Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ειναι μια προταση για κατοικον χαλαρωση :bigdick: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246

man.gif
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Πανωλεθρια και καταποντισμος...Ο Μεγας Παιχτουρας.. υπεστη μετα απο επτα συνεχομενες νικες, βαρια ηττα απο τον Ο.Π.Α.Π σημερα... δεν περασε κανενα παιχνιδι απο το ποδοσφαιρικο κουπονι.Εχω παρει ενα βαζο μελι και τρωω ,μπας και συνελθω...εχασα μια μαχη σημερα,οχι τον πολεμο. :)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Πανωλεθρια και καταποντισμος...Ο Μεγας Παιχτουρας.. υπεστη μετα απο επτα συνεχομενες νικες, βαρια ηττα απο τον Ο.Π.Α.Π σημερα... δεν περασε κανενα παιχνιδι απο το ποδοσφαιρικο κουπονι.Εχω παρει ενα βαζο μελι και τρωω ,μπας και συνελθω...εχασα μια μαχη σημερα,οχι τον πολεμο. :)
εχασες πολλα; :think:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
  Μου εκοψε και δεν ανοιχτηκα,απλα ηθελα να συνεχισω το σερι,καθοτι ειμαι σε καλη κατασταση..δυστυχως διακοπει σημερα,προσωπικα για μενα κανενα προβλημα.. πιο πολυ στενωχωρεθηκα για δυο τρεις που παρακολουθουσαν στο πρακτορειο την ρεντα μου αυτες τις μερες και μου ζητησαν παιχνιδια για να παιξουν και οτι τους εδωσα πηγε στο κουβα... :) :)
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Οι γυναικες και τα τυχερα παινιδια εχουν πολλες ομοιοτητες και κοινες ομορφιες(ηδονες)...οποτε χρειαζεται και τα δυο αυτα να τα υπολογιζεις ,να τα σεβεσαι, αλλα ταυτοχρονα σε καποιες φασεις να εισαι δυναμικος οταν βλεπεις οτι εχεις ρεντα γιατι να το ξερεις οτι η τυχη του καθε ανθρωπου συμβαβιζει στα δυο αυτα. :)
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
Το 80% είναι  :offtopic: Κατα τα λοιπά πεσε και ξεκουρασου γιατί έχεις κουράσει κι εμάς!!! :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καλα μου παιδια να ζητησω ενα μεγαλο συγνωμη και να σας απασχολησω απο τον πολυτιμο χρονο σας.Σημερα απο το θρεντ αυτο δεν θα σας κανω πλακιτσα για να περασουμε ευχαριστα,αλλα θα σας πω ενα σοβαρο μου προβλημα....Ειμαι 46 χρονων, ζωη να εχω και μολις τωρα και χωρις να συντρεχει λογος μονο και μονο που ειδα.. εδω μεσα μια φωτο,μου σηκωθηκε και αντιμετωπιζω προβλημα γιατι αυτο μου συμβαινει καθημερινα και με το παραμικρο...ουτε νεος να ημουν δεν θα ειχα τετοιες σηκωμαρες!!!Μημπως πρεπει να παω σε κανενα σεξολογο????? Νοιωθω κουρασμενος με αυτη την κατασταση που μου σηκωνεται συνεχεια και με το ψιλουπηδημα...ξερετε κανενα καλο σεξολογο?????
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Καλα μου παιδια να ζητησω ενα μεγαλο συγνωμη και να σας απασχολησω απο τον πολυτιμο χρονο σας.Σημερα απο το θρεντ αυτο δεν θα σας κανω πλακιτσα για να περασουμε ευχαριστα,αλλα θα σας πω ενα σοβαρο μου προβλημα....Ειμαι 46 χρονων, ζωη να εχω και μολις τωρα και χωρις να συντρεχει λογος μονο και μονο που ειδα.. εδω μεσα μια φωτο,μου σηκωθηκε και αντιμετωπιζω προβλημα γιατι αυτο μου συμβαινει καθημερινα και με το παραμικρο...ουτε νεος να ημουν δεν θα ειχα τετοιες σηκωμαρες!!!Μημπως πρεπει να παω σε κανενα σεξολογο????? Νοιωθω κουρασμενος με αυτη την κατασταση που μου σηκωνεται συνεχεια και με το ψιλουπηδημα...ξερετε κανενα καλο σεξολογο?????
δεν τον χρειαζεσαι.....κανα καλο στοιχημα να πιασεις χρειαζεσαι για τα λεφτα για τα στουντια.... :rockon: :rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
εν τω μεταξυ εγω ποσταρω τσοντουλες....διαλεξε μια και καλη διασκεδαση :bigdick:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
δεν τον χρειαζεσαι.....κανα καλο στοιχημα να πιασεις χρειαζεσαι για τα λεφτα για τα στουντια.... :rockon: :rockon: :rockon:
 Απο τις επτα νικες ειμαι εξασφαλισμενος μεχρι το καλοκαιρι :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ουφ...ουφ....ουφ....νοιωθω κουρασμενος με αυτα τα ''ζωα''....παω για φαγητο να ταισω το σωμα μου.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Παιδια..παιδια,εφαγα σημερα πολλα πορτοκαλια και μελι θυμαρισιο και τωρα μου ειναι σηκωμενος καγκελο...τι να κανω τωρα????????
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Παιδια..παιδια,εφαγα σημερα πολλα πορτοκαλια και μελι θυμαρισιο και τωρα μου ειναι σηκωμενος καγκελο...τι να κανω τωρα????????

Aρχηγέ πάρε σβάρνα τα μπουρδελοστούντια μπας και βρεις καμιά δυνατή βυζοπούλα να καβατζωθούμε. :knockinb:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom