Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Ναι , μόνο εμείς ... Γι' αυτό ταιριάζουμε τόσο πολύ ...  :2funny: :2funny: :2funny:
μαλλον φταει οτι κυνηγαμε μονιμος την ιδια γκομενα δεν γινεται να γαμανε ολοι οι αλλοι στο σαιτ εκτος απο εμας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ξυπνηστε και μην τσακωνοσαστε...αν ο σεβαστος ΤΟΜΙΤΟ....το ειπε για πλακα...οτι ο Μαρινος.... ειναι Μαριαννα....αυτο το σκεφτηκατε????....
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
μαλλον φταει οτι κυνηγαμε μονιμος την ιδια γκομενα δεν γινεται να γαμανε ολοι οι αλλοι στο σαιτ εκτος απο εμας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Για το αρχικο..που εγραψα εγω...ειναι ανεξαρτητη citytours!!!! :rockon:
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
ενταξει δε πα να λετε.αυτα τα λεει ο παιχτουρας για οποια γκομενα δε του καθησει.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Ξυπνηστε και μην τσακωνοσαστε...αν ο σεβαστος ΤΟΜΙΤΟ....το ειπε για πλακα...οτι ο Μαρινος.... ειναι Μαριαννα....αυτο το σκεφτηκατε????....
παιχτουρα εισαι μεγαλος και σεβασμιος αλλα κανεις ατοπιματα δεν πρεπει να κοβεις τα φτερα απο τα νεα παιδια πρεπει να τους δινεις ελπιδες να ανταπεξελθουν σε αυτους τους δυσκολους καιρους η γνωση και η σοφια των πρεσβυτερων πρεπει να δινει ελπιδες στα νιατα χρησιμοποιησε τα οπλα σου για καλο σκοπο υπερ της νεολαιας οπως πολυ καλα κανεις και στο στοιχημα οι συμβουλες σου ειναι χρησιμες. :rockon:
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
μαλλον φταει οτι κυνηγαμε μονιμος την ιδια γκομενα δεν γινεται να γαμανε ολοι οι αλλοι στο σαιτ εκτος απο εμας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ναι ρε , και έχουμε πέσει στην πιο ακατάδεκτη γκόμενα ... γάμησε τα ... Σκληρή η μοίρα μας φίλε μπάρο ... Μας αφιερώνω το "γι' άλλους τα ντόρτια και οι διπλές και γι' άλλους οι εξάρες" ...
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Ξυπνηστε και μην τσακωνοσαστε...αν ο σεβαστος ΤΟΜΙΤΟ....το ειπε για πλακα...οτι ο Μαρινος.... ειναι Μαριαννα....αυτο το σκεφτηκατε????....

Mιας και μαθαίνω έχεις και μια σχέση με το στοίχημα.
Πας την Κύπρια;  :grin:

 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
παιχτουρα εισαι μεγαλος και σεβασμιος αλλα κανεις ατοπιματα δεν πρεπει να κοβεις τα φτερα απο τα νεα παιδια πρεπει να τους δινεις ελπιδες να ανταπεξελθουν σε αυτους τους δυσκολους καιρους η γνωση και η σοφια των πρεσβυτερων πρεπει να δινει ελπιδες στα νιατα χρησιμοποιησε τα οπλα σου για καλο σκοπο υπερ της νεολαιας οπως πολυ καλα κανεις και στο στοιχημα οι συμβουλες σου ειναι χρησιμες. :rockon:
Οποτε μην εισαι καλε μου φιλε...ευκολοπιστος.... σε οτι σου γραφουν εδω μεσα.... οι Μαριαννες=Μαρινοι!!!!!!!
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Ναι ρε , και έχουμε πέσει στην πιο ακατάδεκτη γκόμενα ... γάμησε τα ... Σκληρή η μοίρα μας φίλε μπάρο ... Μας αφιερώνω το "γι' άλλους τα ντόρτια και οι διπλές και γι' άλλους οι εξάρες" ...
παλι με χρονια με καιρους παλι δικια μας θα ναι και αν ασπρισανε τα μαλλια μας η χαθηκανε στα χρονια η ελπιδα μας για την μοιραια γκομενα παντα θα παραμενει οσο μακρια και να ναι σαν αλλος μενελαος θα πολεμησω για να κερδισω την ωραια ελενη απο τον απλυστο παρη και εσυ σαν αδελφος πρεπει να μου σταθεις σαν αλλος αγαμεμνωνας να ριξουμε τα απορθητα τοιχη της καρδιας της και εστω και στα υστατα γεραματα να κατορθωσουμε το ακατορθωτο.
τι γραφω ο μαλακας οταν πινω μπυρες και γαμω τις εμπνευσης εχω :2funny:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
παλι με χρονια με καιρους παλι δικια μας θα ναι και αν ασπρισανε τα μαλλια μας η χαθηκανε στα χρονια η ελπιδα μας για την μοιραια γκομενα παντα θα παραμενει οσο μακρια και να ναι σαν αλλος μενελαος θα πολεμησω για να κερδισω την ωραια ελενη απο τον απλυστο παρη και εσυ σαν αδελφος πρεπει να μου σταθεις σαν αλλος αγαμεμνωνας να ριξουμε τα απορθητα τοιχη της καρδιας της και εστω και στα υστατα γεραματα να κατορθωσουμε το ακατορθωτο.
τι γραφω ο μαλακας οταν πινω μπυρες και γαμω τις εμπνευσης εχω :2funny:

δηλαδη θες να σου κανει πλατες για να γαμησεις μονο εσυ ρε εξυπνακια?

αχαχαχαα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom