Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
νιωθω κουρασμενος  :( :( :helpplea: :helpplea: :tired: :tired: :zombie: :zombie:

που εισαι ρε εργολαβε να δωσεις καμια συνταγη αναρρωσης?
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ο Μεγας Παιχτουρας... μολις υποβαλε στο σεβαστο site,κριτικη για το στριπτιζαδικο ''Ανατολη"...με τιτλο..''πολλες και ωραιες γυναικες'' οσοι ενδιαφερονται να την διαβασουν να βρισκονται σε αναμονη για να εμπλουτισουν τις γνωσεις τους.Τουδε και στο εξης επιλεκτικα, θα μαθαινετε νεα μου.. γιατι νοιωθω κουρασμενος απο τους χιλιαδες κλωνους εδω μεσα..Μετα τιμης ο Παιχτουρας.. κατα κοσμο εργολαδος παιχτικων κηδειων του Ο.Π.Α.Π.
 

Επισκέπτης
Ο Μεγας Παιχτουρας... μολις υποβαλε στο σεβαστο site,κριτικη για το στριπτιζαδικο ''Ανατολη"...με τιτλο..''πολλες και ωραιες γυναικες'' οσοι ενδιαφερονται να την διαβασουν να βρισκονται σε αναμονη για να εμπλουτισουν τις γνωσεις τους.Τουδε και στο εξης επιλεκτικα, θα μαθαινετε νεα μου.. γιατι νοιωθω κουρασμενος απο τους χιλιαδες κλωνους εδω μεσα..Μετα τιμης ο Παιχτουρας.. κατα κοσμο εργολαδος παιχτικων κηδειων του Ο.Π.Α.Π.
:shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Προς ενημερωση των ''ηλεκτρονικων'' φιλων εδω μεσα.....Σαββατοκυριακο θα ειμαι στο βουνο για να ξεκουραστω και να αναπνευσω καθαρο αερα...Θεου θελοντος και καιρου επιτρεποντος.Απο Δευτερα τωρα........
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Προς ενημερωση των ''ηλεκτρονικων'' φιλων εδω μεσα.....Σαββατοκυριακο θα ειμαι στο βουνο για να ξεκουραστω και να αναπνευσω καθαρο αερα...Θεου θελοντος και καιρου επιτρεποντος.Απο Δευτερα τωρα........
σε ποιο βουνο; :think:
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
Προς ενημερωση των ''ηλεκτρονικων'' φιλων εδω μεσα.....Σαββατοκυριακο θα ειμαι στο βουνο για να ξεκουραστω και να αναπνευσω καθαρο αερα...Θεου θελοντος και καιρου επιτρεποντος.Απο Δευτερα τωρα........
καλη ξεκουραση παιχτουρα.πνευματικη και σωματικη.
 

dimline

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
6
...και μακριά απο τα τυχερά παίγνια !!! ;) :grin:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
αντε ρε ελα να παμε βασιλιτσα... :sunglasses:
 Εχει και εκει καζινο?
χιονιζει παιχτη..
 Το εχω υποψη...γι' αυτο και εγραψα καιρου επιτρεποντος :) σε διαφορετικη περιπτωση κανενα προβλημα. :)
στα παπαρια του ...εχει τζιπ....
Δεν εχω αυτοκινητο κινουμαι συνεχεια με μεσα μεταφορας και Ταξι.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
απο αποψη ή απο αναγκη;
  Δεν το αποφασισα ποτε μου να μαθω οδηγηση...μικρος εχασα την μανα μου απο αυτοκινιστικο...οσο ζουσε ο Πατερας μου δεν με αφησε να μαθω.....μετα(μερικα χρονια) και το θανατο του πατερα μου.... ειχα συνηθισει πλεον.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ισως τελικα να νοιωθω κουρασμενος...που δεν ειμαι παντρεμενος και δεν εχω μια καλη γυναικα να με ξεκουραζει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom