Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Ασε καθε 10ημερο μπένει ρε αυτη η φημη οτι πισω απο τα γυνεκεια ονοματα κρυβωνται αντρες υσχιει?"
οι ιδιες φημες λενε οτι πισω απο ενα αντρικο νικ με αβαταρ ενα νησι κρυβεται ενα τραβελι!ισχυει?

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαα
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ο ραφμαν που χάθηκε?  :think:
Αληθεια που χαθηκε? :think:
Ασε καθε 10ημερο μπένει ρε αυτη η φημη οτι πισω απο τα γυνεκεια ονοματα κρυβωνται αντρες υσχιει?"
για αδελφες-φολες...πιστευω οτι ισχυει στο περισσοτερο ποσοστο...μην τα ισοπεδωσουμε ολα!!! :rockon:
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
θα μου πεις τι με θες? θα την κανω οπου ναναι...

Με αφορμνή το ποστάρισμα που έκανες της μικρής τσέχισσας , κατά τη γνώμη μου οι τσέχες είναι απο τις πιο ενδιαφέρουσες γυναίκες στην Ευρώπη και νομίζω καλύτερες απο ρωσίδες ... Στην Πράγα έχω μείνει συνολικά 3 εβδομάδες και αυτή είναι η εντύπωση μου ...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τελικα...μημπως πρεπει να συγκροτησουμε μια επιτροπη απο παλια μελη...και να ανοιχτει ενα θρεντ...ενημερωτικο με τα νικ που κυκλοφορουν εδω μεσα...και να ξεδιαλυνει η κατασταση μια και καλη!!!! :rockon:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Με αφορμνή το ποστάρισμα που έκανες της μικρής τσέχισσας , κατά τη γνώμη μου οι τσέχες είναι απο τις πιο ενδιαφέρουσες γυναίκες στην Ευρώπη και νομίζω καλύτερες απο ρωσίδες ... Στην Πράγα έχω μείνει συνολικά 3 εβδομάδες και αυτή είναι η εντύπωση μου ...
τα μικρα τσεχακια ειναι λιγο καμμενα στον εγκεφαλο ομως..... ;)
παιρνει δισκος πλατω απο τα 18.... αν μετα βελτιωνονται δεν το ξερω...
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Με αφορμνή το ποστάρισμα που έκανες της μικρής τσέχισσας , κατά τη γνώμη μου οι τσέχες είναι απο τις πιο ενδιαφέρουσες γυναίκες στην Ευρώπη και νομίζω καλύτερες απο ρωσίδες ... Στην Πράγα έχω μείνει συνολικά 3 εβδομάδες και αυτή είναι η εντύπωση μου ...
Σιορ στεφανακο ,εχεις παει στη Ρωσσια ή την Ουκρανια ,και ποσες φορες -ποσες μερες ?
Αν πας στην Οντεσσα (1ωρα και 45 λεπτα αεροπορικως)
θα δεις τετοια μουνοθυελλα ,που πιθανως να αναθεωρησεις τα περι Πραγας .Οι Ιταλοι ,παντως ,που πηγαινουν στην Οντεσσα ,την προτιμουν "οφθαλμολογικα" απο την Πραγα.
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
τα μικρα τσεχακια ειναι λιγο καμμενα στον εγκεφαλο ομως..... ;)
παιρνει δισκος πλατω απο τα 18.... αν μετα βελτιωνονται δεν το ξερω...

Τι εννοείς καμμένα ? Εγώ νομίζω , μαλακίες βέβαια λέω ενδεχομένως με 3 βδομάδες μόνο , ότι είναι πιο επιπέδου από τα αντίστοιχα ρωσάκια ...
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
Σιορ στεφανακο ,εχεις παει στη Ρωσσια ή την Ουκρανια ,και ποσες φορες -ποσες μερες ?
Αν πας στην Οντεσσα (1ωρα και 45 λεπτα αεροπορικως)
θα δεις τετοια μουνοθυελλα ,που πιθανως να αναθεωρησεις τα περι Πραγας .Οι Ιταλοι ,παντως ,που πηγαινουν στην Οντεσσα ,την προτιμουν "οφθαλμολογικα" απο την Πραγα.

Δεν είναι μόνο το οφθαλμόλουτρο ... είναι και το στυλ και ο χαρακτήρας ... νομίζω ότι αυτά είναι πιο ενδιαφέροντα στις τσέχες ...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Το γαμήσαμε το θρεντ του παιχτουρα....
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Τι εννοείς καμμένα ? Εγώ νομίζω , μαλακίες βέβαια λέω ενδεχομένως με 3 βδομάδες μόνο , ότι είναι πιο επιπέδου από τα αντίστοιχα ρωσάκια ...
χαζοχαρουμενα, βλαμμενα, πως να το περιγραψω...

αρκει να σου πω οτι το τσεχακι που ειδες ητανε με γκομενο στη Χερσονησσο.... και μετα τουριχνε και μπινελικια που μας ενοχλουσε(!)... μια Ρωσσιδα δεν τα κανει αυτα...
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Δεν είναι μόνο το οφθαλμόλουτρο ... είναι και το στυλ και ο χαρακτήρας ... νομίζω ότι αυτά είναι πιο ενδιαφέροντα στις τσέχες ...
Πηγαινε στην Οντεσσα σερΣτεφι και θα σου φτιαξει το κεφι .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom