Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
τελικά εκτός από το διάσημο τρίο με τα υποτιθέμενα βίντεο, έχει εξομολογηθεί τίποτα άλλο ο παμμέγιστος εκτός από το ότι είναι διαχειριστής?  :huh:

οτι δεν ειναι δυσκοιλιος....και ειναι στο ανθος της ηλικιας του 46 ετων.... :grin: :grin: :grin: :grin:

κι οτι εχει υπεργαματο κινητο που αρχιζει τις βιντεοσκοπησεις με ενα βλεμμα  :rockon: :rockon: :rockon:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Κριτικές
267
Like
4
Πόντοι
166
Αυτο το βιντεο που λετε, ποσο το πουλαει?

εχει μεσα παπακια,γατακια γουρουνακια και ελεφαντακια?

στη ντουζινα παιζει καμια εκπτωση?

αχαχαχααχχαχαα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
267
Like
499
Πόντοι
4.906
Αυτο το βιντεο που λετε, ποσο το πουλαει?

εχει μεσα παπακια,γατακια γουρουνακια και ελεφαντακια?

στη ντουζινα παιζει καμια εκπτωση?

αχαχαχααχχαχαα
ωχ ακουει και η ζωοφιλικη..... :grin:
 

Επισκέπτης
Αυτο το βιντεο που λετε, ποσο το πουλαει?

εχει μεσα παπακια,γατακια γουρουνακια και ελεφαντακια?

στη ντουζινα παιζει καμια εκπτωση?

αχαχαχααχχαχαα

σταματα επιτεεεελους με τα ζωνταναααααααα!! δε σου ξανατραγουδαω τπτ!  :2funny:

ωχ ακουει και η ζωοφιλικη..... :grin:

:sunglasses: :sunglasses:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
267
Like
4
Πόντοι
296
Μπαινοντας να ριξω μια ματια στα στουντιο πριν αναχωρησω για την σημερινη εξορμηση μου, ειδα τα καλα λογια που μου γραψατε..παμε ενα-ενα...ψωνιο....να μπω στο κοπο να το απαντησω χαλαρα.....Θα ενοιωθα ασχημα να ημουν εδω μεσα σαν την μυγα στο γαλα,αρχιψωναρες μου...παμε παρακατω.. κινητο και δυνατοτητες....ειμαι καλος γνωστης της συγκεκριμενης τεχνολογιας....βιντεο... εχω τραβηξει δυο σε στουντιο και... τουλαχιστον τριαντα σπιτι μου με βιντεοκαμερα για προσωπικο μου κεφι και οχι για κανενα αλλο λογο...τωρα για να μην συνεχισω γιατι πριν :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: περνω απο ενα φιλικο μου μαγαζι και πινω 5-6 ποτακια, συνεχιστε εσεις να μου γραφετε... καψουρακια μου,  μαλακιες και τα ξημερωματα που θα επιστρεψω.. να τις διαβαζω και να σπαω πλακα....αντε γεια κοροιδα τωρα.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
267
Like
499
Πόντοι
4.906
Μπαινοντας να ριξω μια ματια στα στουντιο πριν αναχωρησω για την σημερινη εξορμηση μου, ειδα τα καλα λογια που μου γραψατε..παμε ενα-ενα...ψωνιο....να μπω στο κοπο να το απαντησω χαλαρα.....Θα ενοιωθα ασχημα να ημουν εδω μεσα σαν την μυγα στο γαλα,αρχιψωναρες μου...παμε παρακατω.. κινητο και δυνατοτητες....ειμαι καλος γνωστης της συγκεκριμενης τεχνολογιας....βιντεο... εχω τραβηξει δυο σε στουντιο και... τουλαχιστον τριαντα σπιτι μου με βιντεοκαμερα για προσωπικο μου κεφι και οχι για κανενα αλλο λογο...τωρα για να μην συνεχισω γιατι πριν :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: περνω απο ενα φιλικο μου μαγαζι και πινω 5-6 ποτακια, συνεχιστε εσεις να μου γραφετε... καψουρακια μου,  μαλακιες και τα ξημερωματα που θα επιστρεψω.. να τις διαβαζω και να σπαω πλακα....αντε γεια κοροιδα τωρα.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
ακομη εδω εισαι; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Κριτικές
267
Like
18
Πόντοι
166
φτερό στον άνεμο λέμεεε  :rockon:
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
267
Like
1
Πόντοι
606
Μπαινοντας να ριξω μια ματια στα στουντιο πριν αναχωρησω για την σημερινη εξορμηση μου, ειδα τα καλα λογια που μου γραψατε..παμε ενα-ενα...ψωνιο....να μπω στο κοπο να το απαντησω χαλαρα.....Θα ενοιωθα ασχημα να ημουν εδω μεσα σαν την μυγα στο γαλα,αρχιψωναρες μου...παμε παρακατω.. κινητο και δυνατοτητες....ειμαι καλος γνωστης της συγκεκριμενης τεχνολογιας....βιντεο... εχω τραβηξει δυο σε στουντιο και... τουλαχιστον τριαντα σπιτι μου με βιντεοκαμερα για προσωπικο μου κεφι και οχι για κανενα αλλο λογο...τωρα για να μην συνεχισω γιατι πριν :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: περνω απο ενα φιλικο μου μαγαζι και πινω 5-6 ποτακια, συνεχιστε εσεις να μου γραφετε... καψουρακια μου,  μαλακιες και τα ξημερωματα που θα επιστρεψω.. να τις διαβαζω και να σπαω πλακα....αντε γεια κοροιδα τωρα.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
Καλά έχεις πολύ πλάκα λέμε,μη σταματάς δώσε, μη ξεχάσεις τα ξημερώματα να βάλεις ξυπνητήρι για να ξυπνήσεις και να ποστάρεις. Κ μετά άντε να σε ξαναπάρει ο ύπνος ταλαιπωρία. Εγώ λέω να μη σηκωθείς πάντως αλλά δικιά σου είναι η ζωή κάνε ότι θέλεις
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
267
Like
11
Πόντοι
16
τελικά εκτός από το διάσημο τρίο με τα υποτιθέμενα βίντεο, έχει εξομολογηθεί τίποτα άλλο ο παμμέγιστος εκτός από το ότι είναι διαχειριστής?  :huh:
διαχειριστης ειναι?αχχαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
χαλακατεβακης κι ετσι? :2funny: :2funny: :2funny:
δεν το ξερα αυτο :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
267
Like
11
Πόντοι
16
Μπαινοντας να ριξω μια ματια στα στουντιο πριν αναχωρησω για την σημερινη εξορμηση μου, ειδα τα καλα λογια που μου γραψατε..παμε ενα-ενα...ψωνιο....να μπω στο κοπο να το απαντησω χαλαρα.....Θα ενοιωθα ασχημα να ημουν εδω μεσα σαν την μυγα στο γαλα,αρχιψωναρες μου...παμε παρακατω.. κινητο και δυνατοτητες....ειμαι καλος γνωστης της συγκεκριμενης τεχνολογιας....βιντεο... εχω τραβηξει δυο σε στουντιο και... τουλαχιστον τριαντα σπιτι μου με βιντεοκαμερα για προσωπικο μου κεφι και οχι για κανενα αλλο λογο...τωρα για να μην συνεχισω γιατι πριν :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: περνω απο ενα φιλικο μου μαγαζι και πινω 5-6 ποτακια, συνεχιστε εσεις να μου γραφετε... καψουρακια μου,  μαλακιες και τα ξημερωματα που θα επιστρεψω.. να τις διαβαζω και να σπαω πλακα....αντε γεια κοροιδα τωρα.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
:o :o :o
ποιος αλητης τα λεει αυτα για το δασκαλο? :s&m_2: :s&m_2:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
267
Like
4
Πόντοι
296
Boys and girls and the other........λογω οτι εκανε κρυο εξω...βαρεθηκα να βγω και τηλεφωνησα σε αγγελια... και μου στειλαν σπιτι μια Τσεχα(σκετο ποιημα ηταν, οταν ηλθε και την ειδα) που ειχαν διαθεσιμη.. 120 ευρω για μια ωρα την κρατησα δυο ωριτσες αλλα μου πεταξε τα ματια εξω....δεν μπορω να παρω τα ποδια μου τωρα....θα με καταστρεψει η αδυναμια που εχω στο συνεχες και καθημερινο πηδημα.Μημπως πρεπει να παω σε ψυχολογο και να του πω το προβλημα μου.. οτι αν και καποιας ηλικιας μου σηκωνεται συνεχεια.... και καλα αντε και πηγα...αν πεσω πανω σε γυναικα ψυχολογο...τι γινεται?????????????
 

dimline

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
267
Like
4
Πόντοι
6
Boys and girls and the other........λογω οτι εκανε κρυο εξω...βαρεθηκα να βγω και τηλεφωνησα σε αγγελια... και μου στειλαν σπιτι μια Τσεχα(σκετο ποιημα ηταν, οταν ηλθε και την ειδα) που ειχαν διαθεσιμη.. 120 ευρω για μια ωρα την κρατησα δυο ωριτσες αλλα μου πεταξε τα ματια εξω....δεν μπορω να παρω τα ποδια μου τωρα....θα με καταστρεψει η αδυναμια που εχω στο συνεχες και καθημερινο πηδημα.Μημπως πρεπει να παω σε ψυχολογο και να του πω το προβλημα μου.. οτι αν και καποιας ηλικιας μου σηκωνεται συνεχεια.... και καλα αντε και πηγα...αν πεσω πανω σε γυναικα ψυχολογο...τι γινεται?????????????

Ρίξε ένα καπέλο και σε αυτήν....μην έχεις αναστολές!! :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
267
Like
4
Πόντοι
296
Ρίξε ένα καπέλο και σε αυτήν....μην έχεις αναστολές!! :2funny: :2funny: :2funny:
  Και αμα τις αρεσει και μου ζηταει να ερχομαι συνεχεια.. ταχα.. για ψυχαναλυσεις αλλα στην ουσια να τρωει τα γαμησια της επι πληρωμης φυσικα, αφου θα πηγαινω σαν πελατης για θεραπεια... να με χασουνε τα υπολοιπα πουτανακια μου??????????????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom