Νέα

Nirvana Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mounotripanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 374K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
δεν είναι επαγγελματίας. φίλη καλή.
Δεν ειπα οχι...Αλλα ετσι, με αυτο τον τροπο προσεγγιζετε ζευγαρια στο Nirvana τωρα? Και η γυναικα του αλλου ζευγαριου? Σε εχει δει? Γιατι δεν το πας all the way και να βαλεις και εσυ την φωτο σου να σε δει το αλλο ζευγαρι? Swinging μαλλον ειναι η ανταλλαγη και οχι η κουνια....Οχι?
 

achtung

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
692
Like
3.281
Πόντοι
446
Δεν ειπα οχι...Αλλα ετσι, με αυτο τον τροπο προσεγγιζετε ζευγαρια στο Nirvana τωρα? Και η γυναικα του αλλου ζευγαριου? Σε εχει δει? Γιατι δεν το πας all the way και να βαλεις και εσυ την φωτο σου να σε δει το αλλο ζευγαρι? Swinging μαλλον ειναι η ανταλλαγη και οχι η κουνια....Οχι?

βρε σι εγώ είπα να την φέρω που έχει αναρωτηθεί τι παίζει εκεί. αν βρω και εγώ κάτι έχει καλώς  :rockon:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Φέρτην αγόρι μου και όλο και κάποιος μύστης θα της διδάξει την επιτομή του swinging!  ;)  :zfuck:
Μια χαρά ζουμπουρλούδικο είναι....
 

achtung

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
692
Like
3.281
Πόντοι
446
Φέρτην αγόρι μου και όλο και κάποιος μύστης θα της διδάξει την επιτομή του swinging!  ;)  :zfuck:
Μια χαρά ζουμπουρλούδικο είναι....

ναι γιαυτό καλύτερα να είναι κανένας μύστης από εδώ  :fuck1:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
βρε σι εγώ είπα να την φέρω που έχει αναρωτηθεί τι παίζει εκεί. αν βρω και εγώ κάτι έχει καλώς  :rockon:
Μονο εκει θελει να παει? Αφου ειναι πρωταρα, δεν την αρχιζεις με κατι ποιο ηπιο πρωτα? ;)
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
σημερα πολυ αργα τη νυχτα θα παω μια βολτα με ενα ξεκολλακι που εχω γνωρισει απο το φβ και δε μασαει
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.937
Κριτικές
8
Like
2.970
Πόντοι
506
Το ¨δε μασαει" θα το δει λιγο πριν το 1ο ποτο...Εκτος και αν ειναι του χωρου
ισχυει.Αλλα αν πιει κατι παραπανω και εχει καυλωες το κοριτσι?Μονο στο Νιρβανα να γαμηθεί?
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Καλησπερα... Επισκεφθηκε κανενας το μαγαζι το σαβ-κο; Πως ηταν η ατμοσφαιρα;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.785
Κριτικές
126
Like
7.842
Πόντοι
7.885
Καλησπερα... Επισκεφθηκε κανενας το μαγαζι το σαβ-κο; Πως ηταν η ατμοσφαιρα;

Μύστη σπό κίνηση καλά πάει το μαγαζί απλά πλέον δεν βάζει καθόλου ελληνικά και μενα αυτό με χαλάει πολύ  :tickedoff: :headbang: :headbang:
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
723
Like
1.549
Πόντοι
206
Πέρασμα το Σάββατο μαζί με  κοπέλα που έχει θρεντακι στο site και ένα ακόμα ζευγάρι. Είχα να έρθω στο μαγαζί από εποχή με το μπικίνι στον όροφο. Τώρα ο νέος χώρος όπως τον  έχουν διαμορφώσει είναι καταθλιπτικός, ντεκαβλέ δηλαδή :

[size=10pt]ΜΑΠΑ[/size].

Πάντως την ώρα που φεύγαμε έπαιξε λίγα Ελληνικά (Θυμάμαι Τσαλίκη)
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Καλημερα..Παιζει και ελληνικα..Οχι πολλα ομως... Ειχε κοσμο πως ηταν; Ειχε ενδιαφερον απο παιχνιδι εγινε κατι;
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
Καλημερα..Παιζει και ελληνικα..Οχι πολλα ομως... Ειχε κοσμο πως ηταν; Ειχε ενδιαφερον απο παιχνιδι εγινε κατι;
Ειχε επιτιμους καλεσμενους απο το Πανεπιστήμιο του Πούτσεστερ. Γυρω στα 1300 ατομα. Απο παιχνιδι τι να σου πω? Θελεις να μαθεις λεπτομερειες τραμπολινου που επαιξαν τα ζευγαρια εκει μεσα? Και αν σε ενδιαφερει τοσο πολυ γιατι δεν πας να μας πεις και εμας που δεν μπορουμε λογω του face control?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom