Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
εγω ηξερα να μην παιρνεις καραμελιτσες απο αγνωστους  :2funny: :2funny:
[move]Στον κινηματογραφο οταν εισαι παιδακι μονος σου....και σε πλησιαζει κυριος με καραμελιτσες να του πεις να τις βαλλει εκει που ξερει!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny:[/move]
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Σε λιγη ωρα...θα κανω απενημερωση της σημερινης γαματης παιχτικης μου μερας!!!!!!!!!! :rockon: :rockon:....τα δελτια που επαιξα ηταν δυο...ενα αυτο που σας εγραψα...και ενα δευτερο που δεν σας εγραψα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
[move]Ο μπαμπας μου..με εχει συμβουλευσει να μην βγαινω εξω...με ανθρωπους που δεν ξερω!!!!!!!!!!!!![/move]
δεν βαρεθηκες να ασχολησε?ο κοσμος εχει αγαμια και καυλες και νομιζη αν βριση στο σαιτ θα εκτωνωθη αλλα δεν,και μενα σε οποιο θρεντ να πας με συζητανε,σκεφτηκα να παρω να τους δωσω κανα λεξοτανιλ,αλλα μετα σκεφτηκα οτι ο γιατρος ειναι εδω και λεγετε παιχτουρας και εχει το γιατρικο,απλα να μας πουν πως το θελουν με βασιλικο πολτο για μεγαλη διαρκεια :knockinb:η με μελι για πιο μικρη :knockinb:ας αποφασισουν πιο ειδος ηδονης προτειμουν και ο γιατρος ειναι εδω :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:μετα τιμης σοτιροφ!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
δεν βαρεθηκες να ασχολησε?ο κοσμος εχει αγαμια και καυλες και νομιζη αν βριση στο σαιτ θα εκτωνωθη αλλα δεν,και μενα σε οποιο θρεντ να πας με συζητανε,σκεφτηκα να παρω να τους δωσω κανα λεξοτανιλ,αλλα μετα σκεφτηκα οτι ο γιατρος ειναι εδω και λεγετε παιχτουρας και εχει το γιατρικο,απλα να μας πουν πως το θελουν με βασιλικο πολτο για μεγαλη διαρκεια :knockinb:η με μελι για πιο μικρη :knockinb:ας αποφασισουν πιο ειδος ηδονης προτειμουν και ο γιατρος ειναι εδω :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:μετα τιμης σοτιροφ!!
Sotirof.........εισαι ξεχωριστος εδω μεσα!!!!!!!!!!.... :rockon: :rockon:....ο περισσοτερος κοσμος δεν εχει αγαμιες..καθοτι δεν εχει καβλες...και δεν εχει καβλες....γιατι του εχουν νεκρωσει την ψυχικη του υγεια!!!!!!!!!!!!!
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Sotirof.........εισαι ξεχωριστος εδω μεσα!!!!!!!!!!.... :rockon: :rockon:....ο περισσοτερος κοσμος δεν εχει αγαμιες..καθοτι δεν εχει καβλες...και δεν εχει καβλες....γιατι του εχουν νεκρωσει την ψυχικη του υγεια!!!!!!!!!!!!!
εγω δυστυχως εχω καυλες αλλα εχω αγαμιες αυτο ειναι χειροτερο απο το πρωτο :think: :grin:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Sotirof.........εισαι ξεχωριστος εδω μεσα!!!!!!!!!!.... :rockon: :rockon:....ο περισσοτερος κοσμος δεν εχει αγαμιες..καθοτι δεν εχει καβλες...και δεν εχει καβλες....γιατι του εχουν νεκρωσει την ψυχικη του υγεια!!!!!!!!!!!!!
ισως δινης μια ιατρικη εξηγηση του φαινομενου τις ασχολειας τους μαζι μας,διοτι εμεις και γαμαμε και ψυχολογικη υγεια εχουμε,απλα αυτοι βουλιαζουν σαν το βισμαρκ :grin: :grin: :grin: :grin:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
το αγγειακο μου συστημα του πεους δουλευει ρολοι σαν κινετικ δεν σταματαει ποτε  :grin:
το θεμα ειναι ομως να φοριεται που και που  :2funny:
μιας και υπαρχουν πολλοι καλοι οικοι και στουντιο οπου μπορεις να εργαστης,μηπως το προβλημα ειναι γιουρικο?
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ζητω συγνωμη που γραφω εδω και οχι στο αλο θρεντ...το κανω για γουρι...μια και απο αυτο το θρεντ χτες εγραψα και εκσπερματωσα!!!!!!...Πριν γραψω ταχιστα τι εχω παιξει σημερα....τονιζω οτι πηγαινω για την υπερβαση καθοτι προερχομαι απο μεγαλη νικη χτες και το κουπονι σημερα κρυβει παγιδες απο πρωταθληματα της πλακας...κατα συνεπεια δεν ειναι υποχρεωμενος κανεις να με ακολουθησει στα πολλα παιχνιδια που επαιξα....παμε 139=Χ...140=2....141=2...142=2...144=Χ....145=Χ...επαιξα μονοστηλο...ξερο 12 ευρω.....ετσι παλαβα!!!!!!!!!!!!!!!!
Σας εγραψα οτι επαιξα παλαβα σημερα και μην ακολουθησετε...χτες περασε το "μιλημενο"....ηξερα σημερα οτι θα περναγε δελτιο που δεν θα παρουσιαζα...ειχα παρακολουθησει το Σαββατοκυριακο και στις δυο μερες του οτι δεν ειχαν κατσει πολλες ισοπαλιες..και επαιξα και ενα δευτερο με τις τεσσερις ισοπαλιες που κατσανε....141=Χ..142=Χ...143=Χ...144=Χ.... με 12 ευρω παλι..... τα λεφτα που θα παρω αυριο ειναι 1445 ευρω...μειον το φορο!!!!!!!...Ζητω συγνωμη που μου ανοιξε η τυχη και σημερα!!!.....Θα σας παρακαλεσω να μην με πιστεψετε και να υποθεσετε οτι αστειευομαι και κανω πλακα!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
εγω δυστυχως εχω καυλες αλλα εχω αγαμιες αυτο ειναι χειροτερο απο το πρωτο :think: :grin:
...Βγες μια βολτα εξω....καμακωσε μια γκομενα και γαμα την....ειναι αναγκη να πληρωνεις για να γαμησεις????...απ' οτι ξερω μου εχεις γραψει οτι εισαι νεος στην ηλικια!!!!!!!!! :rockon: :rockon:
ισως δινης μια ιατρικη εξηγηση του φαινομενου τις ασχολειας τους μαζι μας,διοτι εμεις και γαμαμε και ψυχολογικη υγεια εχουμε,απλα αυτοι βουλιαζουν σαν το βισμαρκ :grin: :grin: :grin: :grin:
ΣΩΣΤΟΣ :rockon: :rockon: :headbang3[move]:..ειναι "τρελλο" το ατομο που ειναι πισω απο το νικ "Παιχτουρα"!!![/move]
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ειμαι σε θεση να σας γραψω οτι μετα την αυριανη εξαργυρωση πουν θα κανω αυριο παλι.... στο σταθερο Πρακτορειο που παιζω τους τελευταιους μηνες....τον ιδιοκτητη του...θα τον στειλω..να χαπακωνεται σαν τον πουστη!!!!!!!...το βασικοτερο ειναι οτι μου τα μετραει ο ανθρωπος σωστα και ομορφα....και κανω πως εκνευριζομαι εγω, που ο Ο.Π.Α.Π βαζει φορο...και δεν του αφηνω ουτε σεντς για την παρτη του!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
...Βγες μια βολτα εξω....καμακωσε μια γκομενα και γαμα την....ειναι αναγκη να πληρωνεις για να γαμησεις????...απ' οτι ξερω μου εχεις γραψει οτι εισαι νεος στην ηλικια!!!!!!!!! :rockon: :rockon:ΣΩΣΤΟΣ :rockon: :rockon: :headbang3[move]:..ειναι "τρελλο" το ατομο που ειναι πισω απο το νικ "Παιχτουρα"!!![/move]
και οχι μονο :grin: :grin: :grin: :grin:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
τελικα ο τιτλος του θρεντ....νοιωθω..(την ηδονη)κουρασμενος...(να :knockinb:τον ΟΠΑΠ)ισως ειναι ο πιο ακριβης που υπαρχει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
τελικα ο τιτλος του θρεντ....νοιωθω..(την ηδονη)κουρασμενος...(να :knockinb:τον ΟΠΑΠ)ισως ειναι ο πιο ακριβης που υπαρχει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αυτο φιλε μου ειναι η επιφανεια....την βαθια μεταφορικη εννοια του τιτλου, θα την γραψω....στο επομενο διαστημα!!!!!! :rockon: :rockon:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Αυτο φιλε μου ειναι η επιφανεια....την βαθια μεταφορικη εννοια του τιτλου, θα την γραψω....στο επομενο διαστημα!!!!!! :rockon: :rockon:
αυτο ακριβως εννοω εγραψα την περιληψη και αφηνω πασα στον παιχτουρα την κεντρικη ιδεα για να μαθαινουν οι υπολοιποι :grin: :grin: :grin:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Ζητω συγνωμη που γραφω εδω και οχι στο αλο θρεντ...το κανω για γουρι...μια και απο αυτο το θρεντ χτες εγραψα και εκσπερματωσα!!!!!!...Πριν γραψω ταχιστα τι εχω παιξει σημερα....τονιζω οτι πηγαινω για την υπερβαση καθοτι προερχομαι απο μεγαλη νικη χτες και το κουπονι σημερα κρυβει παγιδες απο πρωταθληματα της πλακας...κατα συνεπεια δεν ειναι υποχρεωμενος κανεις να με ακολουθησει στα πολλα παιχνιδια που επαιξα....παμε 139=Χ...140=2....141=2...142=2...144=Χ....145=Χ...επαιξα μονοστηλο...ξερο 12 ευρω.....ετσι παλαβα!!!!!!!!!!!!!!!!
Tους ξεβρακωσες παλι εμαθα ε...???






Με 2 στα 5 ουτε την βαση δεν επιασες νεκροθαφτη... :grin:


 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
αυτο ακριβως εννοω εγραψα την περιληψη και αφηνω πασα στον παιχτουρα την κεντρικη ιδεα για να μαθαινουν οι υπολοιποι :grin: :grin: :grin:
..Ως ποτε θα περιμενουμε τους δημαγωγους..τους διδασκαλους...και τους αλλους κλειδοκρατορες να ανοιξουν τους κρουνους της ουσιας και να ποτισουν λιγο..............που παντου ειναι πλεον ξηρασια και λειψυδρια????
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
..Ως ποτε θα περιμενουμε τους δημαγωγους..τους διδασκαλους...και τους αλλους κλειδοκρατορες να ανοιξουν τους κρουνους της ουσιας και να ποτισουν λιγο..............που παντου ειναι πλεον ξηρασια και λειψυδρια????
το καμενο χωμα της ερημου και να βρεξη δεν ανθιζη,υπαρχουν ομως οι οασεις,και μαζευονται γυρω γυρω να σβησουν την διψα τους :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom