Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
χαζοχαρουμενα, βλαμμενα, πως να το περιγραψω...

αρκει να σου πω οτι το τσεχακι που ειδες ητανε με γκομενο στη Χερσονησσο.... και μετα τουριχνε και μπινελικια που μας ενοχλουσε(!)... μια Ρωσσιδα δεν τα κανει αυτα...
αν τολμησει ας τα κανει τυπε :2funny:

 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
χαζοχαρουμενα, βλαμμενα, πως να το περιγραψω...

αρκει να σου πω οτι το τσεχακι που ειδες ητανε με γκομενο στη Χερσονησσο.... και μετα τουριχνε και μπινελικια που μας ενοχλουσε(!)... μια Ρωσσιδα δεν τα κανει αυτα...

Εντάξει , ανάφερες μια περίπτωση ... αλλά , η αίσθηση μου είναι ότι γενικά είναι περισσότερο ανοικτόμυαλα απο τις ρωσίδες ... τις οποίες αντιπαθούν αν κατάλαβα καλά ...  
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Εντάξει , ανάφερες μια περΗπτωση ... αλλά , η αίσθΙση μου είναι ότι γενικά είναι περισσότερο ανοικτόμυαλα απο τις ρωσίδες ... τις οποίες αντιπαθούν αν κατάλαβα καλά ...  
Ορθογραφικα βλέπω  :grin: :grin: :grin:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Παιχτουρ αν νοιωθεις κουρασμενος ,παρε Αργινινη ,ενα απο τα απαραιτητα αμινοξεα ,που υπαρχει σαν συμπληρωμα διατροφης ,χωρις παρενεργειες.
Αν το συνδυασεις με το Prelox ,που ειναι το μοναδικο συμπληρωμα διατροφης που αυξανει την στυτικη ικανοτητα.(Προσοχη ,το βιαγκρα παρατεινει την στυση ,δεν αυξανει την στυτικη ικανοτητα ,που φαινεται το πρωϊ ,με την
"αυτοματη "στυση -χωρις διεγερση ).
Μετα απο 20 περιπου ημερες ,θα νοιωθεις ευεξια ,και το πρωϊ θα μπορεις να κατουρας μονο στην μπανιερα ,γιατι δεν θα σου πεφτει.Οσοι εχουν ντουζιερα ,θα εχουν προβλημα.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Εντάξει , ανάφερες μια περίπτωση ... αλλά , η αίσθηση μου είναι ότι γενικά είναι περισσότερο ανοικτόμυαλα απο τις ρωσίδες ... τις οποίες αντιπαθούν αν κατάλαβα καλά ...  
εχω και αλλες τετοιες περιπτωσεις απο Τσεχακια....
αν εννοεις ανοιχτομυαλια οτι μπορει να παρατησει το γκομενο και να παει να πηδηχθει με εναν ξενο και μετα να πηδιεται αβερτα αλλα την ιδια στιγμη να ζητα μονιμες σχεσεις  τοτε οκ...

δεν ειναι θεμα πουτανιας, ειναι καμμενα σου λεω, δε ξερω πως να το περιγραψω,κανουνε (τα μικρα) εντονη και χωρις πολυ σκεψη ζωη...

και δε νομιζω οτι μισουν τις Ρωσσιδες...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τσεχες και Ρωσιδες στο γαμησι εχουν κοινα σημεια....ενδιαφερονται για την ικανοποιηση του αρσενικου....η αληθεια ειναι αυτη!!!!!!Καμμια σχεση με τις δικες μας..που μαθανε να εχουν αποψη στο γαμησι!!!!!!!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Τσεχες και Ρωσιδες στο γαμησι εχουν κοινα σημεια....ενδιαφερονται για την ικανοποιηση του αρσενικου....η αληθεια ειναι αυτη!!!!!!Καμμια σχεση με τις δικες μας..που μαθανε να εχουν αποψη στο γαμησι!!!!!!!
Μου εχουν και αποψη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Τσεχες και Ρωσιδες στο γαμησι εχουν κοινα σημεια....ενδιαφερονται για την ικανοποιηση του αρσενικου....η αληθεια ειναι αυτη!!!!!!Καμμια σχεση με τις δικες μας..που μαθανε να εχουν αποψη στο γαμησι!!!!!!!
οι Ελλεηνιδες ειναι απλα διεκπαιρεωτικες...

και ειναι οι μονες γυναικες στον κοσμο που χρησιμοποιουν το σεξ ως διαπραγματευτικο οπλο...

με μια Ρωσσιδα, το χειροτερο καυγα να εχεις κανει, θα κατσει να τον φαει μια χαρα και θα σου τα κανει ολα....
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Παιχτουρ αν νοιωθεις κουρασμενος ,παρε Αργινινη ,ενα απο τα απαραιτητα αμινοξεα ,που υπαρχει σαν συμπληρωμα διατροφης ,χωρις παρενεργειες.
Αν το συνδυασεις με το Prelox ,που ειναι το μοναδικο συμπληρωμα διατροφης που αυξανει την στυτικη ικανοτητα.(Προσοχη ,το βιαγκρα παρατεινει την στυση ,δεν αυξανει την στυτικη ικανοτητα ,που φαινεται το πρωϊ ,με την
"αυτοματη "στυση -χωρις διεγερση ).
Μετα απο 20 περιπου ημερες ,θα νοιωθεις ευεξια ,και το πρωϊ θα μπορεις να κατουρας μονο στην μπανιερα ,γιατι δεν θα σου πεφτει.Οσοι εχουν ντουζιερα ,θα εχουν προβλημα.
Προς το παρον δεν εχω προβλήμα....θα το εχω υποψη για το μελλον!!!! :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
οι Ελλεηνιδες ειναι απλα διεκπαιρεωτικες...

και ειναι οι μονες γυναικες στον κοσμο που χρησιμοποιουν το σεξ ως διαπραγματευτικο οπλο...

με μια Ρωσσιδα, το χειροτερο καυγα να εχεις κανει, θα κατσει να τον φαει μια χαρα και θα σου τα κανει ολα....
ΕΤΣΙ!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Προς το παρον δεν εχω προβλήμα....θα το εχω υποψη για το μελλον!!!! :rockon:
Αρχηγε Παιχτουρ ,με τον πιο πανω συνδυασμο ,Αργινινη+ Prelox ,εριξα αρκετες φορες 4 συνεχομενα και
τα τρια ημερησιως δεν μου ηταν δυσκολα.
Και ειμαι και σαραντα παρα 7 μηνες.
Επιστημονικα ,ειναι ο μοναδικος σιγουρος συνδυασμος.
Αναφερεται και στο βιβλιο "The hardness factor" που μπορεις να αγορασεις με λιγα ευρω απο το Amazon.
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
Τσεχες και Ρωσιδες στο γαμησι εχουν κοινα σημεια....ενδιαφερονται για την ικανοποιηση του αρσενικου....η αληθεια ειναι αυτη!!!!!!Καμμια σχεση με τις δικες μας..που μαθανε να εχουν αποψη στο γαμησι!!!!!!!
γιατί έχω την εντύπωση ότι δεν το κάνουν αυτό μόνο οι ρωσίδες και οι τσέχες αλλά ΟΛΕΣ πλην των ελεεινίδων...
είμαι προκατελειμένος???
δεν νομίζω...
τυχαίο???
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αρχηγε Παιχτουρ ,με τον πιο πανω συνδυασμο ,Αργινινη+ Prelox ,εριξα αρκετες φορες 4 συνεχομενα και
τα τρια ημερησιως δεν μου ηταν δυσκολα.
Και ειμαι και σαραντα παρα 7 μηνες.
Επιστημονικα ,ειναι ο μοναδικος σιγουρος συνδυασμος.
Αναφερεται και στο βιβλιο "The hardness factor" που μπορεις να αγορασεις με λιγα ευρω απο το Amazon.
Χρησιμη πληροφορια δινεις και σε ευχαριστω!!!! :rockon:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
γιατί έχω την εντύπωση ότι δεν το κάνουν αυτό μόνο οι ρωσίδες και οι τσέχες αλλά ΟΛΕΣ πλην των ελεεινίδων...
είμαι προκατελειμένος???
δεν νομίζω...
τυχαίο???
ΟΛΕΣ ?
Ξεχασες τις Αλβανιδες.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
γιατί έχω την εντύπωση ότι δεν το κάνουν αυτό μόνο οι ρωσίδες και οι τσέχες αλλά ΟΛΕΣ πλην των ελεεινίδων...
είμαι προκατελειμένος???
δεν νομίζω...
τυχαίο???
ΟΧΙ....ειναι μεσογειακη επιδημια...αυτο στις γυναικες...το εχουν και οι Ιταλιδες(ειδικα αυτες)!!!!!!!!
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
ΟΧΙ....ειναι μεσογειακη επιδημια...αυτο στις γυναικες...το εχουν και οι Ιταλιδες(ειδικα αυτες)!!!!!!!!
λοιπόν... πολλές μαζεύτηκαν και δεν μου αρέσει αυτό...
να πούμε όλες τις μεσόγειες να κλείνει το θέμα???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom