Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καλο μεσημερι σε ολα τα καψουρακια μου!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αγνωστοι φιλοι....πρεπει να φυγω...θα απουσιασω μερικες ωρες.....Θα εμφανιστω το βραδυ!!!!!!!!!....Μεσα εστην καρδια μου χωρατε ολοι....σας αγαπω!!!!!!!! :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
[move]Αθανατος εισαι ρε....φτου σου!!!!!! :headbang3[/move]:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Γιατι σβησατε, σεβαστοι κυριοι.... υπευθυνοι, του σεβαστου site.... το καινουργιο θρεντ..."Ο gl μοντ... πολλοι τον θελουν"???....θα μου απαντησετε οτι ειναι σπαμ το θρεντ και το σβησατε!!!......Ενω τα υπαρχοντα δεν ειναι σπαμ και τα διατηρειται???????.....Για ποσο μαλακες εχετε τα μελη του site σας...ωστε νομιζετε οτι μασανε κουτοχορτο????........Μπορειτε να μου απαντησετε????????
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Την πεφτω να κοιμηθω για πεντε ωρες....ωστε να σηκωθω και να παω να εξαργυρωσω το δελτιο...τα λεφτα ειναι καλα! :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καλημερα και καλο Μηνα...πινω τον καφε μου....και ακουω Μανωλη Αγγελοπουλο..."εμενα με εθρεψε τσιγγανας γαλα και ειμαι ελευθερος σαν τα πουλια"....σε λιγο παω στο πρακτορειο, να παντελονιασω τα λεφτα απο το στοιχημα που κερδισα χτες και να παιξω και σημερα για να τους ξαναγαμησω!!!!!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας(ο επονομαζομενος εργολαβος κηδειων του στοιχηματος!). :rockon:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Καλημερα και καλο Μηνα...πινω τον καφε μου....και ακουω Μανωλη Αγγελοπουλο..."εμενα με εθρεψε τσιγγανας γαλα και ειμαι ελευθερος σαν τα πουλια"....σε λιγο παω στο πρακτορειο, να παντελονιασω τα λεφτα απο το στοιχημα που κερδισα χτες και να παιξω και σημερα για να τους ξαναγαμησω!!!!!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας(ο επονομαζομενος εργολαβος κηδειων του στοιχηματος!). :rockon:
καλη μερα και καλο μηνα!γαματους οσο μπορεις καθοσον εγω τους τον ακουμπησα λιγο 3+1 στο τζοκερ και παω σε ενα στουντιακη να δωσω το δελτιο :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
καλη μερα και καλο μηνα!γαματους οσο μπορεις καθοσον εγω τους τον ακουμπησα λιγο 3+1 στο τζοκερ και παω σε ενα στουντιακη να δωσω το δελτιο :2funny: :2funny:
Καλο σου Μηνα...ΣΩΤΗΡΗ...να εισαι παντα καλα!....Τα παιχνιδια που επιασα..τα ειχα γραψει πολυ πριν ξεκινησουν χτες στο θρεντ του ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ για οσους εμπιστευονται την κριση μου....να τα παιξουν και αυτοι!!!!!...δεν ειμαι μονοφαης!!!! :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ΚΑΛΑ ΠΟΥμου το θυμισατε να παω στην αγ. βαρβαρα να παρω ενα imitasion παντελονι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom