Νέα

NinaKinky

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ninaKinky
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 421
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

nikosantoniad12451

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2023
Μηνύματα
166
Like
594
Πόντοι
81
Καλησπέρα αγάπη μου αναρωτιέμαι πως είσαι τόσο σίγουρος τέλος πάντων με μπερδεύεις μπορώ να κάνω βιντεοκλήσης μαζί σου να σου επιβεβαιώσω με ταυτότητα χρονολογία τα πάντα και να δεις πως με μπερδεύεις !
Το έχεις κλειστό το τηλέφωνο σου Είσαι διαθέσιμη σήμερα
 

nikosantoniad12451

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2023
Μηνύματα
166
Like
594
Πόντοι
81

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
12
Like
2.643
Πόντοι
746
Καλησπέρα αγάπη μου αναρωτιέμαι πως είσαι τόσο σίγουρος τέλος πάντων με μπερδεύεις μπορώ να κάνω βιντεοκλήσης μαζί σου να σου επιβεβαιώσω με ταυτότητα χρονολογία τα πάντα και να δεις πως με μπερδεύεις !
Δεν χρειαζεται κοριτσι μια υποψια απο παλια μου βγηκε,πιθανον να μην εχω δικιο,αλλα συνηθως δεν πεφτω εξω,θα αποδειχθει οτι δουλευες παλαιοτερα,πιθανον να ξεβρακωθεις ασχημα,και μικρες πθανοτητες εχεις να με ξεβρακωσεις εσυ,γιατι ηδη οι παλιοι πουτανιαρηδες της γενιας μου αρχισανε να σε θυμουνται.
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
12
Like
2.643
Πόντοι
746
Αγάπη μου ποτέ τα είπα εγώ όλα αυτά ; Έλα να κάνουμε βιντεοκλήση να δεις πως είμαι 21 ετών και όχι 30 όπως λένε ! Είναι πρώτη μου φορά σε αυτόν τον χώρο ! Θα χαρώ πολύ να με καλέσεις
μα 21 δηλωνες το 2016-17 εαν εκοβες και κατι τοτε,ε καλα τα ειπα 30 και κατι πλεον.
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
12
Like
2.643
Πόντοι
746
Καλησπέρα αγάπη μου αναρωτιέμαι πως είσαι τόσο σίγουρος τέλος πάντων με μπερδεύεις μπορώ να κάνω βιντεοκλήσης μαζί σου να σου επιβεβαιώσω με ταυτότητα χρονολογία τα πάντα και να δεις πως με μπερδεύεις !
οπως και να εχει καλη επιτυχια κοπελα μου,καλες δουλειες,να θυμασαι παντοτε το μπου ειναι ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ και πανισχυρη δεν ξεχνα ευκολα.μπορεις καλλιστα να αποδειξεις οτι οντως εισαι καινουργια στο αθλημα.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
στον τριτο κοσμο ειναι καλυτερα
 
OP
OP
ninaKinky

ninaKinky

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2023
Μηνύματα
30
Like
168
Πόντοι
0
Καλησπέρα θα απαντηθούν σύντομα όλα τα μηνυματακια ! Μου δίνετε τεράστια ενέργεια σας ευχαριστώ πολύ ! Γουστάρα σήμερα παρά πολύ μόνο στην ιδέα ότι αρεσω με καυλωσατε με τα μηνυματακια σας ! Αύριο απο 12πρωι εως αργά…. Περιμένω τηλεφωνακι η μηνυματακι ! Για σήμερα με έκλεψε ενα μελαχρινό αγοράκι να με πάει βόλτα στο λιμανάκι ! Γιατί τα ωραία πράγματα είναι απλά ! Φιλάκια πολλά καλό βράδυ :rose:
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.748
Πόντοι
486
Καλησπέρα θα απαντηθούν σύντομα όλα τα μηνυματακια ! Μου δίνετε τεράστια ενέργεια σας ευχαριστώ πολύ ! Γουστάρα σήμερα παρά πολύ μόνο στην ιδέα ότι αρεσω με καυλωσατε με τα μηνυματακια σας ! Αύριο απο 12πρωι εως αργά…. Περιμένω τηλεφωνακι η μηνυματακι ! Για σήμερα με έκλεψε ενα μελαχρινό αγοράκι να με πάει βόλτα στο λιμανάκι ! Γιατί τα ωραία πράγματα είναι απλά ! Φιλάκια πολλά καλό βράδυ :rose:
Γιατί δεν ανεβάζεις και καμιά φωτο από το ξενοδοχείο?
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
ποιο λιμανακι; επειδη νικησε ο μπαοκ εγινε τωρα λιμανακι; εμ τα λεγα εγω...!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπέρα θα απαντηθούν σύντομα όλα τα μηνυματακια ! Μου δίνετε τεράστια ενέργεια σας ευχαριστώ πολύ ! Γουστάρα σήμερα παρά πολύ μόνο στην ιδέα ότι αρεσω με καυλωσατε με τα μηνυματακια σας ! Αύριο απο 12πρωι εως αργά…. Περιμένω τηλεφωνακι η μηνυματακι ! Για σήμερα με έκλεψε ενα μελαχρινό αγοράκι να με πάει βόλτα στο λιμανάκι ! Γιατί τα ωραία πράγματα είναι απλά ! Φιλάκια πολλά καλό βράδυ :rose:
δε μας τα λες καθολου καλα μανταμιτσα, εχουμε πει οχι οπαδικα στο σκεητ
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.132
Κριτικές
42
Like
29.683
Πόντοι
28.246
Καλησπέρα θα απαντηθούν σύντομα όλα τα μηνυματακια ! Μου δίνετε τεράστια ενέργεια σας ευχαριστώ πολύ ! Γουστάρα σήμερα παρά πολύ μόνο στην ιδέα ότι αρεσω με καυλωσατε με τα μηνυματακια σας ! Αύριο απο 12πρωι εως αργά…. Περιμένω τηλεφωνακι η μηνυματακι ! Για σήμερα με έκλεψε ενα μελαχρινό αγοράκι να με πάει βόλτα στο λιμανάκι ! Γιατί τα ωραία πράγματα είναι απλά ! Φιλάκια πολλά καλό βράδυ :rose:
Αρχισανε και τα κιμπαρικα ραντεβου με το καλημερα σας.

Καλο αλλα παλιο το κολπο, δεν πουλαει πλεον. Καλες δουλειες, αν και δεν το βλεπω....
 
OP
OP
ninaKinky

ninaKinky

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2023
Μηνύματα
30
Like
168
Πόντοι
0
Πω ρε φίλε. Τι πτώση τιμών είναι αυτή. Ούτε να το διανοηθούμε εμείς εδώ στη θεσσαλονίκη τέτοια φρεσκαδούρα σε τέτοια τιμή.
Μανάρι μου ετοιμάζω ταξιδάκι για Θεσσαλονίκη !! Αυτήν την τιμή θα βρεις και σε ένα στούντιο σε ένα μασαζ η ότι άλλο υπάρχει όποτε ποια είμαι εγώ που θα βάλω 200€ την τιμή Όταν ζούμε τετοιους καιρους …. Του Έλλην δεν του περισσεύουν !όποτε δεν δικαιούται να περάσει και αυτος μια παθιασμένη στιγμή; ,
Από την στιγμή που πρώτη φορά κάνω αυτή την δουλειά δεν έχω εμπειρία και γνώσεις ! Διότι δεν είναι μόνο να μπει και να τελειώσει είναι όλο το παραμύθι να βγει ονειρικό να γουστάρουμε και οι δυο ανεξάρτητος ηλικίας!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αρχισανε και τα κιμπαρικα ραντεβου με το καλημερα σας.

Καλο αλλα παλιο το κολπο, δεν πουλαει πλεον. Καλες δουλειες, αν και δεν το βλεπω....
Έγινε αγαπούλα μου να σε καλά καλό βράδυ :smitten:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
δεν εχει περασει εκπαιδευση η μανδαμ, πρεπει δεκαπεντε μερες σε στρατοπεδο και μετα θα την ορκισουμε
ερασιτεχνες παιδι μου, για ολα εγω πρεπει να φροντισω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Με αμάξι φίλος μην κάνεις το λάθος να την ανεβάσεις μηχανή για σουζες σε κόβω
+50 το ταξι
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.183
Κριτικές
16
Like
14.464
Πόντοι
3.246
Καλησπέρα θα απαντηθούν σύντομα όλα τα μηνυματακια ! Μου δίνετε τεράστια ενέργεια σας ευχαριστώ πολύ ! Γουστάρα σήμερα παρά πολύ μόνο στην ιδέα ότι αρεσω με καυλωσατε με τα μηνυματακια σας ! Αύριο απο 12πρωι εως αργά…. Περιμένω τηλεφωνακι η μηνυματακι ! Για σήμερα με έκλεψε ενα μελαχρινό αγοράκι να με πάει βόλτα στο λιμανάκι ! Γιατί τα ωραία πράγματα είναι απλά ! Φιλάκια πολλά καλό βράδυ :rose:
σε πλήρωσε για να σε πάει βόλτα στο λιμανάκι;
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Μανάρι μου ετοιμάζω ταξιδάκι για Θεσσαλονίκη !! Αυτήν την τιμή θα βρεις και σε ένα στούντιο σε ένα μασαζ η ότι άλλο υπάρχει όποτε ποια είμαι εγώ που θα βάλω 200€ την τιμή Όταν ζούμε τετοιους καιρους …. Του Έλλην δεν του περισσεύουν !όποτε δεν δικαιούται να περάσει και αυτος μια παθιασμένη στιγμή; ,
Από την στιγμή που πρώτη φορά κάνω αυτή την δουλειά δεν έχω εμπειρία και γνώσεις ! Διότι δεν είναι μόνο να μπει και να τελειώσει είναι όλο το παραμύθι να βγει ονειρικό να γουστάρουμε και οι δυο ανεξάρτητος ηλικίας!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Έγινε αγαπούλα μου να σε καλά καλό βράδυ :smitten:
Για πότε το ετοιμάζεις το ταξίδι στην Θεσσαλονίκη ? πάντως αν έχεις τέτοια λογική και στην πορεία πραγματικά σου αξίζουν συγχαρητήρια γιατί είναι κάτι που δεν βρίσκεις εύκολα ανεξάρτητα από κιλά και ηλικίες και οτιδήποτε άλλο.... έτσι ακριβώς όπως σ έπρεπε να σκέφτονται πολλές γυναίκες γιατί οι περισσότερες νομίζουν ότι έχουν να κάνουν με Ελβετούς η Καναδούς και όχι με Έλληνες...Από μένα είναι Ναι αν όντως πιστεύεις αυτά που γράφεις
 
OP
OP
ninaKinky

ninaKinky

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2023
Μηνύματα
30
Like
168
Πόντοι
0
εγω για να σε βγαλω ραντεβου θελω 150 την ωρα
Υπάρχει κάπου κάποια φωτό σου ; Θέλει να σε κλείσει μια φίλη μου αν είσαι νέος
Για πότε το ετοιμάζεις το ταξίδι στην Θεσσαλονίκη ? πάντως αν έχεις τέτοια λογική και στην πορεία πραγματικά σου αξίζουν συγχαρητήρια γιατί είναι κάτι που δεν βρίσκεις εύκολα ανεξάρτητα από κιλά και ηλικίες και οτιδήποτε άλλο.... έτσι ακριβώς όπως σ έπρεπε να σκέφτονται πολλές γυναίκες γιατί οι περισσότερες νομίζουν ότι έχουν να κάνουν με Ελβετούς η Καναδούς και όχι με Έλληνες...Από μένα είναι Ναι αν όντως πιστεύεις αυτά που γράφεις
Έτσι Χριστούγεννα λένε είναι ωραία ρομαντικά ! Μα αυτο προσπαθώ να εξηγήσω πως δεν υπάρχει λόγος να κρυφτώ η να προσποιηθώ κάτι που δεν ειμαι διότι θα συναντήσω πολλούς από εδώ όποτε εκεί θα φανούν όλα αν ειμαι η δεν είμαι αυτά που γραφω αν είμαι γυναίκα η άντρας ή κάτι ακόμα τρελό που διάβασα ότι ειμαι 30 ετών αυτά από κοντά θα φανούν και ο κόσμος θα σχολιάσει την αλήθεια!
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.748
Πόντοι
486
Υπάρχει κάπου κάποια φωτό σου ; Θέλει να σε κλείσει μια φίλη μου αν είσαι νέος

Έτσι Χριστούγεννα λένε είναι ωραία ρομαντικά ! Μα αυτο προσπαθώ να εξηγήσω πως δεν υπάρχει λόγος να κρυφτώ η να προσποιηθώ κάτι που δεν ειμαι διότι θα συναντήσω πολλούς από εδώ όποτε εκεί θα φανούν όλα αν ειμαι δεν είμαι αυτά που γραφω ειμαι αν είμαι γυναίκα η άντρας ή κάτι ακόμα τρελό που διάβασα ότι ειμαι 30 ετών αυτά από κοντά θα φανούν και ο κόσμος θα σχολιάσει την αλήθεια!
Όσο δεν ανεβάζεις μια φωτο σου είναι εις βάρος σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom