Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ο Μεγας και ανεπαναληπτος Παιχτουρας,θα χτυπησει :fuck1: και σημερα και μαλλον την ιδια....ειναι αστερι η γκομενα...φοβαμαι μην την καψουρευτω.Παω να φαω τωρα μελι.Τα ξημερωματα θα επακολουθησει και δευτερη κριτικη για την ιδια.Μετα τιμης ο Παιχτουρας(κατα κοσμο Αιαντας...ο γιγαντας και ηρωας του Ομηρικου επους με την αγαθη ψυχη....Ο Αχιλλεας ηταν φονεας ανδρων και εκπορθητης πολεων..ο πρωτος στην ταξη.. Ελληνας γενναιος και πολεμοχαρης πολεμιστης....για να μαθαινετε και λιγο Ελληνικη Ιστορια).Αντε γεια τωρα.
  Λογω σοβαρης δουλειας που εχω σημερα το μεσημερι και πρεπει να ειμαι φρεσκος...δεν γαμησα οπως σας εγραψα ανωθεν το βραδυ σημερα.Προς ενημερωση των θαυμαστων μου.
 

Επισκέπτης
  Λογω σοβαρης δουλειας που εχω σημερα το μεσημερι και πρεπει να ειμαι φρεσκος...δεν γαμησα οπως σας εγραψα ανωθεν το βραδυ σημερα.Προς ενημερωση των θαυμαστων μου.
Πρέπει να έχεις μία ζωντάνια εσύ άλλο πράγμααα!!! :cheesy:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ολυμπουσεξαπόλαυσεις!!! :2funny: :2funny:
  καζινοαπολαυσεις..το περιμενα λογω του νεαρου της ηλικιας σου να μην καταλαβεις τι εννοει ο παιχτικος κοσμος οταν λεει θα παω στο βουνο.
 

Επισκέπτης
Πάντως επειδή και εγώ νιώθω κουρασμένος  :tired:,σας καληνυχτώ  :sleeping:!!!
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
5
Πόντοι
6
  καζινοαπολαυσεις..το περιμενα λογω του νεαρου της ηλικιας σου να μην καταλαβεις τι εννοει ο παιχτικος κοσμος οταν λεει θα παω στο βουνο.

Α ρε   παιχτουρα, εκτος   απο  απιθανοφατσα  εισαι   και  ψευτακος

 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Α ρε   παιχτουρα, εκτος   απο  απιθανοφατσα  εισαι   και  ψευτακος

  Καλο μου παιδι σε ευχαριστω που μου εγραψες ωστε μαζι με σενα,να παρουν και οι αλλοι την απαντηση..οντως παω για δευτερη φορα στο καζινο αυριο και με μεγαλο ποσο(τωρα μετα τις εορτες εχει ησυχια και καλη πιθανοτητα κερδους αν παιξεις εξυπνα),για να τους πεταξω τα ματια εξω!!!!!!!!!!!Που ειμαι ψευτης αγαπητε??????????? Ο Παιχτουρας ειναι απο τους λιγους εδω μεσα που ειναι αληθινος.
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
5
Πόντοι
6
Λιγο  ακομα  και  θα  σε  πιστευαμε.

Πρωτο  ψεμμα  οτι  κερδισες  6000  ευρω.Κανενας  νεος  δεν  κερδιζει  αυτο  το  ποσο.Αν  ησουν  τελειως  αρχαριος  θα  ησουν  ευχαριστημενος  αν  εφευγες  το  πολυ  με  500  αντε  1000  ευρω.
Εχω  κανει  αρχαριος    και  εχω  δει  πολλους    αρχαριους  και  ξερω  πως  συμπεριφερονται.
Ακομα  και  οσοι  εχουν  τρελλη  ρεντα  δεν  παιζουν  πολλα  και  φευγουν  νωρις.Για  να  κερδισεις  αυτο  το  ποσο  πρεπει  να  εχεις  ενα  πολυ  επιθετικο  παιξιμο, πραγμα  που  δεν  εχουν  οι  αρχαριοι.
Επειτα  αποκλειεται  να  κερδισες  αυτο  το  ποσο  και  να  μην  ξαναπηγες  στο  καζινο.Ουτε  γκουρου  δεν  το  καταφερνουν

Πως  αλλαξες  ξαφνικα  γνωμη  για  τα  καζινο  και  μιλας  για  το  βουνο.Εσυ  ελεγες  οτι  πηγες  στο  Λουτρακι  και  απο  τον  τροπο  που  μιλας  για  το  βουνο,σου  φαινεται  τοσο  γνωριμο.

Σε  εχω  παρατηρησει  και  αλλες  φορες  που  μπερδευεις  την  πραγματικοτητα  με  αυτα  που θα  ηθελες  να  σου  συμβουν,αλλά  σε  συνχωρω    γιατι
ενας  ειναι  ο  παιχτουρας

 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
θα σου απαντησω συντομα γιατι δεν ειμαι κανενα παιδακι και ουτε υπαρχει λογος για συνεχεια της συζητησης, αλλα ας κανω το ψυχικο.Μονο και μονο απο το ΠΑΙΧΤΟΥΡΑΣ που διαλεξα να μπω εδω μεσα, αν σου εκοβε θα καταλαβαινες.Παιζω τα παντα εκτος απο καζινο και τελευταια τωρα θα τολμησω να πω, επειδη ασχολουμαι με αλλα πραγματα, παιζω μονο στοιχημα.Οσο αρχαριος και να εισαι σε ενα περιβαλον, οταν εχεις στον οργανισμο σου ,τον παιχτη προσαρμοζεσαι αμεσως εν σχεση με καποιον που δεν εχει ασχοληθει με τυχερα παιχνιδια.Για το γαμησι που τους πεταξα στο Λουτρακι ειμαι σε θεση να σου το αποδειξω οποτε θελεις..οσο για αυριο.. θα πρωτοπαω στην Παρνηθα,αμα θελεις για του λογου το αληθες στειλε μου μηνυμα να με συνοδεψεις(μην ζητησεις φυσικα να σου κανω τα εξοδα).Αντε γεια τωρα.
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
5
Πόντοι
6
Βλεπω  οτι  χανεις  την  ψυχραιμια  σου,
δεν  ειναι  καλο  αυτο  για  ενα  παιχτη  νομιζω?

Α  ρε  παιχτουρα ,  λεγε  λεγε  ,σε  λιγο    θα  το  πιστεψεις  και  ο  ιδιος

Ευχαριστω  που  καταδεχτηκες  να  μιλησεις    μαζι  μου,θα    σου  ελεγα  και  καλη  τυχη    αλλά  τι  να  την  κανεις  ,αν  εισαι  ο  παιχτουρας

 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Βλεπω   οτι  χανεις   την  ψυχραιμια   σου,
δεν  ειναι  καλο   αυτο  για  ενα  παιχτη   νομιζω?

Α  ρε  παιχτουρα ,  λεγε  λεγε  ,σε  λιγο    θα  το  πιστεψεις  και  ο  ιδιος

Ευχαριστω   που  καταδεχτηκες   να  μιλησεις    μαζι  μου,θα    σου  ελεγα   και  καλη  τυχη    αλλά   τι  να  την  κανεις   ,αν   εισαι   ο  παιχτουρας
μην καπηλευεσαι τα συμβολα σε παρακαλω!

 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Βλεπω   οτι  χανεις   την  ψυχραιμια   σου,
δεν  ειναι  καλο   αυτο  για  ενα  παιχτη   νομιζω?

Α  ρε  παιχτουρα ,  λεγε  λεγε  ,σε  λιγο    θα  το  πιστεψεις  και  ο  ιδιος

Ευχαριστω   που  καταδεχτηκες   να  μιλησεις    μαζι  μου,θα    σου  ελεγα   και  καλη  τυχη    αλλά   τι  να  την  κανεις   ,αν   εισαι   ο  παιχτουρας
 Φιλε μου ναι την εχασα την ψυχραιμια μου και σε παραδεχομαι που το καταλαβες γιατι στο παρελθον παραλιγο να καταστραφω απο το μικροβιο αυτο και θα ηθελα να ελεγα ψεμματα και να μην περναγα στο παρελθον ασχημα...μακαρι να νομιζα οτι επαιζα... μακαρι.Δυστυχως ειναι αληθεια... καταφερα ομως σε μια διετια, οχι μονο να σταθω στα ποδια μου, αλλα και να τους γαμαω παιχτικα οπου τους βρισκω(δεν μιλαω για καζινο),απο εκει πηγαζει και η δυνατη ψυχολογια που εχω.Οσοι με γνωριζουν με αποκαλουν παιχτικα..εργολαβο κηδειων...γιατι πλεον ξερω πως να τους παιξω.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
5
Πόντοι
6
Οποτε  ολα  τωρα  δενουν.
Τελοσπαντων  αφου  εισαι  καλυτερα  τωρα ,καλη  συνεχεια  και  δικαιωσε    το  ονομα  σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom