Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ρε γμτ δεν εχω φαει σημερα  :-

κι οταν αποφασισα να φαω, διαπιστωσα οτι προφανως δεν εχει τπτ εφοσον δεν πηγα σουπερμαρκετ. τα ντελιβεραδικα σταματησαν τωρα ε? φακ  :tickedoff:
που μενεις;
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
ρε γμτ δεν εχω φαει σημερα  :-

κι οταν αποφασισα να φαω, διαπιστωσα οτι προφανως δεν εχει τπτ εφοσον δεν πηγα σουπερμαρκετ. τα ντελιβεραδικα σταματησαν τωρα ε? φακ  :tickedoff:
θες να φας μια πουτσα?
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
ρε γμτ δεν εχω φαει σημερα  :-

κι οταν αποφασισα να φαω, διαπιστωσα οτι προφανως δεν εχει τπτ εφοσον δεν πηγα σουπερμαρκετ. τα ντελιβεραδικα σταματησαν τωρα ε? φακ  :tickedoff:
θελεις να βαλεις κατι στο στομα σου?
αχαχαχαχαχαχα
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
    Θα ειμαστε φιλοι καλη μου Μαριαννα....δεν ειμαι ακομα σε ηλικια για να παντρευτω.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
φιλικα-φιλικα ριχτης και κανα πουτσο γιατι καλο το σεβας αλλα το γρασσαρισμα απαραιτητο!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
φιλικα-φιλικα ριχτης και κανα πουτσο γιατι καλο το σεβας αλλα το γρασσαρισμα απαραιτητο!
     :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: Δεν ξερω αν μας διαβασες το πρωι...αν δεν ηθελε γαμο,στα υπολοιπα τα ειχαμε βρει....μεχρι που τις ειπα οτι πριν την  :fuck1: :fuck1: :fuck1: θα σεβαστω τις οποιες ανωμαλιες της. :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
     :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: Δεν ξερω αν μας διαβασες το πρωι...αν δεν ηθελε γαμο,στα υπολοιπα τα ειχαμε βρει....μεχρι που τις ειπα οτι πριν την  :fuck1: :fuck1: :fuck1: θα σεβαστω τις οποιες ανωμαλιες της. :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
αν οδηγεισαι στο γαμησι με σεβασμο και σμοκιν καλυτερα να τον παιξεις
Μ.Φ.Χ
Νικολας
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
ξεναγουσες καμια ξενη; :think:
εχω γραψει αναφορα στις ουκρανιδες μουναρες

μακαρι να μπορουσα να ποσταρω φωτογραφιες της, να δεις τι κλαμα θα ριχνανε καποιες καποιες που το παιζουνε και καλα αιλουροεϊδη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom