Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
24
Like
89
Πόντοι
2.357
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Θα σκασω μυτη ξημερωματα με τις  :bigdick: :bigdick: εδω μεσα που διαβαζω κουραστηκα...παω να  :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Kανε και λιγο διαλειμμα βρε!!!!!!!!Παλι????? :rockon: :rockon:
  Επεστρεψα απο το πρωτο πριν μια ωρα....βρισκομαι ομως σε καταπληκτικη φορμα,φευγω ταχιστα να κοπανησω πεντε-εξι ποτακια να χαλαρωσω και χτυπαω και δευτερο, σε αλλο ιδρυμα για τελειωμα....θα επακολουθησουν κριτικες αλλα και ενημερωση απο το συγκεκριμενο θρεντ....θα ξαναμπω μετα τις πεντε τα ξημερωματα...αντε γεια κοροιδα τωρα.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
18
Like
5.746
Πόντοι
5.035
δεν ειχες μυαλο γι αυτο την επαθες!τωρα θα χες εμενα!

Μαριάννα σε είχα προειδοποιήσει ότι αν δε γδυθείς ενώπιον όλων ο μεγάλος θα σε χυλοπιτιάσει. Όπερ και εγένετο.
Για ποιά χτυπά η καμπάνα απόψε; :coffee:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
   Επεστρεψα απο το πρωτο πριν μια ωρα....βρισκομαι ομως σε καταπληκτικη φορμα,φευγω ταχιστα να κοπανησω πεντε-εξι ποτακια να χαλαρωσω και χτυπαω και δευτερο, σε αλλο ιδρυμα για τελειωμα....θα επακολουθησουν κριτικες αλλα και ενημερωση απο το συγκεκριμενο θρεντ....θα ξαναμπω μετα τις πεντε τα ξημερωματα...αντε γεια κοροιδα τωρα.
  Οταν ετοιμαζοσαστε για να ξυπνησετε κοροιδα τοτε εγω επιστρεφω σπιτι μου απο την διασκεδαση.....αντε γεια τωρα και σε λιγες ωρες που θα σηκωθω θα εχετε νεα μου κοροιδα...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Τελικα στην ζωη αξιζει να νοιωθεις κουρασμενος οταν κανεις καλο και ποιοτικο σεξ. :)
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Πες τα όλα....!  Δώσε ενημέρωση του τελευταίου 12ώρου.
    Τι να σας πω ρε παιδια????? Μακαρι να ειχα την μηχανη που γενναει χρηματα και να ημουν απο το πρωι μεχρι το βραδυ στα στουντιο....δεν παιζονται οι ατιμες...ειναι αστερια ολες τους.....με κανανε βιδες χτες.....πηγα σε δυο διαφορετικα στουντιο.....στο 95 για την Καρμεν....και στο 104 για την Μαρινα....και τα ειδα ολα.....τωρα σας γραφω και μου εχει σηκωθει παλι...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
    Τι να σας πω ρε παιδια????? Μακαρι να ειχα την μηχανη που γενναει χρηματα και να ημουν απο το πρωι μεχρι το βραδυ στα στουντιο....δεν παιζονται οι ατιμες...

Μπορεί να μην έχεις μηχανή για να τυπώνεις φρέσκο χρήμα, αλλά τον "τρόπο" σου τον έχεις.....! Υπάρχουν και πολύ χειρότερα.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Μπορεί να μην έχεις μηχανή για να τυπώνεις φρέσκο χρήμα, αλλά τον "τρόπο" σου τον έχεις.....! Υπάρχουν και πολύ χειρότερα.
      Σαν εργενης που ειμαι δεν εχω τις υποχρεωσεις,που εχει ενας παντρεμενος.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Τις αγαπαω ολες :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: Ειμαι ερωτυλος......φταιω εγω????????? Η σεβαστη φυση με εκανε ετσι να τον δινω :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: σε πολλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Boys and girls and the other...now is time to go.....το μενου σημερα εχει Βερονικα...ξημερωματα θα εχετε νεα μου.Αντε γεια κοροιδα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Boys and girls and the other...now is time to go.....το μενου σημερα εχει Βερονικα...ξημερωματα θα εχετε νεα μου.Αντε γεια κοροιδα.
αντε ρε ψωνιο.... :2funny: :2funny: :2funny:  κοιτα μην μπω κατα τις 5 και μας λες παλι για υδραυλικους και νεροχυτες σπασμενους.... :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
τελικά εκτός από το διάσημο τρίο με τα υποτιθέμενα βίντεο, έχει εξομολογηθεί τίποτα άλλο ο παμμέγιστος εκτός από το ότι είναι διαχειριστής?  :huh:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
τελικά εκτός από το διάσημο τρίο με τα υποτιθέμενα βίντεο, έχει εξομολογηθεί τίποτα άλλο ο παμμέγιστος εκτός από το ότι είναι διαχειριστής?  :huh:
οτι δεν ειναι δυσκοιλιος....και ειναι στο ανθος της ηλικιας του 46 ετων.... :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom