Νέα

Nirvana Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mounotripanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 374K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
533
Like
190
Πόντοι
6
Συναγωνιστές καλησπέρα, την Πέμπτη λόγο δουλειάς θα είμαι Αθήνα μαζί με ένα γκομενακι, το έχουμε συζήτηση πολλές φορές και είπαμε να το επισκεφτούμε... Θα εχει κόσμο? ελπίζω να ειναι ανοιχτό,...καμία συμβουλή?
 

harisharistou

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2015
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
Συναγωνιστές καλησπέρα, την Πέμπτη λόγο δουλειάς θα είμαι Αθήνα μαζί με ένα γκομενακι, το έχουμε συζήτηση πολλές φορές και είπαμε να το επισκεφτούμε... Θα εχει κόσμο? ελπίζω να ειναι ανοιχτό,...καμία συμβουλή?

ανοικτό θα είναι, αλλά μην περιμένεις πολύ κόσμο.  Επίσης λόγω καλοκαιριού θα είναι ακόμα λιγότερα. Εδώ Παρασκευές και Σάββατα έχει μειωθεί ο κόσμος του..
 

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
533
Like
190
Πόντοι
6
Ευχαριστω τουλάχιστον λίγοι και καλοί...μην φοβηθεί κιόλας, ένα ποτακι χαλαρά θα το πιουμε
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Ευχαριστω τουλάχιστον λίγοι και καλοί...μην φοβηθεί κιόλας, ένα ποτακι χαλαρά θα το πιουμε
εγω απο την εμπειρια μου εχω να σου πω οτι  πολλες φορες με λιγους  γινονται τα καλα σκηνικα.ετσι οικογενειακα. :grouphug:
 

IRAKLEIO.STUDIO

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2014
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
78
Πόντοι
0
εγω απο την εμπειρια μου εχω να σου πω οτι  πολλες φορες με λιγους  γινονται τα καλα σκηνικα.ετσι οικογενειακα. :grouphug:
Εγώ θέλω να το επισκεφθώ αλλά δε βρίσκω γκομενάκι που πάει σε τέτοια μέρη, αν ξέρει κανεις κάποια που είναι free.... σε πμ.
 

nikos fetixistis

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2016
Μηνύματα
47
Like
12
Πόντοι
0
εγω παιδια θα σκασω με την μουναρα μου...ποτε πρεπει να παω για να εχει κοσμο?ημερα και ωρα...και επειδη παω πρωτη φορα αξιζει η θα γινω ρομπα στην δικια μου?ευχαριστω
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
εγω παιδια θα σκασω με την μουναρα μου...ποτε πρεπει να παω για να εχει κοσμο?ημερα και ωρα...και επειδη παω πρωτη φορα αξιζει η θα γινω ρομπα στην δικια μου?ευχαριστω
παρασκευες και σαββατο ειναι καλα αρκει να μην ειναι μεσα στο καλοκαιρι γαιτι οπως και να το κανεις λογο διακοπων θα ειναι ποιο χαλαρα  :hi:
 

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
εγω παιδια θα σκασω με την μουναρα μου...ποτε πρεπει να παω για να εχει κοσμο?ημερα και ωρα...και επειδη παω πρωτη φορα αξιζει η θα γινω ρομπα στην δικια μου?ευχαριστω
Σάββατο μετά τις 02.00....αν θέλεις στείλε πμ για οδηγίες.
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
εγω παιδια θα σκασω με την μουναρα μου...ποτε πρεπει να παω για να εχει κοσμο?ημερα και ωρα...και επειδη παω πρωτη φορα αξιζει η θα γινω ρομπα στην δικια μου?ευχαριστω
Σάββατο μετά τις 02.00....αν θέλεις στείλε πμ για οδηγίες.
Voula θα μου πεις και εμανα καμια οδηγια.? :2funny: :2funny: :s&m_1:
 

dimi_sx

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Geia sas..skeftomai na paw me to agori mou..aksizei??
 

manotiss

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2011
Μηνύματα
21
Like
6
Πόντοι
0
Ζευγάρι για γνωριμία μαζι μας για καφέ πριν το club?
pm inbox
 

G_M swing c4c

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2016
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
ehei paei kaneis twra teleytaia?

warnwarn.gif
 συνεχης[/URL] χρηση Greeklish. Την επομενη Mute, γιατί αγνοείς τι σου λέμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom