Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Οποτε   ολα   τωρα  δενουν.
Τελοσπαντων   αφου  εισαι   καλυτερα   τωρα ,καλη   συνεχεια  και  δικαιωσε    το  ονομα  σου
  Καλη σου συνεχεια και σε σενα... τωρα στα 46 μου, εχω γνωση-παιχτικη πειρα-αυτοσυγκρατηση και το βασικοτερο εχω μεγαλη χρηματικη καβα που ειναι δυσκολο να μου την αρμεξουν.Ισως να αργησα αλλα ανδρωθηκα παιχτικα...ειμαι το τελειο φονικο οπλο και ζω για να τους πεταω τα ματια εξω..αυτα τα παιδακια δεν θελουν λυπηση με τιποτα.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καλο μεσημερι σε ολους...φευγω...παρακολουθησα μεχρι τωρα καποια θρεντ που παρακολουθω και τωρα αναχωρω.Δεν σας λεω ποτε θα εχετε νεα μου,γιατι δεν ξερω την στιγμη αυτη.Μετα τιμης... ο μοναδικος και ανεπαναληπτος Παιχτουρας...με την ψυχη.. σαν του Αιαντα του Τελαμωνιου...ο επονομαζομενος.. εργολαβος παιχτικων κηδειων. :) :)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Καλο μεσημερι σε ολους...φευγω...παρακολουθησα μεχρι τωρα καποια θρεντ που παρακολουθω και τωρα αναχωρω.Δεν σας λεω ποτε θα εχετε νεα μου,γιατι δεν ξερω την στιγμη αυτη.Μετα τιμης... ο μοναδικος και ανεπαναληπτος Παιχτουρας...με την ψυχη.. σαν του Αιαντα του Τελαμωνιου...ο επονομαζομενος.. εργολαβος παιχτικων κηδειων. :) :)

Μεγαλε Παιχτουρα που παs ρε???
Περιμενε θα στρωσουμε  τραπεζι.....Στο φαι φευγειs ρε???
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
Οποτε   ολα   τωρα  δενουν.
Τελοσπαντων   αφου  εισαι   καλυτερα   τωρα ,καλη   συνεχεια  και  δικαιωσε    το  ονομα  σου
Parkinson και πατάμε διπλό το space? στραβώνεις ρε φίλε!
   Καλη σου συνεχεια και σε σενα... τωρα στα 46 μου, εχω γνωση-παιχτικη πειρα-αυτοσυγκρατηση και το βασικοτερο εχω μεγαλη χρηματικη καβα που ειναι δυσκολο να μου την αρμεξουν.Ισως να αργησα αλλα ανδρωθηκα παιχτικα...ειμαι το τελειο φονικο οπλο και ζω για να τους πεταω τα ματια εξω..αυτα τα παιδακια δεν θελουν λυπηση με τιποτα.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
Στο καλό Παίχτη, θα σου κρατάμε το αμάξι σου γρήγορο, τη μπύρα σου παγωμένη και τη Μαριάννα σου ζεστή. :fuck1:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ο Τιτανας.. Παιχτουρας, δινοντας ανιση μαχη με το θεριο, καταφερε σαν θηριοδαμαστης που ειναι να το δαμασει.Τωρα για να ξεκουραστω γιατι νοιωθω γλυκα κουρασμενος, ετοιμαζομαι να παω να  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: σε κανενα στουντιο... θα εχετε νεα μου ξημερωματα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ο Τιτανας.. Παιχτουρας, δινοντας ανιση μαχη με το θεριο, καταφερε σαν θηριοδαμαστης που ειναι να το δαμασει.Τωρα για να ξεκουραστω γιατι νοιωθω γλυκα κουρασμενος, ετοιμαζομαι να παω να  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: σε κανενα στουντιο... θα εχετε νεα μου ξημερωματα.
παιζει να σε τρακαρω καπου αργα ή φυλης ή περιξ.... :sunglasses: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αν παω μετα....
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ο Τιτανας.. Παιχτουρας, δινοντας ανιση μαχη με το θεριο, καταφερε σαν θηριοδαμαστης που ειναι να το δαμασει.Τωρα για να ξεκουραστω γιατι νοιωθω γλυκα κουρασμενος, ετοιμαζομαι να παω να  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: σε κανενα στουντιο... θα εχετε νεα μου ξημερωματα.
  Αλλαγη πλευσης προγραμματος μου...λογω οτι πινω κονιακ με ξηροκαρπια..τωρα με το κρυο το κονιακακι ειναι σκετη καβλα.. θα βαλω το χερι πιο βαθια στην τσεπη και θα καλεσω απο εφημεριδα, καμια καταλληλη, στην σεβαστη οικια μου για να την  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :fuck1: :fuck1: :fuck1: φυσικα μολις βγω απο εδω μεσα γιατι παρακολουθω δυο θρεντ.Μετα τιμης ο Παιχτουρας(παιχτικος εργολαβος κηδειων).
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
θα βαλω το χερι πιο βαθια στην τσεπη και θα καλεσω απο εφημεριδα, καμια καταλληλη, στην σεβαστη οικια μου για να την  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:

Χασαμε την Γκομεναρα...STOP.

Ασχημη εξέλιξη ήταν αυτή.... Τι συνέβη ακριβώς?
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μεγα παιχτικη νικη, του ζωγραφου πλεον ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ, στο ποδοσφαιρικο στοιχημα του Ο.Π.Α.Π. Η αδρεναλινη.. μου ειχε χτυπησει κοκκινο και προσπαθουσα να διατηρω την ηρεμια μου, με το να συμμετεχω επιλεχτικα σε καποια θρεντ εδω μεσα...τους πεταξα στην κυριολεξια αυτη την φορα τα ματια εξω...εβγαλα τα στουντιο μου, για τρεις μηνες τουλαχιστον σε προγραμματα φουλ οποτε θα πηγαινω...την στιγμη αυτη εχω πονο στο στηθος απο την παιχτικη υπερανταση.. γιατι εκτος απο ενα μικρο δελτιο... επιασα και ενα μεγαλο και κουμπωνα στην ισοπαλια της Μπορντω που εγινε με τα χιλια ζορια στο τελος.Μενω Κυψελη.. τα κοντινα μελη διατιθομαι να τα κερασω αυριο σε ουζερι που θα παω να κερασω τους φιλους μου.Τωρα θα χαλαρωσω λιγο γιατι δεν αισθανομαι καλα απο την υπερανταση.....εχω ομως ικανοποιηση για την πραγματοποιηση του παιξιματος μου.Οχι....οχι....δεν ειμαι παιχτουρας, τελικα....ειμαι ο ζωγραφος των πρακτορων του Ο.Π.Α.Π  και των στουντιοκοριτσων.Μετα τιμης ο ζωγραφος Παιχτουρας συνεχιστης πλεον του Αχιλλεα...ο Τελαμωνιος δεν μου κανει ηταν αγαθος στην ψυχη.Τελος, Χρονια πολλα στους Θανασηδες και στις Αθανασιες.Μετα τιμης ο εργολαβος παιχτικων κηδειων.
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Μεγα παιχτικη νικη, του ζωγραφου πλεον ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ, στο ποδοσφαιρικο στοιχημα του Ο.Π.Α.Π. Η αδρεναλινη.. μου ειχε χτυπησει κοκκινο και προσπαθουσα να διατηρω την ηρεμια μου, με το να συμμετεχω επιλεχτικα σε καποια θρεντ εδω μεσα...τους πεταξα στην κυριολεξια αυτη την φορα τα ματια εξω...εβγαλα τα στουντιο μου, για τρεις μηνες τουλαχιστον σε προγραμματα φουλ οποτε θα πηγαινω...την στιγμη αυτη εχω πονο στο στηθος απο την παιχτικη υπερανταση.. γιατι εκτος απο ενα μικρο δελτιο... επιασα και ενα μεγαλο και κουμπωνα στην ισοπαλια της Μπορντω που εγινε με τα χιλια ζορια στο τελος.Μενω Κυψελη.. τα κοντινα μελη διατιθομαι να τα κερασω αυριο σε ουζερι που θα παω να κερασω τους φιλους μου.Τωρα θα χαλαρωσω λιγο γιατι δεν αισθανομαι καλα απο την υπερανταση.....εχω ομως ικανοποιηση για την πραγματοποιηση του παιξιματος μου.Οχι....οχι....δεν ειμαι παιχτουρας, τελικα....ειμαι ο ζωγραφος των πρακτορων του Ο.Π.Α.Π  και των στουντιοκοριτσων.Μετα τιμης ο ζωγραφος Παιχτουρας συνεχιστης πλεον του Αχιλλεα...ο Τελαμωνιος δεν μου κανει ηταν αγαθος στην ψυχη.Τελος, Χρονια πολλα στους Θανασηδες και στις Αθανασιες.Μετα τιμης ο εργολαβος παιχτικων κηδειων.

πόσα κέρδισες ρε παιχταρά?

έχεις κάνα σύστημα ή απλά κωλοφαρδέξ?
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Φιλοι σας ευχαριστω για την παρεα σας,την πεφτω για υπνο...πιθανα νεα μου την Τεταρτη.Θα σας αφησω στην ησυχια σας δυο μερες.Καλη συνεχεια και καλη ηλεκτρονικη ανταμωση την Τεταρτη.Να μου προσεχετε το ηλεκτρονικο γκομενακι μου..την γατογυναικα.Μετα τιμης ο Παιχτουρας. :) :)
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αστραφτει ο ουρανος...αστραπες και βροντες..καποιον Παιχτουρα δεν μπορουν να τον σταματησουν με τιποτα.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Να μου προσεχετε το ηλεκτρονικο γκομενακι μου..την γατογυναικα.Μετα τιμης ο Παιχτουρας. :) :)

Αν διαβάζει για τη νικηφόρα πορεία σου στο στίβο των πρακτορείων του ΟΠΑΠ, μάλλον θα γίνει και κανονικό γκομενάκι σου.... :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Φιλοι σας ευχαριστω για την παρεα σας,την πεφτω για υπνο...πιθανα νεα μου την Τεταρτη.Θα σας αφησω στην ησυχια σας δυο μερες.Καλη συνεχεια και καλη ηλεκτρονικη ανταμωση την Τεταρτη.Να μου προσεχετε το ηλεκτρονικο γκομενακι μου..την γατογυναικα.Μετα τιμης ο Παιχτουρας. :) :)
δυο μερες θα γαμαει ο τυπος....και δηθεν παει για υπνο.... :headbang: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μπηκα να πω μια καλημερα στους φιλους και βγαινω ταχιστα για να παω στην Μιλα.  10.0000 ευρω που εχω παρει σε τρεις μερες απο το στοιχημα του Ο.Π.Α.Π, φτανουν να ειμαι ανετος στα στουντιο????? Οχι....οχι....οχι....ο Παιχτουρας το παιδακι αυτο που λεγεται Ο.Π.Α.Π θα το  :fuck1: :fuck1: :fuck1: οπου το βρισκει. Ξημερωματα χτες πηγα.. Μαρινα Φ104 και Ευα  στο Ερως....κριτικες δεν γραφω για τις δυο αυτες θεες... γιατι εχω γραψει και για τις δυο στο αμεσο παρελθον και δεν επιθυμω να γραφω συνεχεια για τις ιδιες.Μετα τιμης ο Παιχτουρας(επονομαζομενος εργολαβος παιχτικων κηδειων).
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μπηκα να πω μια καλημερα στους φιλους και βγαινω ταχιστα για να παω στην Μιλα.   10.0000 ευρω που εχω παρει σε τρεις μερες απο το στοιχημα του Ο.Π.Α.Π, φτανουν να ειμαι ανετος στα στουντιο????? Οχι....οχι....οχι....ο Παιχτουρας το παιδακι αυτο που λεγεται Ο.Π.Α.Π θα το  :fuck1: :fuck1: :fuck1: οπου το βρισκει. Ξημερωματα χτες πηγα.. Μαρινα Φ104 και Ευα  στο Ερως....κριτικες δεν γραφω για τις δυο αυτες θεες... γιατι εχω γραψει και για τις δυο στο αμεσο παρελθον και δεν επιθυμω να γραφω συνεχεια για τις ιδιες.Μετα τιμης ο Παιχτουρας(επονομαζομενος εργολαβος παιχτικων κηδειων).
  Μειον ενα μηδενικο απο το τελος 10.000.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom