Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
εγω βλεπω τα μωρα του θεμου....ειχα χτυπησει νωριτερα ενα φιλετο αλα κρεμ με μανιταρια.....
   Καλα κανεις φιλε και σε χαιρομαι....πηγες σαν καλος ανθρωπος που εισαι και ανοιξες εδω μεσα ενα θρεντ,βαζοντας και ψηφοφορια για τα μεγαλυτερα βυζια και οι ψευτογκομενες αντι να δειξουν καμια πραγματικη φωτο με τα βυζια τους...μας επηξαν στην μαλακια και στο παραμυθι.Τουλαχιστον στο Θεμο θα δεις καμια γλαστρα. :) :)
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
εγω δασκαλε επειδη ενιωθα κουρασμενος και γω εφαγα  ενα λαβρακι λεμονατο με πατατες σαλατα ψωμια μια λακτα λαβιτ και μετα επειδη πειναγα παραγγειλα 2 πιτες γιγας καλαμακι κοτοπουλο απ ολα κι εφαγα κι ενα πορτοκαλι στο τελος
  Καλα ξηγηθηκες φιλε και ειδικα για το πορτοκαλι να το επιδιωκεις παντα ,ειναι βιταμινουχο. :) :)
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
δεν εχω καποια δηλωση να κανω!
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
θελω εναν ψηλο μελαχρινο να μου φερνει τα σουβλακια και να καθομαστε μαζι!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
     Φρεσκα ψαρια.... ξεχασε τον Παιχτουρα......την ευκαιρια στην εδωσε και εσυ του ελεγες τα δικα σου....αντε γεια τωρα.Φιλικα πλεον. :) :)
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
Ο έρωτας κοιμήθηκε νωρις.. Παιχτουρα αει ψοφα που δεν γαμας ουτε στον αιωνα τον απαντα .. οι υπολοιποι τι φάγατε σήμερα? εγω κοτοπουλο κοκκινιστο με μακαρονια
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
:d-spam: :d-spam: :d-spam: :d-spam: :d-spam: :d-spam: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :d-spam: :d-spam: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :d-spam: :d-spam: :d-spam: :d-spam: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic:                    Προκαλεσατε αυτή τη συγκέντρωση!!!
 

Επισκέπτης
Ο έρωτας κοιμήθηκε νωρις.. Παιχτουρα αει ψοφα που δεν γαμας ουτε στον αιωνα τον απαντα .. οι υπολοιποι τι φάγατε σήμερα? εγω κοτοπουλο κοκκινιστο με μακαρονια

ρε γμτ δεν εχω φαει σημερα  :-

κι οταν αποφασισα να φαω, διαπιστωσα οτι προφανως δεν εχει τπτ εφοσον δεν πηγα σουπερμαρκετ. τα ντελιβεραδικα σταματησαν τωρα ε? φακ  :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom