Νέα

Nirvana Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mounotripanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 374K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bronson81

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2016
Μηνύματα
366
Κριτικές
3
Like
147
Πόντοι
1
zadren μην  του αποπαιρνεις  θα εχει σοβαρο σκοπο ο φιλος......
 

gjorje

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
0
καλημερα.
Ποιο θεωρειται το ποιo ωραιο (με την εννοια του να εισαι άνετος και μόνο για ποτο) bar?
 

Kostas13341

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
65
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
0
Μπαίνουν γυναίκες μόνες ή μόνο τπτ κακογαμημένες γριές; Παίζουν και πληρωμένες η μόνο κανονικές;
 

SteliosM1970

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως εγω με την γυναικα μου που πηγαμε για πρωτη φορα, περασαμε ωραία. Καλός κόσμος, ποτα καθαρά, και ελαχιστες πληρωμένες...απλος κόσμος που εψαχνε να περασει καλά
 

Man87(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
84
Like
2.356
Πόντοι
440
γεια σας αυτο που ψαχνουμε με την δικια μου ειναι να ατην βλεπω να κανει λεσβιακο...(ας πουμε τριο) ειναι το νιρβανα το καταληλο μερος να βρεθει καμια προθυμη κοπελα η μπα?
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
192
Πόντοι
16
γεια σας αυτο που ψαχνουμε με την δικια μου ειναι να ατην βλεπω να κανει λεσβιακο...(ας πουμε τριο) ειναι το νιρβανα το καταληλο μερος να βρεθει καμια προθυμη κοπελα η μπα?

Γιάτι να μπλέξεις με άσχετους? (εκτός αν της αρέσει επίσης να την παίρνουν μάτι πολλοί)
Καμία βόλτα σε κανένα κλαμπάκι και να κάνετε παιχνίδι μαζί 'η καμία επαγγελματία.
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Καλησπερα.. Ναι να πας ωραια θα περασεις απλα αρκει να το θελετε μαζι....Ειναι σιγουρο οτι παιχνιδι γενικα  θα γινει.. Αν της αρεσει το παιχνιδι...
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Την πεμπτη εχει λιγο κοσμο η θα κατεβω τσαμπα??
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.107
Κριτικές
6
Like
814
Πόντοι
96
Εγω εχω Παει με μια που ψώνισα στην Ομόνοια κ γαμησα 2 θιτσες αλλα είχα κατα καβλωσει απο το ολο σκηνικό
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.107
Κριτικές
6
Like
814
Πόντοι
96
Τύπε πηγα οταν πρωτο άνοιξε . Το σκηνικό σε τρελαίνει να σου πέρνει πίπα στο καναπέ μια άγνωστη και ο πουτσος σου να εχει γίνει σίδερο
 

lakiskiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
426
Πόντοι
301
καλημερα!
κανα ζευγαρι που ηταν το σαββατο εκει? για να γνωριστουμε κ απο εδω!!!!
 

fantomashh

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0
εισαι σε λαθος φορουμ....ανοιξε προφιλ στο πριβε το ελληνικο σαιτ για swingers η ακομα καλυτερα στο sdc.com με συνδρομη περιπου στα 130 ευρω.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
και γιατι παρακαλω ειναι σε λαθος νημα? Μαλλον δεν εχεις διαβασει ολα τα μηνυματα εδω φιλε...Μαλλον δεν θα εχεις δει αγγελιες εδω μεσα για ζευγαρια με φωτο γυναικων κλπ....Σε μια χαρα νημα τα γραφει. Τι αλλο θα πουν εδω μεσα αλλωστε? Τη μπαρα την ξερουμε, τα φωτορυθμικα τα ξερουμε, την discoμπαλλα την κατεβασαν, οι τουαλετες ανοιξαν....

ΥΓ, Εσυ ψαχνεις ζευγαρι και πληρωνεις 130 ευρω? Σε λιγο θα μας συστησεις και τροπο αναρτησης αγγελιας εκει μεσα....Και κατι αλλο

Εδω μεσα αν ειχανε τα αρχιδια καποιοι το PRIVE θα το γαμουσαμε...Θα γινονταν το 2ο Dating (οσοι παλιοι θυμονται)
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
και γιατι παρακαλω ειναι σε λαθος νημα? Μαλλον δεν εχεις διαβασει ολα τα μηνυματα εδω φιλε...Μαλλον δεν θα εχεις δει αγγελιες εδω μεσα για ζευγαρια με φωτο γυναικων κλπ....Σε μια χαρα νημα τα γραφει. Τι αλλο θα πουν εδω μεσα αλλωστε? Τη μπαρα την ξερουμε, τα φωτορυθμικα τα ξερουμε, την discoμπαλλα την κατεβασαν, οι τουαλετες ανοιξαν....

ΥΓ, Εσυ ψαχνεις ζευγαρι και πληρωνεις 130 ευρω? Σε λιγο θα μας συστησεις και τροπο αναρτησης αγγελιας εκει μεσα....Και κατι αλλο

Εδω μεσα αν ειχανε τα αρχιδια καποιοι το PRIVE θα το γαμουσαμε...Θα γινονταν το 2ο Dating (οσοι παλιοι θυμονται)

[size=10pt][size=10pt]+1[/size][/size]  :thumbsup:
 

lakiskiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
426
Πόντοι
301
καλησπερα!
εχει τυχη να παμε καποιες φορες! κ περασαμε υπεροχα!
(αν το διαβασετε αυτο στηλτε μας μυνημα, η ξανθια κυρια με τα μακρυα μαλλια που ημασταν δυπλα δυπλα στο δωματιακι με τα μαυρα σκαμπο :pipa2:)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom