Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
24
Like
89
Πόντοι
2.357
Το θεαμα..μοιαζει με φαρο!!!Στεκεται εκει,μεσοπελαγα και βοηθει να βρεις το δρομο σου η να τον χασεις τελειως!!! Οποτε μην σβησεις!!!!!!!!Φωτιζε εστω απο μακρια!!!

Ρε συ....το ιδιο βιβλιο με μενα εχειs???
Θα μοιαζουνε οι απαντησειs .... :headbang:
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
δεν θελω να ξαναμιλησουμε παιχτουρα.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Το θεαμα..μοιαζει με φαρο!!!Στεκεται εκει,μεσοπελαγα και βοηθει να βρεις το δρομο σου η να τον χασεις τελειως!!! Οποτε μην σβησεις!!!!!!!!Φωτιζε εστω απο μακρια!!!
      Μονο αυτο δεν ηταν αντιγραφη, αλλα δικο μου κοροιδα και αμφιβαλω αν καταλαβατε το νοημα του μηνυματος που εδωσα εντεχνα στην μαριαννα 2004.Τωρα γεια σας θα μπω ξημερωματα στο site.Μετα τιμης ο Μεγας και ανεπαναληπτος Παιχτουρας σας.
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
      Μονο αυτο δεν ηταν αντιγραφη, αλλα δικο μου κοροιδα και αμφιβαλω αν καταλαβατε το νοημα του μηνυματος που εδωσα εντεχνα στην μαριαννα 2004.Τωρα γεια σας θα μπω ξημερωματα στο site.Μετα τιμης ο Μεγας και ανεπαναληπτος Παιχτουρας σας.
τα σεβη μου αιαντα :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
      Μονο αυτο δεν ηταν αντιγραφη, αλλα δικο μου κοροιδα και αμφιβαλω αν καταλαβατε το νοημα του μηνυματος που εδωσα εντεχνα στην μαριαννα 2004.Τωρα γεια σας θα μπω ξημερωματα στο site.Μετα τιμης ο Μεγας και ανεπαναληπτος Παιχτουρας σας.
θελω να μας πεις εντυπωσεις αποψε απο οτι γαμησεις.... ;)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
24
Like
89
Πόντοι
2.357
      Μονο αυτο δεν ηταν αντιγραφη, αλλα δικο μου κοροιδα και αμφιβαλω αν καταλαβατε το νοημα του μηνυματος που εδωσα εντεχνα στην μαριαννα 2004.Τωρα γεια σας θα μπω ξημερωματα στο site.Μετα τιμης ο Μεγας και ανεπαναληπτος Παιχτουρας σας.

Ηρθεs ειδεs κατεκτησεs κι απηλθεs!!!!!!!!!
Κι αφησεs και το κοριτσι ετσι.......
Κακουργα κενωνια!!!!!!!!! :headbang: :headbang:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
θελω να μας πεις εντυπωσεις αποψε απο οτι γαμησεις.... ;)
    Οχι....Οχι...Οχι...αυτη δεν ηταν ποιημα...ουτε αριστουργημα....αλλα αγγελος απο τον Παραδεισο και γυναικα πολλων αστερων......Ο Παιχτουρας σας, ξανα-υποκλιθηκε σημερα στις 21.00 στην πασιγνωστη Μαρινα απο Φ104.Ειναι μοοοοοοοουναρος το γκομενακι....θα παω και αυριο,(κριτικη δεν τις γραφω.. γιατι τελος του ετους 2009, τις ειχα γραψει μια ονειρικη και δεν θελω σε λιγο διαστημα να γραψω κι αλλο ποιημα)τωρα βλεπω ALTER...ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ και τρωω μελι για να ξαναπαω και αυριο που ειναι παλι.Μετα τιμης ο Παιχτουρας σας.
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
    Οχι....Οχι...Οχι...αυτη δεν ηταν ποιημα...ουτε αριστουργημα....αλλα αγγελος απο τον Παραδεισο και γυναικα πολλων αστερων......Ο Παιχτουρας σας, ξανα-υποκλιθηκε σημερα στις 21.00 στην πασιγνωστη Μαρινα απο Φ104.Ειναι μοοοοοοοουναρος το γκομενακι....θα παω και αυριο,(κριτικη δεν τις γραφω.. γιατι τελος του ετους 2009, τις ειχα γραψει μια ονειρικη και δεν θελω σε λιγο διαστημα να γραψω κι αλλο ποιημα)τωρα βλεπω ALTER...ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ και τρωω μελι για να ξαναπαω και αυριο που ειναι παλι.Μετα τιμης ο Παιχτουρας σας.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
    Οχι....Οχι...Οχι...αυτη δεν ηταν ποιημα...ουτε αριστουργημα....αλλα αγγελος απο τον Παραδεισο και γυναικα πολλων αστερων......Ο Παιχτουρας σας, ξανα-υποκλιθηκε σημερα στις 21.00 στην πασιγνωστη Μαρινα απο Φ104.Ειναι μοοοοοοοουναρος το γκομενακι....θα παω και αυριο,(κριτικη δεν τις γραφω.. γιατι τελος του ετους 2009, τις ειχα γραψει μια ονειρικη και δεν θελω σε λιγο διαστημα να γραψω κι αλλο ποιημα)τωρα βλεπω ALTER...ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ και τρωω μελι για να ξαναπαω και αυριο που ειναι παλι.Μετα τιμης ο Παιχτουρας σας.
τετοια ωρα;δεν τρως κανα βρωμικο να στανιαρεις;
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
τετοια ωρα;δεν τρως κανα βρωμικο να στανιαρεις;
  Συνηθως, αν δεν εχω πιει τα ποτακια μου, μετα απο ενα καλο γαμησι που πετω,μου αρεσει να διαβαζω ενα καλο βιβλιο...τωρα διαβαζω...Γιατι στο Βυζαντιο... (Ελενη Γλυκατζη-Αρβελερ). :) :)
 

panos188

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
82
Like
3
Πόντοι
0
Ο βασιλικος πολτος ειναι scam.

κρατα τα χρηματα σου φιλε και παρε κανενα βιαγκρα που δουλευει κιολας κ ασε τους διαφορους απατεωνες που στο πασαρουν να βαλουν τον βασιλικο πολτο στο κωλο τους,
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
εγω δασκαλε επειδη ενιωθα κουρασμενος και γω εφαγα  ενα λαβρακι λεμονατο με πατατες σαλατα ψωμια μια λακτα λαβιτ και μετα επειδη πειναγα παραγγειλα 2 πιτες γιγας καλαμακι κοτοπουλο απ ολα κι εφαγα κι ενα πορτοκαλι στο τελος
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
εγω δασκαλε επειδη ενιωθα κουρασμενος και γω εφαγα  ενα λαβρακι λεμονατο με πατατες σαλατα ψωμια μια λακτα λαβιτ και μετα επειδη πειναγα παραγγειλα 2 πιτες γιγας καλαμακι κοτοπουλο απ ολα κι εφαγα κι ενα πορτοκαλι στο τελος
να ανοιξουμε θρεντ τι φαγατε σημερα; :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom