των ΚΡΗΤΩΝ)προς τον Μηριονη.... φανερωνουν ποιας εκτιμησεως ετυγχανε ο Αιας ο Τελαμωνιος απο τους συμπολεμιστες του!!!!!!!...ο Αχιλλεας ηταν φονεας ανδρων και εκπορθητης πολεων....σε μαχη ομως σωμα με σωμα...συμφωνα με τον ΟΜΗΡΟ υπερτερουσε ο γιγαντας με την αγαθη ψυχη...ο Αιας!!!!!!!!!!!.....Αυτος ειναι ο Παιχτουρας ενας συνδυασμος αυτων των δυο Ηρωων....ειναι φονεας του Ο.Π.Α.Π...και εχει αγαθη ψυχη!!!...Μετα τιμης ο Παιχτουρας....Υ.Γ(οτι γραψετε θα το απαντησω οταν ξαναμπω παλι...καθοτι τωρα φευγω)!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[move]θα τρελλαθω....κανει και ζεστη....και τους πεταω τα ματια και σημερα εξω...θα τους κανω να βλεπουν το κοσμο τρυπιο!!!.[/move]
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
[move]Χαιρετιζω τα κοροιδα που νομιζουν οτι ειμαι εγω κοροιδο!!!....Σας αγαπω ολους!!!... να δω...ποτε θα προσκυνησετε τον απολυτο αρχοντα του στοιχηματος που σημερα ζωγραφιζει με μοναδικες και ξεχωριστες πινελλιες σε δελτιο βασικο, που ειχε παιξει!!!!!![/move]
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
[move]Χαιρετιζω τα κοροιδα που νομιζουν οτι ειμαι εγω κοροιδο!!!....Σας αγαπω ολους!!!... να δω...ποτε θα προσκυνησετε τον απολυτο αρχοντα του στοιχηματος που σημερα ζωγραφιζει με μοναδικες και ξεχωριστες πινελλιες σε δελτιο βασικο, που ειχε παιξει!!!!!![/move]
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
φίλε παιχτούρα είσαι ωραίος τύπος, είσαι από αυτούς τους ανθρώπους που κάθεσαι να πεις δυο λόγια και δεν βαριέσαι, πάντα κάτι έχεις να πεις θα χαιρόμουν να πίναμε μια μπυρίτσα και να συνδιαλαγούμε
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
φίλε παιχτούρα είσαι ωραίος τύπος, είσαι από αυτούς τους ανθρώπους που κάθεσαι να πεις δυο λόγια και δεν βαριέσαι, πάντα κάτι έχεις να πεις θα χαιρόμουν να πίναμε μια μπυρίτσα και να συνδιαλαγούμε
[move]Ο μπαμπας μου..με εχει συμβουλευσει να μην βγαινω εξω...με ανθρωπους που δεν ξερω!!!!!!!!!!!!![/move]
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom