Νέα

Nirvana Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mounotripanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 374K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kazermas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
49
Κριτικές
17
Like
75
Πόντοι
10
Κατα την ταπεινη μου αποψη, στο Νιρβανα ειναι πιο ευκολο να χωθεις σε φαση που βρισκετε σε εξελιξη,,ειναι πιο τουρλουμπουκι η κατασταση εκει .
Στο 2*2 (καζαμπλανκα)απο οτι εχω καταλαβει τα ζευγαρια ειναι πιο σταθερα ,και πρεπει να υπαρχει ολικη συμετοχη.
Στο Χοτελ δεν εχω παετ  :S
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
τωρα που εκλεισε το bikini χλωμο το βλεπω, αν και εχω μαθει πως ο Μ που εχει το νιρβανα ετοιμαζει κατι αλλο.
 

zorz21

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
τωρα που εκλεισε το bikini χλωμο το βλεπω, αν και εχω μαθει πως ο Μ που εχει το νιρβανα ετοιμαζει κατι αλλο.

Απλα οτι ετοιμαζει κατι αλλο... η εχεις και μια γενικη ιδεα το τι μπορει να ειναι?
Καλημερα κιολας...
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Απλα οτι ετοιμαζει κατι αλλο... η εχεις και μια γενικη ιδεα το τι μπορει να ειναι?
Καλημερα κιολας...

οχι δεν μου ειπε τι, απλα οτι κατι ετοιμαζει. ο χρονος θα δειξει.
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Καλημερα παιδια..Εχουμε κανενα νεο απο το μαγαζι;Εκλεισε το bikini; Τι γινεται δηλ;Πηγε κανενας τωρα τελευταια; Γιατι θελω να κανω μια επισκεψη;
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Καλησπερα...Εχουμε κανενα νεο απο το μαγαζι; Τι γινεται;
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
αφού καίγεσαι τόσο πολύ, γιατί δεν κάνεις μια επίσκεψη να ενημερώσεις κι εμάς;

 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
126
Like
7.842
Πόντοι
7.885
Παρασκευή 21-03 πέρασμα από Νιρβάνα μετά από αποτυχημένη επίσκεψη στο 2+2.Άφιξη γύρω στις 01:30 με λίγο κόσμο εκείνη την ώρα.Ξεχώρισα στο κέντρο του καταστήματος μια από τις 2 ψηλές λεσβίες με το κοντό μαλλί,το πρόστυχο μαύρο φόρεμα και τα 3αρια βυζιά που πετυχαίνω συχνά στις επισκέψεις μου :tits: :cum: :cum: :cum: :grin: :grin:.Ανίχνευση του χώρου για τυχόν αλλαγές και με χαρά είδα ότι έχει τοποθετηθεί ''σκοπός'' έξω από τον καινούριο χώρο με το κελί για επιτήρηση της κατάστασης :sunglasses: :sunglasses:.Επίσης όπως μπαίνεις στα αριστερά υπάρχει μια κόκκινη πόρτα η οποία προσφέρεται για ανάλογες φάσεις :knockinb: :zfuck: :2on1: και είδα ότι μπούκαραν 2 ζευγάρια τα οποία γνωρίζονταν.Αν και είμαι ματάκιας δεν άνοιξα την πόρτα για να μην έχουμε επεισόδια μιας και είχα πιει ήδη πάρα πολύ  :S :S.Δίπλα στο μπαρ ένα μεσήλικας είχε ανοίξει ένα μπουκάλι GRANTS και το πινε μαζί μ'ένα ξέκολλο 25χρονο που φορούσε ένα μαύρο σουτιέν,ένα διχτυωτό μέχρι το ύψος του μαύρου στρίγκου της και μπότες :cum: :cum:.Αφού την μέθυσε την πιτσιρίκα εκείνη ανέβηκε στο στύλο και μας πρόσφερε έναν καυλωτικό χωρό :rockon: :rockon:.Μετά την έπεισε να αποσυρθούν στον φυλασσόμενο χώρο για τα περαιτέρω :pipa1: :zfuck: :grin: :grin:.Η κοντή κοκκινομάλλα σερβιτόρα δεχόταν συνεχώς φουφτώματα από ένα ψηλό μελαχρινό άλογο(φίλη της λεσβίας) και για άλλο ένα βράδι με απαξιώσε εντελώς :headbang: :headbang:.Έκανα μια επίσκεψη και στον χώρο με το κελί αλλά εκείνη την ώρα μόνο ένα 50αρης με μια ξανθιά μουνάρα ήταν μέσα και τον πίπωνε.Γούσταρα πολύ να την γαμήσω αλλά η δικιά μου με το που είδε τον άλλον έστριψε κατευθείαν :2funny: :2funny:.Στο μαγαζί όλο κι έμπαινε κόσμος απ'όλες τις ηλικίες αλλά έτσι όπως έκοψα τις γκόμενες οι πιο πολλές μου φάνηκαν πρωτάρες.Η μουσική μου φαίνεται σαν κασέτα πλέον αφού έχω μάθει σχεδόν απ'έξω το πρόγραμμα και μαντεύω το επόμενο τραγούδι :grin: :grin:.Τα ποτά πεντακάθαρα και σε καλές ποσότητες όπως και ο χώρος γενικότερα,οπότε σίγουρα αξίζει έστω και χωρίς ''ΜΠΙΚΙΝΙ''.
 

cpl games

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Δίπλα στο μπαρ ένα μεσήλικας είχε ανοίξει ένα μπουκάλι GRANTS και το πινε μαζί μ'ένα ξέκολλο 25χρονο που φορούσε ένα μαύρο σουτιέν,ένα διχτυωτό μέχρι το ύψος του μαύρου στρίγκου της και μπότες :cum: :cum:.Αφού την μέθυσε την πιτσιρίκα εκείνη ανέβηκε στο στύλο και μας πρόσφερε έναν καυλωτικό χωρό :rockon: :rockon:.Μετά την έπεισε να αποσυρθούν στον φυλασσόμενο χώρο για τα περαιτέρω :pipa1: :zfuck: :grin: :grin:.

την πιτσιρικα που λες παει συνεχεια στο nirvana παντα ετσι περιπου ντυμενη και παντα χορευει στο στυλο!!!
αλλα εδω ενα λαθακι,,,,,,ειναι 38!!!!!!!!κι ο μεσηλικας αντρας της!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Δηλαδή σε αυτό το μαγαζί θα σκάσω αν δεν πάω............όχι τίποτες άλλο δηλαδή......λυπάμαι τις γυναίκες που δεν έχουν την ευκαιρία να με χαρούν.....τις καημένες.......
 

Επισκέπτης
Δηλαδή σε αυτό το μαγαζί θα σκάσω αν δεν πάω............όχι τίποτες άλλο δηλαδή......λυπάμαι τις γυναίκες που δεν έχουν την ευκαιρία να με χαρούν.....τις καημένες.......


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Κι εγω ρε πούστη μου, θέλω να παω για παρτούζωμα, μουνί παντού, τρύπες, η εποχή της αυθονίας, παράδεισος!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
126
Like
7.842
Πόντοι
7.885
την πιτσιρικα που λες παει συνεχεια στο nirvana παντα ετσι περιπου ντυμενη και παντα χορευει στο στυλο!!!
αλλα εδω ενα λαθακι,,,,,,ειναι 38!!!!!!!!κι ο μεσηλικας αντρας της!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Έλα ρε  :o :o :o :rockon: :rockon: :rockon:.Δεν της φαίνεται καθόλου :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:.Ο τύπος ήταν άθλιος πάντως :jerking: :jerking:,αλλά φαίνεται το κατείχε το παραδάκι ;) ;) :headbang: :headbang:
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Κι εγω ρε πούστη μου, θέλω να παω για παρτούζωμα, μουνί παντού, τρύπες, η εποχή της αυθονίας, παράδεισος!

δε νομιζω παιχταρα μου, εκτος αν πεσεις σε τιποτα ζευγαρια (φραγκατος - βιζιτα)
 

gps49

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2013
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
δε νομιζω παιχταρα μου, εκτος αν πεσεις σε τιποτα ζευγαρια (φραγκατος - βιζιτα)

Εντάξει παίζουν και ζευγάρια που σε αφήνει να γαμήσεις την γυναίκα του. Πριν από κανένα μήνα που έχω πάει έχω πετύχει ένα τέτοιο ζευγαράκι γύρο στα 30 με μια μελαχρινή γκομενίτσα με μικρά ωραία βυζάκια που την γάμησαν 4-5 :fuck2: και ο άντρας της παρακολουθούσε. Την έπαιρναν μέσα σε ένα μικρό δωματιάκι πίσω από μια γυάλινη πόρτα όπως μπαίνεις στο μαγαζί δεξιά (δεν είχε ανοίξει και πάλι το μπικίνι  :tickedoff: :headbang:). Είναι πολύ μικρός ο χώρος εκεί. Με το ζόρι χωράει 4-5 ζευγάρια οπότε στην ουσία όποιος τυχερός ήταν εκείνη την στιγμή μέσα την γάμησε. :2on1: Αλλά βέβαια αυτό είναι μόνο μιά προσωπική εμπειρία και δεν λέω ότι είναι ο κανόνας. Και σε καμία περίπτωση μην φανταστεί κανείς ότι έχει εκεί δεξιά και αριστερά μουνιά που τον περιμένουνε.  Τυχερά είναι αυτά. ;)
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Εντάξει παίζουν και ζευγάρια που σε αφήνει να γαμήσεις την γυναίκα του. Πριν από κανένα μήνα που έχω πάει έχω πετύχει ένα τέτοιο ζευγαράκι γύρο στα 30 με μια μελαχρινή γκομενίτσα με μικρά ωραία βυζάκια που την γάμησαν 4-5 :fuck2: και ο άντρας της παρακολουθούσε. Την έπαιρναν μέσα σε ένα μικρό δωματιάκι πίσω από μια γυάλινη πόρτα όπως μπαίνεις στο μαγαζί δεξιά (δεν είχε ανοίξει και πάλι το μπικίνι   :tickedoff: :headbang:). Είναι πολύ μικρός ο χώρος εκεί. Με το ζόρι χωράει 4-5 ζευγάρια οπότε στην ουσία όποιος τυχερός ήταν εκείνη την στιγμή μέσα την γάμησε. :2on1: Αλλά βέβαια αυτό είναι μόνο μιά προσωπική εμπειρία και δεν λέω ότι είναι ο κανόνας. Και σε καμία περίπτωση μην φανταστεί κανείς ότι έχει εκεί δεξιά και αριστερά μουνιά που τον περιμένουνε.  Τυχερά είναι αυτά. ;)

ναι εχεις δικιο, εχω και εγω εναν τετοιο γνωστο που του αρεσει να παιρνει ματι τη γυναικα του με 4-5 αντρες.
 

cpl games

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Έλα ρε  :o :o :o :rockon: :rockon: :rockon:.Δεν της φαίνεται καθόλου :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:.Ο τύπος ήταν άθλιος πάντως :jerking: :jerking:,αλλά φαίνεται το κατείχε το παραδάκι ;) ;) :headbang: :headbang:
αθλιος γιατι εχει τετοια γυναικα ??η γιατι δεν μπορει οποιος ναναι να την γαμηση??για να ειναι μαζι του δεν τον βλεπει αυτη αθλιο παντως αλλοιως θαταν αλλου,,,
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
αθλιος γιατι εχει τετοια γυναικα ??η γιατι δεν μπορει οποιος ναναι να την γαμηση??για να ειναι μαζι του δεν τον βλεπει αυτη αθλιο παντως αλλοιως θαταν αλλου,,,

αν λετε αυτη που νομιζω (M), που να δειτε την κορη της ;-)
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
126
Like
7.842
Πόντοι
7.885
αθλιος γιατι εχει τετοια γυναικα ??η γιατι δεν μπορει οποιος ναναι να την γαμηση??για να ειναι μαζι του δεν τον βλεπει αυτη αθλιο παντως αλλοιως θαταν αλλου,,,

Καλά δεν είναι και κανα τρομερό μουνί,απλά ήταν ξέκολλο ντυμένη και φαινόταν ότι μετά από 4-5 ποτάκια μπορούσε να γίνει παιχνίδι  :pipa1: :zfuck: :2on1: :2funny: :2funny:.Έτσι κι αλλιώς ο μαλάκας ο καράφλας την πότιζε φουλ για να πάνε μέσα  :rockon: :rockon:,πριν έκανε την δύσκολη :jerking: :jerking: :grin: :grin:.

Σορντ μη μου πεις ότι πάει μαζί με την κορή της :idiot: :think: :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom