Νέα

Nirvana Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mounotripanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 374K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
συμφωνω παει αυτο το μαγαζι ουτε εγω ξαναπαταω
 

kazermas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
49
Κριτικές
17
Like
75
Πόντοι
10
Επισκεψη Σαββατο στο Νιρβανα,λιγος κοσμος,μεγαλες ηλικιες,εμφανισιακα κατω του μετριου,στο κελι τιποτα το ιδιετερο,τουλαχιστον την ωρα που πηγα.
Μονο η μεγαλη παρεα με τους γνωστους στο κεντρο του μαγαζιου,μαζι οπως παντα και η ξανθια μουναρα ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ/ΙΛΟΝΑ/ΕΥΤΕΡΠΗ javascript:void(0);:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Καλημερα.
 

nikanag

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2012
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Επισκεψη Σαββατο στο Νιρβανα,λιγος κοσμος,μεγαλες ηλικιες,εμφανισιακα κατω του μετριου,στο κελι τιποτα το ιδιετερο,τουλαχιστον την ωρα που πηγα.
Μονο η μεγαλη παρεα με τους γνωστους στο κεντρο του μαγαζιου,μαζι οπως παντα και η ξανθια μουναρα ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ/ΙΛΟΝΑ/ΕΥΤΕΡΠΗ javascript:void(0);:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Καλημερα.

Τι ώρα περίπου πήγες φίλε;
 

akis5496

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2013
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
ναι οντος η γνωστη παρεα με την ξανθια πουτανιαρα ειναι παντα εκει....καλα αυτοι δεν πανε πουθενα αλλου...παντα εκει τους βλεπω. μπας και περνουν ποσοστα απο το μαγαζι!!! τι να πω !!!
περασε στην ιστορια και αυτο το μαγαζι. παμε για αλλα...αλλωστε τωρα καλοκαιρι δεν θα παμε και να κλειστουμε εκει μεσα
 

nikanag

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2012
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
ναι οντος η γνωστη παρεα με την ξανθια πουτανιαρα ειναι παντα εκει....καλα αυτοι δεν πανε πουθενα αλλου...παντα εκει τους βλεπω. μπας και περνουν ποσοστα απο το μαγαζι!!! τι να πω !!!
περασε στην ιστορια και αυτο το μαγαζι. παμε για αλλα...

Φίλοι, νομίζω πως οι χαρακτηρισμοί θα ήταν καλύτερο να αποφεύγονται - και για εμάς ως κοινότητα, για να έχει αξία το φόρουμ - και για τον κόσμο που συχνάζει σε αυτά τα μαγαζιά. Η συγκεκριμένη τουλάχιστον δεν έχει δώσει ποτέ δικαιώματα, αν εξαιρέσει κανείς τον τρόπο που ντύνεται, που στο κάτω κάτω είναι και πολύ σέξυ. Είναι λίγο άσχημο να χαρακτηρίζεις έτσι μια κοπέλα φίλε μου όταν είναι εύκολη η ταυτοποίησή της - αφού όντως συχνάζει σε αυτό το μαγαζί - και μπορεί να αρχίσουν διάφοροι να την ενοχλούν. Επαναλαμβάνω, ότι δεν έχει δώσει ποτέ κανένα δικαίωμα - τουλάχιστον μπροστά μας.

 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
126
Like
7.842
Πόντοι
7.885
ναι οντος η γνωστη παρεα με την ξανθια πουτανιαρα ειναι παντα εκει....καλα αυτοι δεν πανε πουθενα αλλου...παντα εκει τους βλεπω. μπας και περνουν ποσοστα απο το μαγαζι!!! τι να πω !!!
περασε στην ιστορια και αυτο το μαγαζι. παμε για αλλα...αλλωστε τωρα καλοκαιρι δεν θα παμε και να κλειστουμε εκει μεσα

Μάλλον θα πίνουν τσάμπα για να είναι συνέχεια εκεί :rolleyes: :think:.Άκη μπορείς να κάνεις μια ενημέρωση και για τα υπόλοιπα άτομα :idiot: :uglystupid:
 

akis5496

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2013
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
μαλλον εχεις καποια σχεση με την παρεα εσυ.....
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
126
Like
7.842
Πόντοι
7.885
μαλλον εχεις καποια σχεση με την παρεα εσυ.....

Μπα απλά εχώ τσεκάρει μερικά στάνταρ άτομα και μάλλον είναι οι αυτοί που λες :rockon: :rockon:.Πάντως το νιρβάνα όντως μαζεύει καλτ μορφές και είναι το πιο παρακμιακό στο είδος του :grin: :grin:
 

kazermas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
49
Κριτικές
17
Like
75
Πόντοι
10

kazermas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
49
Κριτικές
17
Like
75
Πόντοι
10
Φίλοι, νομίζω πως οι χαρακτηρισμοί θα ήταν καλύτερο να αποφεύγονται - και για εμάς ως κοινότητα, για να έχει αξία το φόρουμ - και για τον κόσμο που συχνάζει σε αυτά τα μαγαζιά. Η συγκεκριμένη τουλάχιστον δεν έχει δώσει ποτέ δικαιώματα, αν εξαιρέσει κανείς τον τρόπο που ντύνεται, που στο κάτω κάτω είναι και πολύ σέξυ. Είναι λίγο άσχημο να χαρακτηρίζεις έτσι μια κοπέλα φίλε μου όταν είναι εύκολη η ταυτοποίησή της - αφού όντως συχνάζει σε αυτό το μαγαζί - και μπορεί να αρχίσουν διάφοροι να την ενοχλούν. Επαναλαμβάνω, ότι δεν έχει δώσει ποτέ κανένα δικαίωμα - τουλάχιστον μπροστά μας.



[/quote
Συμφωνω σε αυτο +1000 :thumbsup:Παντα ειναι με το Δικο της εκει,παντα ντυμενη sexy ,ποτε δεν εδωσε δικαιωμα.Αλλα ρε μαγκες μιαζει πολυ με την ΑΝΝΑ ...Χωρις να θελω να πω κατι περισσοτερο για την κοπελα.
 

noir

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
298
Like
137
Πόντοι
1
ποια είναι η άννα? Πως είναι αυτή η κοπέλα ρε παιδιά?

[/quote
Συμφωνω σε αυτο +1000 :thumbsup:Παντα ειναι με το Δικο της εκει,παντα ντυμενη sexy ,ποτε δεν εδωσε δικαιωμα.Αλλα ρε μαγκες μιαζει πολυ με την ΑΝΝΑ ...Χωρις να θελω να πω κατι περισσοτερο για την κοπελα.
 

kazermas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
49
Κριτικές
17
Like
75
Πόντοι
10
ΑΝΝΑ/ΙΛΟΝΑ/ΕΥΤΕΡΠΗ Θα την βρεις Φυλης 66Α
Σορρυ για το Οφ Τοπικ........
 

noir

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
298
Like
137
Πόντοι
1
μπορείς να περιγράψεις την ξανθιλα την κοπέλα?
 

akis5496

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2013
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
πηγε κανενας χθες να μας πει αν ελεγε τιποτα ???
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
θα ήθελα μια γνώμη από τους έμπειρους του είδους:
από τα 3-4 swingers bars Αθήνας η Πειραιά πιο είναι καλύτερο για ένα ζευγάρι που θέλει πρώτη φορά να πάει κάτι σε ανάλογο; λέγοντας καλύτερο εννοώ το πλέον κατάλληλο ώστε αν η γκόμενα δεν γουστάρει πολύ να μην ξενερώσει αμέσως και σαφώς να μην έχει αγενείς και πέφτουλες άντρες η γυναίκες.
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Κατά την γνώμη μου αν πας σε club το ποιο οικείο σου θα είναι 2+2, είναι μεγάλος άνετος χώρος και σιγά σιγά την πας μια βολτίτσα σε ποιο ιδιαίτερους  χώρους.......... . Το Νιρβάνα είναι σαν επαρχιακό μπαράκι (αν και για το S είναι ότι πρέπει δεν είναι τυχαίο πως περνάνε σχεδόν όλοι) νομίζω για πρώτη φορά εγώ θα σου σύστηνα το 2+2. Το τρίτο είναι ποιο για παρέες αυτή είναι η γνώμη μου ελπίζω να σε βοήθησα.

ΥΓ δεν είμαι ο έμπυρος στο χώρο.
 

kazermas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
49
Κριτικές
17
Like
75
Πόντοι
10
Απαντηση στον Καρδιναλιο.Τυπε μου πουθενα δεν εχει πεφτουλες ανδρες η γυναικες η μονη διαφορα ειναι στους χωρους καθε μαγαζιου,και φυσικα στον κοσμο που μαζευει.Ολα ωραια ειναι και καθε ενα εχει το δικο του στυλ.....Απο οτι καταλαβα η δικια σου ειναι λιγο διστακτικη, οποτε να πας στο 2+2 που ειναι μεγαλο ανετο Club να κοψετε κινηση,να δειτε το κοσμο να πιειτε τα ποτακια σας και βλεποντας κ κανοντας.
 

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Σε πιο απο ολα αθτα μπορει να παει αντρας single ρε παιδια?
 

kazermas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
49
Κριτικές
17
Like
75
Πόντοι
10
Σε κανενα.........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom