Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
   To εχεις δοκιμασει? ειναι καλο? :2funny: :2funny:

Αυτο φιλε μου δεν ειναι φαρμακο!!!!!!!!
Αυτο θα σε οδηγησει ακομα πιο βαθεια στο δρομο τηs απωλειαs!!!!
Εκτοs.........κι αν θελειs ναρθειs κι εσυ, να σου κρατησω τραπεζι
:2funny: :2funny:
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
Boys and girls and the other........λογω οτι εκανε κρυο εξω...βαρεθηκα να βγω και τηλεφωνησα σε αγγελια... και μου στειλαν σπιτι μια Τσεχα(σκετο ποιημα ηταν, οταν ηλθε και την ειδα) που ειχαν διαθεσιμη.. 120 ευρω για μια ωρα την κρατησα δυο ωριτσες αλλα μου πεταξε τα ματια εξω....δεν μπορω να παρω τα ποδια μου τωρα....θα με καταστρεψει η αδυναμια που εχω στο συνεχες και καθημερινο πηδημα.Μημπως πρεπει να παω σε ψυχολογο και να του πω το προβλημα μου.. οτι αν και καποιας ηλικιας μου σηκωνεται συνεχεια.... και καλα αντε και πηγα...αν πεσω πανω σε γυναικα ψυχολογο...τι γινεται?????????????
αχαχαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
πηδα τους ολους μεγα παιχτουρα αιαντα τελαμωνιε :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
καλησπερα δασκαλε...εγω νιωθω σκασμενος απ το φαι :-

:2funny: :2funny: :2funny:
καλησπερα δασκαλε...εγω νιωθω σκασμενος απ το φαι :-

:2funny: :2funny: :2funny:
  Καλησπερα φιλε, ειναι καλο να σκαμε απο φαγητο... μονο που ανοιγοκλεινουμε συνεχεια τους σιαγονες και κουραζομαστε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
  Καλησπερα φιλε, ειναι καλο να σκαμε απο φαγητο... μονο που ανοιγοκλεινουμε συνεχεια τους σιαγονες και κουραζομαστε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κουραζουσαστε?????????????? Και στο πηδημα τριβειs συνεχεια το γουδοχερι στο ...γουδι......αλλα δεν σε ειδα να παραπονιεσαι!!!!
Παραπονιαααααααρικο μου!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
και η κωλοτρυπιδα σου ακομα μπουκωμενη και αυτη?
:2funny: :2funny:
ρε μπουχεσα τι θα γινει με την καριολα τη μανα σου?καθε φορα που θα τη γαμαω θα με μερεντιαζει? :2funny: :2funny:
τι κατασταση ειναι αυτη?μονο μπουγατσες τρωτε στο γαμοσπιτο σου και χεζεστε πανω σας ολη μερα? :2funny: :2funny:
κι ο πακης που γαμαει τον πατερα σου τα ιδια παραπονα μου κανει...τι βρωμοκωλης ειναι ο πατερας του ασπρουλη κι ολο μερεντα με ταιζει και τετοια... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ρε μπουχεσα τι θα γινει με την καριολα τη μανα σου?καθε φορα που θα τη γαμαω θα με μερεντιαζει? :2funny: :2funny:
τι κατασταση ειναι αυτη?μονο μπουγατσες τρωτε στο γαμοσπιτο σου και χεζεστε πανω σας ολη μερα? :2funny: :2funny:
κι ο πακης που γαμαει τον πατερα σου τα ιδια παραπονα μου κανει...τι βρωμοκωλης ειναι ο πατερας του ασπρουλη κι ολο μερεντα με ταιζει και τετοια... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τωρα η ψωλαρπακτρα η μανα σου ενω με τσιμπουκωνει λεει να σε ρωτησω αν εχεις βρει καποιο νεο απο τον γαμια της και πατερα σου πακη Αμπντουλ...
Ρε μαλακα κλωνε μην κανεις συνειρμους για ξενες οικογενειες οσο ακομα ψαχνεις να μαθεις ποιανου βρωμοψωλη σπορος εισαι :2funny: :2funny:
Αντε να τον βρειτε γιατι βαρεθηκα να ταιζω με 20αρικα την μανα σου απο φιλανθρωπια :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Κουραζουσαστε?????????????? Και στο πηδημα τριβειs συνεχεια το γουδοχερι στο ...γουδι......αλλα δεν σε ειδα να παραπονιεσαι!!!!
Παραπονιαααααααρικο μου!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Και αυτο το κανω ανετα για να μην κουραζομαι πολυ.....τις βαζω απο πανω μου και τις διαταζω να χοροπηδανε αυτες.....βλεπεις οι εργατες του σεξ σημερα ειναι ειδος πολυτελειας. :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ουφφφφφφφφφφφφφ...κουραστηκα παλι.. με το να διαφωτιζω τους boys and girls and the others.Πρεπει να ξεκουραστω....και κατι βασικο μην μπαινετε εδω μεσα και με κουραζετε.....σεβαστειτε με... τουλαχιστον αν εχω διαθεση να σας μιλησω.Οποτε μονο με μηνυμα.. για να σας δινω εγκριση εισοδου στο θρεντ αυτο.  ουφφφφφφφφφφφφ παλι κουραστηκα.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
Ουφφφφφφφφφφφφφ...κουραστηκα παλι.. με το να διαφωτιζω τους boys and girls and the others.Πρεπει να ξεκουραστω....και κατι βασικο μην μπαινετε εδω μεσα και με κουραζετε.....σεβαστειτε με... τουλαχιστον αν εχω διαθεση να σας μιλησω.Οποτε μονο με μηνυμα.. για να σας δινω εγκριση εισοδου στο θρεντ αυτο.   ουφφφφφφφφφφφφ παλι κουραστηκα.
κουράστηκες από τις πολλές μαλακίες που λες...

για φτύσε τα αρχίδια σου να μην συγκαίονται
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
Ουφφφφφφφφφφφφφ...κουραστηκα παλι.. με το να διαφωτιζω τους boys and girls and the others.Πρεπει να ξεκουραστω....και κατι βασικο μην μπαινετε εδω μεσα και με κουραζετε.....σεβαστειτε με... τουλαχιστον αν εχω διαθεση να σας μιλησω.Οποτε μονο με μηνυμα.. για να σας δινω εγκριση εισοδου στο θρεντ αυτο.   ουφφφφφφφφφφφφ παλι κουραστηκα.
αχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μην ξεφυσας αιαντα!!

...αφου ολη μερα σπρωχνεις  :fuck1: και τα τσουζεις ρε τυπε πως να μη νιωθεις κουρασμενος :zombie:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
boys and girls and the other...λογω οτι νοιωθω κουρασμενος γιατι τις τελευταιες δυο μερες ειμαι πολλες ωρες στο πληκτρολογιο...φευγω και πηγαινω σε ταβερνα για να φαω κανενα κρεατικο και μετα για  :fuck1: σε κανενα στουντιακι για να χωνεψω.Οι θαυμαστες μου ας μην αγωνιουν θα σκασω μυτη αργα...σαν τον Φαντομα και θα σας κουρασω παλι....αν και την βρισκετε μαζι μου τετοιοι που εισαστε.Μετα τιμης ο δικος σας ηλεκτρονικος Παιχτουρας.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
boys and girls and the other...ελα πορδιπουργε του σαιτ κανε διαγγελμα στον λαο σουλογω οτι νοιωθω κουρασμενος γιατι τις τελευταιες δυο μερες ειμαι πολλες ωρες στο πληκτρολογιοενω πριν που ησουν;...φευγω και πηγαινω σε ταβερνα για να φαω κανενα κρεατικο και μετα για  :fuck1: σε κανενα στουντιακι για να χωνεψω.Οι θαυμαστες μου ας μην αγωνιουνα νταξ θα σκασω μυτη αργα...σαν τον Φαντομα και θα σας κουρασω ταραξω στις μαλακιες παλι....αν και την βρισκετε μαζι μου τετοιοι μαλακες που εισαστε.Μετα τιμης  δικος σας ο ηλεκτρονικος Παιχτουρας.εξελιξη του αγκαλιτσα φωτεινουλη απο την νιντεντο
σερβιρουν σοδα στο ερως; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom