Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Και εχουν και φανταστικες κωλαρες !
Μια γευση ,στο σηριαλ "Sin tetas no hay paraiso "
Ετσι....δεν ειναι μονο οι Ρωσσιδες....υπαρχει και οι Λατινες!!!!...αγρια ηδονη..που ξεφευγει απο τα Ευρωπαικα προτυπα!!!!!!!! :rockon:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ετσι....δεν ειναι μονο οι Ρωσσιδες....υπαρχει και οι Λατινες!!!!...αγρια ηδονη..που ξεφευγει απο τα Ευρωπαικα προτυπα!!!!!!!! :rockon:
αρχηγε Παιχτουρ ,βεβαιως !
Καβλες δεν ειναι μονο οι Ρωσσιδες -Ουκρες .
Ειναι και οι Λατινες ,οι Κινεζες απο καποιες περιοχες και οι Βιετναμεζες ,και  οι Ινδες απο καποιες περιοχες.
Αλλα και καποιες βορειο-Αμερικανες !
Πρεπει να σημειωσουμε και οτι ολες οι Αυστραλεζες
τουριστριες πηδιουνται ευκολα !
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Απο τις Βαλκανιες το καλυτερο γαμησι..χωρις ταμπου...κατα την γνωμη μου..το κανουν οι Ρουμανες....αυτο σας το υπογραφω!!!...εχω γαμησει τουλαχιστον 100 Ρουμανες...στο παρελθον!!!(για πουτανιδια μιλαω για να μην παραξηγηθω οτι σας το παιζω γαμικουλας)!!!!!!!!!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Απο τις Βαλκανιες το καλυτερο γαμησι..χωρις ταμπου...κατα την γνωμη μου..το κανουν οι Ρουμανες....αυτο σας το υπογραφω!!!...εχω γαμησει τουλαχιστον 100 Ρουμανες...στο παρελθον!!!(για πουτανιδια μιλαω για να μην παραξηγηθω οτι σας το παιζω γαμικουλας)!!!!!!!!!
Ποσες γυναινες εχεις γαμήσει στην ζωη σου ?  :cheesy:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
αρχηγε Παιχτουρ ,βεβαιως !
Καβλες δεν ειναι μονο οι Ρωσσιδες -Ουκρες .
Ειναι και οι Λατινες ,οι Κινεζες απο καποιες περιοχες και οι Βιετναμεζες ,και  οι Ινδες απο καποιες περιοχες.
Αλλα και καποιες βορειο-Αμερικανες !
Πρεπει να σημειωσουμε και οτι ολες οι Αυστραλεζες
τουριστριες πηδιουνται ευκολα !
Το εχω ακουσει αυτο!!!!
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ποσες γυναινες εχεις γαμήσει στην ζωη σου ?  :cheesy:
Χιλιαδες .
Το 1993-1999 ,γαμουσες με λιγοτερα απο 9 ευρω μουναρες (3000 δρχ).
Σε Στουντιο ,δυο γκομενες με 60 ευρω (20χιλ δρχ).
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Χιλιαδες .
Το 1993-1999 ,γαμουσες με λιγοτερα απο 9 ευρω μουναρες (3000 δρχ).
Σε Στουντιο ,δυο γκομενες με 60 ευρω (20χιλ δρχ).
Δεν της πρόλαβα αυτες της εποχες ειμουν μηκρος  :grin:
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
Απο τις Βαλκανιες το καλυτερο γαμησι..χωρις ταμπου...κατα την γνωμη μου..το κανουν οι Ρουμανες....αυτο σας το υπογραφω!!!...εχω γαμησει τουλαχιστον 100 Ρουμανες...στο παρελθον!!!(για πουτανιδια μιλαω για να μην παραξηγηθω οτι σας το παιζω γαμικουλας)!!!!!!!!!
αυτό το επιβεβαιώνω και εγώ...
από πουτανίδια πάντα...
άρρωστες τελείως...
ξύλο και γαμήση...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ποσες γυναινες εχεις γαμήσει στην ζωη σου ?  :cheesy:
Και να σου το γραψω δεν θα το πιστεψεις....και παντρεμενος που ημουν στο παρελθον....ηθελα στο πουτσο μου καθε μερα να σηκωνω και διαφορετικη "Σημαια"!!!!!....μου αρεσει το αγνωστο και τα πουτανιδια!!!!!! :rockon:....Υ.Γ..και σχεσεις που ειχα στο παρελθον με διαφορες κοπελλες..παλι..που με χανες που με βρισκες....στα πουτανιδια!!!!! :rockon:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Και να σου το γραψω δεν θα το πιστεψεις....και παντρεμενος που ημουν στο παρελθον....ηθελα στο πουτσο μου καθε μερα να σηκωνω και διαφορετικη "Σημαια"!!!!!....μου αρεσει το αγνωστο και τα πουτανιδια!!!!!! :rockon:....Υ.Γ..και σχεσεις που ειχα στο παρελθον με διαφορες κοπελλες..παλι..που με χανες που με βρισκες....στα πουτανιδια!!!!! :rockon:
Αμετρητες δηλαδη?
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αμετρητες δηλαδη?
....μου αρεσε να μην γαμαω το ιδιο μουνι...οσο καλο και να ηταν πανω απο δυο συναντησεις!!!!....για του λογου το αληθες...δες και τις κριτικες μου απο τοτε που αποφασισα να γραφω....γιατι στα στουντιο πηγαινα απο παλια!!!!!....δεν θα συναντησεις τρεις κριτικες για την ιδια εργαζομενη...με τιποτα σε μενα!!!!!!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
....μου αρεσε να μην γαμαω το ιδιο μουνι...οσο καλο και να ηταν πανω απο δυο συναντησεις!!!!....για του λογου το αληθες...δες και τις κριτικες μου απο τοτε που αποφασισα να γραφω....γιατι στα στουντιο πηγαινα απο παλια!!!!!....δεν θα συναντησεις τρεις κριτικες για την ιδια εργαζομενη...με τιποτα σε μενα!!!!!!
Και γιατη δηλαδη αυτο το να μην θες πολλες φορες να πας σε μια πουτανα ενο ειναι τελεια απο ολες της αποψεις?
 

Nyar

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
363
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
αρχηγε Παιχτουρ ,βεβαιως !
Καβλες δεν ειναι μονο οι Ρωσσιδες -Ουκρες .
Ειναι και οι Λατινες ,οι Κινεζες απο καποιες περιοχες και οι Βιετναμεζες ,και  οι Ινδες απο καποιες περιοχες.
Αλλα και καποιες βορειο-Αμερικανες !
Πρεπει να σημειωσουμε και οτι ολες οι Αυστραλεζες
τουριστριες πηδιουνται ευκολα !

όσον αφορά τις αυστραλεζες...πριν από δυο χρόνια σε καράβι Ιταλία -Ελλαδα...έκατσε ένα πολύ δυνατό τρίο το οποίο θα μου πήρε και 10 λεπτά μαξ να το κανονισω...!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Και γιατη δηλαδη αυτο το να μην θες πολλες φορες να πας σε μια πουτανα ενο ειναι τελεια απο ολες της αποψεις?
Για να μην την καψουρευτω....απο παιδι θεωρουσα αδυναμια, ο ανδρας να καψουρευεται και να γινεται γελοιος!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
εγω που είμαι καψουρης ειμαι γελοιος δάσκαλε?  :cheesy: ! Κοιτα εχεις πολυ μεγαλο δικηο σε αυτο ομως.....το θέμα είναι πως τα διαχειρηζεσαι ολα!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
εγω που είμαι καψουρης ειμαι γελοιος δάσκαλε?  :cheesy: ! Κοιτα εχεις πολυ μεγαλο δικηο σε αυτο ομως.....το θέμα είναι πως τα διαχειρηζεσαι ολα!
Οχι, δεν εισαι γελοιος....ειναι αυτο που γραφεις... πως τα διαχειριζεται ο καθενας....απλα εγω στη ζωη μου, επελεξα να μην ασχοληθω.... με τετοιου ειδους διαχειρισμους....και ακολουθησα την ρηση για τις γυναικες(που και αυτες λενε για μας)....ολα τα γουρουνια εχουν την ιδια μουρη!!!!! :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Οχι, δεν εισαι γελοιος....ειναι αυτο που γραφεις... πως τα διαχειριζεται ο καθενας....απλα εγω στη ζωη μου, επελεξα να μην ασχοληθω.... με τετοιου ειδους διαχειρισμους....και ακολουθησα την ρηση για τις γυναικες(που και αυτες λενε για μας)....ολα τα γουρουνια εχουν την ιδια μουρη!!!!! :rockon:
Μαλλον...γουρουνες!!!!!! :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom