Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Πριν τρεις μερες στο θρεντ ''Ημερησια ενημερωση για στουντιο'' ρωτησα να μου πουν αν αξιζει η Βερονικα...δεν ελαβα καμια απαντηση.Την στιγμη αυτη βλεπω την ταινια ''η εκδικηση της νυφης'' για να γινω πιο τουρμπο απο οτι ηδη ειμαι και παω να την  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: δυο φορες ωστε να ειμαι σιγουρα αντικειμενικος στην κριτικη που θα σας γραψω το βραδυ(εκτος αν δεν βλεπετε η γκομενα οποτε δεν θα περασω).Προς το παρων αερογαμιαδες...ξεκαβλωστε με την τελαιταια κριτικη μου...''Καρμεν..ησουν αναβατισα????''.Αντε γεια.
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
Πριν τρεις μερες στο θρεντ ''Ημερησια ενημερωση για στουντιο'' ρωτησα να μου πουν αν αξιζει η Βερονικα...δεν ελαβα καμια απαντηση.Την στιγμη αυτη βλεπω την ταινια ''η εκδικηση της νυφης'' για να γινω πιο τουρμπο απο οτι ηδη ειμαι και παω να την  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: δυο φορες ωστε να ειμαι σιγουρα αντικειμενικος στην κριτικη που θα σας γραψω το βραδυ(εκτος αν δεν βλεπετε η γκομενα οποτε δεν θα περασω).Προς το παρων αερογαμιαδες...[glow=red,2,300]ξεκαβλωστε με την τελαιταια κριτικη μου[/glow]...''Καρμεν..ησουν αναβατισα????''.Αντε γεια.
τελαμωνιε μολις τη διαβασα...και ναι!ξεκαυλωσα! :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ενα μεγαλο ευχαριστω στο μελος που το μεσημερι σημερα ανεβασε στο chat...τις δυσκολες στιγμες...αυτο το ανεπαναληπτο ασμα της Νατασσας.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Πριν τρεις μερες στο θρεντ ''Ημερησια ενημερωση για στουντιο'' ρωτησα να μου πουν αν αξιζει η Βερονικα...δεν ελαβα καμια απαντηση.Την στιγμη αυτη βλεπω την ταινια ''η εκδικηση της νυφης'' για να γινω πιο τουρμπο απο οτι ηδη ειμαι και παω να την  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: δυο φορες ωστε να ειμαι σιγουρα αντικειμενικος στην κριτικη που θα σας γραψω το βραδυ(εκτος αν δεν βλεπετε η γκομενα οποτε δεν θα περασω).Προς το παρων αερογαμιαδες...ξεκαβλωστε με την τελαιταια κριτικη μου...''Καρμεν..ησουν αναβατισα????''.Αντε γεια.
    Βερονικα μου.... τι γαμησια ηταν αυτα....εσυ θα μου τα φας ολα....αν ειναι να κουραζομαι :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: απο σενα, χαλαλι....μουναρα μου.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
σαββατοκυριακο θα με πας να γαμησω;
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Θέλω επιτέλους να ξεκουραστώ ...  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
να φερω και τον κηδεμονα να γαμησει; :2funny: :2funny: :2funny:
εσυ προτεινεις καμια για να παμε;
  Ο Παιχτουρας αγαπα και σεβεται ολα τα στουντιοκοριτσα..μονο αν στειλεις μηνυμα θα σου πω τουλαχιστον δεκα που εχω αδυναμια και μου φευγει χρημα...ρεει χρημα σε αυτες,γιατι με προσεχουν και με σεβονται και αυτες.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
τι να πει ο άνθρωπος τέτοιες ώρες... :grin: :grin: :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
   Ο Παιχτουρας αγαπα και σεβεται ολα τα στουντιοκοριτσα..μονο αν στειλεις μηνυμα θα σου πω τουλαχιστον δεκα που εχω αδυναμια και μου φευγει χρημα...ρεει χρημα σε αυτες,γιατι με προσεχουν και με σεβονται και αυτες.
οχι δημοσια θα πεις....
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
ρε παιχτουρα καλησπέρα !!!

μήπως είσαι κλώνος ???  :grin: :grin: :grin:

Αυτό δεν θα το αντέξω ...

καλή χρονιά ...
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Παιχτουρα μηπως κι εσυ βαρεθηκες να γαμας?
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ρε παιχτουρα καλησπέρα !!!

μήπως είσαι κλώνος ???  :grin: :grin: :grin:

Αυτό δεν θα το αντέξω ...

καλή χρονιά ...
  Καλη Χρονια και οτι επιθυμεις...ειναι φυσικο να εχεις την απορια εδω μεσα γιατι υπαρχουν πολλοι...αν με ποαρακολουθησεις πως γραφω... θα παρεις την απαντηση μονος σου.Φιλικα ο Παιχτουρας.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Παίχτουτρα καλησπέρα !!!

τότε (αν είσαι κουρασμένος)

ας πάμε να ξεκουραστούμε !!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom