Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Παιδια εχω παθει ζημια...ακολουθησα τις προσφατες συμβουλες που μου δωσατε..να κατσω σημερα σπιτι και να παιξω καμια  :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: αλλα με το που τελειωσα.. μου σηκωθηκε παλι.. γιατι εχω φαει πολυ μελι και ειμαι φρεσκος και ξεκουραστος....τι να κανω τωρα???????????????????
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
δεν ειχες μυαλο γι αυτο την επαθες!τωρα θα χες εμενα!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Παιδια εχω παθει ζημια...ακολουθησα τις προσφατες συμβουλες που μου δωσατε..να κατσω σημερα σπιτι και να παιξω καμια  :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: αλλα με το που τελειωσα.. μου σηκωθηκε παλι.. γιατι εχω φαει πολυ μελι και ειμαι φρεσκος και ξεκουραστος....τι να κανω τωρα???????????????????
βαρα κι αλλη..... :sunglasses: μονο βαζε κρεμουλα μην το ξεπετσιασεις το πουλι....ειχα ποσταρει και κατι καλες τσοντουλες αν θες κατεβαζεις καμια μετα....
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
Παιδια εχω παθει ζημια...ακολουθησα τις προσφατες συμβουλες που μου δωσατε..να κατσω σημερα σπιτι και να παιξω καμια  :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: αλλα με το που τελειωσα.. μου σηκωθηκε παλι.. γιατι εχω φαει πολυ μελι και ειμαι φρεσκος και ξεκουραστος....τι να κανω τωρα???????????????????
Φτιάξε θρεντ -Νιώθω ακμαίος και ντουρασελ-
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
δασκαλε, αυτη ειναι που μου ελεγες χθες?
θελει να ασελγησει στο κορμι σου?
      Με εχει βρει αγνο ανθρωπο και με λιγουρευεται...κραταω χαρακτηρα ομως και σας την παραδιδω εσας. :2funny: :2funny:
 

dimline

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
6

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
      Με εχει βρει αγνο ανθρωπο και με λιγουρευεται...κραταω χαρακτηρα ομως και σας την παραδιδω εσας. :2funny: :2funny:
γεια σου ρε μεγα Παιχτουρα
ronjeremyd.jpg

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom