Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Aρχηγέ πάρε σβάρνα τα μπουρδελοστούντια μπας και βρεις καμιά δυνατή βυζοπούλα να καβατζωθούμε. :knockinb:
  Θα κανταντησω σαν τον Οδυσσεα....με τις τελευταιες κριτικες που διαβαζω εδω μεσα,πρεπει να ψαξω πολυ...Αρκετα λεφτα εδωσα...τωρα θα πηγαινω σε λιγες απο αυτες...τις υπολοιπες, σας τις χαριζω εσας..
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
  Θα κανταντησω σαν τον Οδυσσεα....με τις τελευταιες κριτικες που διαβαζω εδω μεσα,πρεπει να ψαξω πολυ...Αρκετα λεφτα εδωσα...τωρα θα πηγαινω σε λιγες απο αυτες...τις υπολοιπες, σας τις χαριζω εσας..

Πρέπει να βρεις την Πηνελόπη όμως πολυμήχανε. Θα'χει βαρεθεί να υφαίνει σουτιέν στον αργαλειό. :-
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Παιδια..παιδια,εφαγα σημερα πολλα πορτοκαλια και μελι θυμαρισιο και τωρα μου ειναι σηκωμενος καγκελο...τι να κανω τωρα????????
  Τζαμπα τα πορτοκαλια και το μελι...μολις εφυγαν απο την οικια μου, δυο θεσπεσια και υπεροχα πλασματα....παιξαμε ενα τριολε να περασει η ωρα λιγο....νοιωθω κουρασμενος ομως τωρα γιατι μου πηγε ο κουκος αηδονι....Μετα τιμης ο Μεγας και ανεπαναληπτος Παιχτουρας.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
  Τζαμπα τα πορτοκαλια και το μελι...μολις εφυγαν απο την οικια μου, δυο θεσπεσια και υπεροχα πλασματα....παιξαμε ενα τριολε να περασει η ωρα λιγο....νοιωθω κουρασμενος ομως τωρα γιατι μου πηγε ο κουκος αηδονι....Μετα τιμης ο Μεγας και ανεπαναληπτος Παιχτουρας.
ποσα πληρωσες παλι; :think:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ποσα πληρωσες παλι; :think:
  Οτι πληρωνεις παιρνεις ειναι σημερα.... βαση αυτου του αγραφου νομου το εβαλα λιγο βαθια το χερι στην τσεπη, για να παει και ο μηνας καλα. :)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ωραιο αβαταρ στρατηγε....σ αρεσουν οι μεσαιωνικοι στρατοι; :think: :2funny: :2funny:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ωραιο αβαταρ στρατηγε....σ αρεσουν οι μεσαιωνικοι στρατοι; :think: :2funny: :2funny:
  Ειναι ο Κωνσταντινος ΙΑ' Παλαιολογος....ο τελευταιος Αυτοκρατορας του Βυζαντιου.Στην τελικη εφοδο,στις 29 Μαιου του 1453,οταν η βασιλευουσα επεσε στα χερια των Τουρκων,ο Κωνσταντινος επεσε ηρωικα μαχομενος τους Τουρκαλαδες.Οι προσευχες.. στην Παναγια την Οδηγητρια και η περιφορα των εικονων της στα τειχη δεν αποτρεψε την ημερα εκεινη, τις χιλιαδες ορδες των μουσουλμανων και η Πολη μαζι με την Αγια Σοφια το ναο της Ορθοδοξιας οπου προσευχηθηκε και κοινωνησε για τελευταια φορα ο Κωνσταντινος επεσε στα χερια τους.Κλεινω συντομα με τα τελευταια λογια λαικης Παραδοσης απο δημοτικο τραγουδι που ειναι ο παλαιοτερος θρηνος για την καταληψη της Κωνσταντινουπολης και βρεθηκε σε χειρογραφο τον 15 αιωνα....Σωπασε Δεσποινα και μην πολυδακρυζεις,παλι με χρονους,με καιρους,παλι δικα μας θα 'ναι.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
  Ειναι ο Κωνσταντινος ΙΑ' Παλαιολογος....ο τελευταιος Αυτοκρατορας του Βυζαντιου.Στην τελικη εφοδο,στις 29 Μαιου του 1453,οταν η βασιλευουσα επεσε στα χερια των Τουρκων,ο Κωνσταντινος επεσε ηρωικα μαχομενος τους Τουρκαλαδες.Οι προσευχες.. στην Παναγια την Οδηγητρια και η περιφορα των εικονων της στα τειχη δεν αποτρεψε την ημερα εκεινη, τις χιλιαδες ορδες των μουσουλμανων και η Πολη μαζι με την Αγια Σοφια το ναο της Ορθοδοξιας οπου προσευχηθηκε και κοινωνησε για τελευταια φορα ο Κωνσταντινος επεσε στα χερια τους.Κλεινω συντομα με τα τελευταια λογια λαικης Παραδοσης απο δημοτικο τραγουδι που ειναι ο παλαιοτερος θρηνος για την καταληψη της Κωνσταντινουπολης και βρεθηκε σε χειρογραφο τον 15 αιωνα....Σωπασε Δεσποινα και μην πολυδακρυζεις,παλι με χρονους,με καιρους,παλι δικα μας θα 'ναι.
κατι ξερουμε κι εμεις ρε παιχτουρα....ακου και το τραγουδακι σου στο αλλο θρεντ...για σενα...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
κατι ξερουμε κι εμεις ρε παιχτουρα....ακου και το τραγουδακι σου στο αλλο θρεντ...για σενα...
  Για να το ακουσω..πρεπει να μου πεις σε πιο θρεντ ειναι???
 

Επισκέπτης
απ'το '70 τα λέμε αυτά που πήραμε το τελευταίο κύπελο κι ο πούστης ο πλέζουρας δε μας αφήνει...
justsayno.jpg
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
  Καλα αφου σε εχω κοψει για μαγκα εσενα μην τιμπας...οπως η γατογυναικα για να εντυπωσιασει λεει οτι ειναι μοντελο...ετσι και εγω λεω οτι ημουν Αεροπορος...γιατι τους κανω κεφι αυτους τους Ανθρωπους...Εσυ με πιστεψες??????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom