Νέα

Nirvana Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mounotripanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 374K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Ρε τύποι ξέρετε τι σκεφτόμουν εδώ στην απομόνωση;

Μόλις με το καλό ξεπεράσουμε αυτή την ιστορία και επανέλθουμε σε φυσιολογικούς ρυθμούς.. φανταστείτε με πόση καύλα σωρευμένη στο μουν... τους θα γυρίσουν στα clubs όλες οι μιλφάρες και μη. Θα γ......νται ασύστολα δίχως αύριο!
 

nick789

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2019
Μηνύματα
26
Like
12
Πόντοι
0
Kαλησπερα φιλοι και συναγωνιστες..ξερουμε ποτε ανοιγει αυτο το ευαγες ιδρυμα?το 2+2 πρεπει να ανοιξε χθες?
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Ξέρει κανείς αν έχει κόσμο στη μετακορωναιου εποχή; Ας ενημερώσει κάποιος αν έχει πάει, είτε εδώ είτε pm. Ευχαριστώ
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Δεν βλέπω ενημέρωση τι παίζει πλέον στο κλαμπ.ας υπενθυμίσω τον προφανή λόγο με αφορμή την ερώτηση ενός τύπου από παρόμοιο θρεντ
Εγώ κάποτε ήμουν θαμώνας κι έγραφα συχνά πυκνά τι παιζόταν στο κλαμπ,όμως ένα βράδι με πλησιάζει ο βλάκας ο μαγαζότορας και χωρίς να με ξέρει με ρωτάει αν είμαι ο κοστακης27 που γράφει στο φόρουμ.Του απαντάω ναι και αρχίζει να μου λέει την μαλακισμένη θεωρία του για το μαγαζί του και ότι δεν δέχεται αναφορές στο φόρουμ.Του απαντάω ότι λέει βλακείες και ν'αφήσει το φόρουμ και τα μέλη έξω από τις θεωρίες του και μου λέει ότι αν ξαναγράψω κριτική για το νιρβάνα δεν θα με αφήσει να ξαναμπώ. Φυσικά τον απαξίωσα και αποχώρησα μια και καλή από το κωλομάγαζό του,λέγοντάς του ότι δεν δέχομαι απειλές και εκβιασμούς. Αυτά τα λίγα για να υπενθυμίσω στους μύστες τι παίζει με αυτόν τον καραγκιόζη που έχει το μαγαζί,αν το έχει ακόμα γιατί με το στυλάκι που έχει τον κόβω να πηγαίνει σύντομα για φούντο.Εννοείται αν μάθω ότι πήρε κάποιος άλλος το μαγαζί θα επανέλθω γιατί γουστάρω την καλτίλα του.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
672
Like
297
Πόντοι
26
Δεν βλέπω ενημέρωση τι παίζει πλέον στο κλαμπ.ας υπενθυμίσω τον προφανή λόγο με αφορμή την ερώτηση ενός τύπου από παρόμοιο θρεντ
Εγώ κάποτε ήμουν θαμώνας κι έγραφα συχνά πυκνά τι παιζόταν στο κλαμπ,όμως ένα βράδι με πλησιάζει ο βλάκας ο μαγαζότορας και χωρίς να με ξέρει με ρωτάει αν είμαι ο κοστακης27 που γράφει στο φόρουμ.Του απαντάω ναι και αρχίζει να μου λέει την μαλακισμένη θεωρία του για το μαγαζί του και ότι δεν δέχεται αναφορές στο φόρουμ.Του απαντάω ότι λέει βλακείες και ν'αφήσει το φόρουμ και τα μέλη έξω από τις θεωρίες του και μου λέει ότι αν ξαναγράψω κριτική για το νιρβάνα δεν θα με αφήσει να ξαναμπώ. Φυσικά τον απαξίωσα και αποχώρησα μια και καλή από το κωλομάγαζό του,λέγοντάς του ότι δεν δέχομαι απειλές και εκβιασμούς. Αυτά τα λίγα για να υπενθυμίσω στους μύστες τι παίζει με αυτόν τον καραγκιόζη που έχει το μαγαζί,αν το έχει ακόμα γιατί με το στυλάκι που έχει τον κόβω να πηγαίνει σύντομα για φούντο.Εννοείται αν μάθω ότι πήρε κάποιος άλλος το μαγαζί θα επανέλθω γιατί γουστάρω την καλτίλα του.

Πως κατάλαβε ότι ήσουν εσύ?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Πως κατάλαβε ότι ήσουν εσύ?

Τύπε είχα πάει μια Πέμπτη που ήμασταν πολύ λίγα άτομα κι έγραψα κριτική. Προφανώς άρχισε να ρωτάει τα ζευγάρια που ήταν τότε κι έτσι ρώτησε και μένα :glasses::glasses:. Αν και έκανα συχνά ποστ εδώ στο θρεντ για το κλαμπ,και πάντα έγραφα τι πραγματικά παιζόταν,σ'εκείνη την κριτική θίχτηκε ο μαλάκας που ξεφτίλισα μια ηλίθια μπαργούμαν που είχε προσλάβει. Δυστυχώς το φόρουμ υπάρχει για να γράφονται τέτοιες αλήθειες,αν ο άλλος είναι καραγκιόζης και δεν τις δέχεται ας πιάσει πάτο,δεν τον λυπάμαι καθόλου. Το μαγαζί χρειάζεται μια ανανέωση τόσο σαν χώρος όσο και σαν άτομα,με πρώτη αλλαγή να ξεκουμπιστεί αυτός ο αποτυχημένος μαγαζάτορας. Τραγική σύμπτωση,λίγες μέρες νωρίτερα είχαμε γνωρίσει ζευγάρι όπου βγήκαμε για καφέ αλλά και για παιχνίδι σε χοτέλ και μου είπαν ότι κάποτε έκαναν πολύ καλή παρέα με τον τύπο αλλά τώρα δεν θέλουν ούτε να τον βλέπουν. Ο τύπος είναι απλά κομπλεξικός και δεν κάνει για τέτοιο μαγαζί,ας ανοίξει καμιά καφετέρια η καμιά ταβέρνα και να πει στους πελάτες ότι θέλει κριτική για το μαγαζί του.
 

dkabouro

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
80
Like
106
Πόντοι
0
Ημουν παροντας στο περιστατικο που περιγραφει ο Κωστάκης και το παραθέτω με κάθε επιφυλαξη στο εαν αφορά το ίδιο η κάποιο παρομοιο περιστατικό .
Πλησίασε ο ιδιοκτήτης τον άντρα ζευγαριού (ο άντρας με πεταχτά αυτιά και η κοπέλλα γεματούλα) και τον ρώτησε εαν είναι αυτος που έγραψε τα σχολια...
η συζητηση ήταν εντονη αλλά σε πολιτισμένο πλαίσιο.Τον άνδρα τον θυμάμαι από προηγούμενη επίσκεψη γιατί είχε κάνει θέμα για την τιμή ποτου (1 -2 ευρω) στη μπαρίστα. Μετα από τη "συνάντηση" ρώτησα πως κατάλαβε ότι είχε κάνει ενοχλητική κριτική και μου απάντησε ότι του το είπε ένα άλλο ζευγάρι και ότι είναι "γνωστός" στα μαγαζιά του χώρου .
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Ημουν παροντας στο περιστατικο που περιγραφει ο Κωστάκης και το παραθέτω με κάθε επιφυλαξη στο εαν αφορά το ίδιο η κάποιο παρομοιο περιστατικό .
Πλησίασε ο ιδιοκτήτης τον άντρα ζευγαριού (ο άντρας με πεταχτά αυτιά και η κοπέλλα γεματούλα) και τον ρώτησε εαν είναι αυτος που έγραψε τα σχολια...
η συζητηση ήταν εντονη αλλά σε πολιτισμένο πλαίσιο.Τον άνδρα τον θυμάμαι από προηγούμενη επίσκεψη γιατί είχε κάνει θέμα για την τιμή ποτου (1 -2 ευρω) στη μπαρίστα. Μετα από τη "συνάντηση" ρώτησα πως κατάλαβε ότι είχε κάνει ενοχλητική κριτική και μου απάντησε ότι του το είπε ένα άλλο ζευγάρι και ότι είναι "γνωστός" στα μαγαζιά του χώρου .

Τι πεταχτά αυτιά και γεματούλα κοπέλα τύπε :confused::confused::glasses::glasses:.Τέλος πάντων αν και δεν θυμάσαι να με περιγράψεις εμένα και την δικιά μου το συμβάν ήταν κάπως έτσι. Τύπε υπάρχουν κάποια στάνταρ ζευγάρια με γερόντια που είναι σχεδόν κάθε βράδι εκεί,εγώ πάντα τους απαξιώνω και γράφω κριτικές όπου τους ξεφτιλίζω.Λογικά κάποιο από αυτά μπορεί να το είπε. Εγώ όπου και να πάω θα γράψω την πραγματική κριτική όσο ενοχλητική και να είναι για το μαγαζί,γι αυτό υπάρχει το φόρουμ ώστε να υπάρχει σωστή ενημέρωση στα μέλη.Αν δεν το γουστάρουν αυτό οι μαγαζάτορες ας πιάσουν πάτο όπως τους αξίζει.
 

chris moraitis

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2017
Μηνύματα
110
Κριτικές
2
Like
261
Πόντοι
1
Mr kostakis η πόρτα για το Νιρβάνα συγκεκριμένα έχει κλείσει για εσένα όπως κ για τα άλλα 2 swing club Αθηνών οπότε άδικα χαλάς το σάλιο σουυ! Πήγαινε σε κάνα σκυλάδικο με την θείτσα που έχεις κ καλά κόλλυβα!
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.523
Κριτικές
14
Like
3.649
Πόντοι
6.495
Για το kostakis μπορεί... όμως το Νιρβάνα είναι ανοιχτό? Έστω και με μειωμένο ωράριο?
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.523
Κριτικές
14
Like
3.649
Πόντοι
6.495
Οκ
Ευχαριστώ...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Mr kostakis η πόρτα για το Νιρβάνα συγκεκριμένα έχει κλείσει για εσένα όπως κ για τα άλλα 2 swing club Αθηνών οπότε άδικα χαλάς το σάλιο σουυ! Πήγαινε σε κάνα σκυλάδικο με την θείτσα που έχεις κ καλά κόλλυβα!
Μου αρέσει

Εσύ τι είσαι ρε τύπε,κανά μπαρμπάδι που έχω απαξιώσει και στα 3 μαγαζιά και σου έπεσε βαριά η καρπαζιά.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
463
Like
712
Πόντοι
81
Μαλλον τελος εποχης για το ΝΙΡΒΝΑ. Ειναι κλειστο εδω και 3 εβδομαδες.
Εαν καποιος ξερει κατι ας μας πει :confused::confused:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Eίσαι σίγουρος γιαυτό; Το Νιρβάνα βγάζει ανακοινώσεις πως λειτουργεί Π/Σ/Κ 9 με 12. Δεν έχει νόημα να το έκλεισε και να βγάζει ανακοινώσεις με ωράριο λειτουργίας.
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
615
Like
1.321
Πόντοι
206
εμεις περασαμε το σαββατο 10:00 το βραδυ και
ηταν κλειστο..που εχεις δει αυτες τις ανακοινωσεις?
 

Xalandri_gymnismos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
77
Like
40
Πόντοι
0
Στις 12 Σεπτ ήταν ανοικτά αλλά δεν υπήρχε ψυχή στους χώρους σεξ
 

Xalandri_gymnismos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
77
Like
40
Πόντοι
0
Nομίζω γενικά σε όλα τα μπαρ ο κόσμος μπορεί να φοβάται το άλλο ζευγάρι μην έχει covid
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
να φανταστω οτι το μαγαζι ειναι κλειστο λογω κοβιντ... εχουμε κανενα νεο??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom