Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
δηλαδη θες να σου κανει πλατες για να γαμησεις μονο εσυ ρε εξυπνακια?

αχαχαχαα
εδω εισαι λαθοις φιλε αν ξεχασουμε τον ομηρο και αφωσιοθουμε στις ταινιες ο αγαμεμνωνας βιαζει την ωραια ελενη αρα ολοι ειμαστε βολεμενοι :grin:
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
παλι με χρονια με καιρους παλι δικια μας θα ναι και αν ασπρισανε τα μαλλια μας η χαθηκανε στα χρονια η ελπιδα μας για την μοιραια γκομενα παντα θα παραμενει οσο μακρια και να ναι σαν αλλος μενελαος θα πολεμησω για να κερδισω την ωραια ελενη απο τον απλυστο παρη και εσυ σαν αδελφος πρεπει να μου σταθεις σαν αλλος αγαμεμνωνας να ριξουμε τα απορθητα τοιχη της καρδιας της και εστω και στα υστατα γεραματα να κατορθωσουμε το ακατορθωτο.
τι γραφω ο μαλακας οταν πινω μπυρες και γαμω τις εμπνευσης εχω :2funny:

Στην πόση μπύρα είσαι ?
Εγώ τελικά πιστεύω ότι στο γηροκομείο θα την καταφέρουμε την λουκ ... οι γερόντισσες είναι πιο καλόψυχες ...
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Στην πόση μπύρα είσαι ?
Εγώ τελικά πιστεύω ότι στο γηροκομείο θα την καταφέρουμε την λουκ ... οι γερόντισσες είναι πιο καλόψυχες ...
εχω χασει το μετρημα πρεπει να ειναι η 8 νομιζω ισως και 9 :think:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
εδω εισαι λαθοις φιλε αν ξεχασουμε τον ομηρο και αφωσιοθουμε στις ταινιες ο αγαμεμνωνας βιαζει την ωραια ελενη αρα ολοι ειμαστε βολεμενοι :grin:
τελικα αυτη την Ελενη, ολη η ιλιαδα την ειχε παρει ναουμε...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ενταξει δε πα να λετε.αυτα τα λεει ο παιχτουρας για οποια γκομενα δε του καθησει.
Ειναι και αυτη μια αποψη....με λιγες πιθανοτητες ομως....γιατι εκτος απο πουτανες....γκομενες εδω μεσα ειναι ελαχιστες(τιποτα ψιλοσαβουρες)...εως καθολου!!!!!!! :rockon:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Χαίρομαι που συμφωναμε
Αλλά το στοίχημα δεν το πας και θα χάσω τζάμπα σεξάκι άδικα
:woldman:
Το στοιχημα, θα μασησουμε...... μολις αρχισουν τα σοβαρα πρωταθληματα!!! :rockon:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
παω για υπνο μολις βγει το τελικο πορισμα για την ιλλιαδα και την πατσαβουρο ελενη ξυπνηστε με αυριο εχουμε την οδυσσεια με την αρχιπουταναρα κιρκι και τις παρτουζοβιες σειρηνες και λεσβιες αμαζωνες εχουμε μεγαλη ιστορια για την πουτανια των ελλεηνιδων απ'αρχαιοτατων χρονων :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom