Νέα

Νικολέττα Ράλλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα apostolou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Johnm91

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2019
Μηνύματα
92
Like
116
Πόντοι
0
Ναι γιατι πιο πριν ειδικα αυτο το "βιντεο στο κοτερο" το επαιζε μεχρι και το youtube ελευθερα για οποιον θελει... :jerking:  :2funny:
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
:S :S :S
 

Συνημμένα

  • nik.ral.1.jpg
    nik.ral.1.jpg
    222,2 KB · Εμφανίσεις: 272
  • nik.ral.2.jpg
    nik.ral.2.jpg
    168,1 KB · Εμφανίσεις: 291
  • nik.ral.3.jpg
    nik.ral.3.jpg
    341,8 KB · Εμφανίσεις: 266
  • nik.ral.4.jpg
    nik.ral.4.jpg
    78,9 KB · Εμφανίσεις: 127

alexmr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα αλάνια ! υπαρχει υλικό απο ράλλη να στείλεις κάποιος καλός σαμαρείτης ; λόγω καραντίνας :p
 

markos13

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
538
Κριτικές
1
Like
595
Πόντοι
86
Σιγα μην τον κρατησει 2 χρονια...Σε 10 μηνες θα επιστρεψει...στις επαλξεις αυτη...
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.461
Like
6.347
Πόντοι
1.056
Που και που θυμάται τα παλιά.
 

Συνημμένα

  • nralli.jpg
    nralli.jpg
    296,9 KB · Εμφανίσεις: 239

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.539
Κριτικές
57
Like
7.509
Πόντοι
11.836
Σιγα μην τον κρατησει 2 χρονια...Σε 10 μηνες θα επιστρεψει...στις επαλξεις αυτη...


Είστε λάθος και οι 2.
Η σωστή απάντηση είναι όταν ξαναβρεί την φόρμα της και ανακτήσει την σωματάρα που είχε πριν την εγκυμοσύνη.
Μπορεί να είναι 1 μήνας,μπορεί 5 χρόνια,μπορει και ποτέ. Τον γάιδαρο τον έδεσε εξάλλου.
Αν όμως ξανακάνει σωματάρα, τότε θυμηθείτε τις εκτελέσεις πέναλτυ του Ρομπέρτο Κάρλος. (Είμαι σίγουρος θα βρείτε ομοιώτητες)
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.695
Like
1.463
Πόντοι
216
Συμφωνω. ασε που φετος χαθηκε η καλοκαιρινη σεζον με το Κορωνιο, θα κατσει στα αυγα της!
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.239
Like
34.764
Πόντοι
9.931
τυπε πολυ αισιοδοξος εισαι    :S :S :S

Τυπε απο τι εχει δείξει το Νικολεττακι το βαριέται το ίδιο καυλί συνέχεια, τώρα εντάξει της έκατσε μια εγκυμοσύνη που δεν ήταν στο πρόγραμμα, θα αράξει λοιπον 1-2 χρονακια με τον τύπο πρώτον για να ξεπεταχτεί το παιδί και δεύτερων για να επανέλθει στην προηγούμενη κατάσταση το σώμα της και μετά πάμε για άλλα. Εντωμεταξύ έχει αφήσει να εννοηθεί οτι στην αρχή με τον τύπο ήταν φιλική σχέση και μετά εγινε ερωτική και κάτι τέτοια, μπορει να μου εξηγησει κάποιος πως κάποιος φίλος γίνεται ξαφνικά εραστής;; Γιατι αυτα τα πράγματα γίνονται σπάνια. Δεν είναι απίθανο να έπεσε πάνω σε έναν πειθηνιο αγαπούλα με φράγκα και σου λέει να η ευκαιρια να κάνω ένα παιδί και είτε αράζω με αυτόν που θα τον κάνω ότι θέλω είτε συνεχίζω για άλλα καυλιά αν με ζορίσει πολύ.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.571
Πόντοι
3.656
Τυπε απο τι εχει δείξει το Νικολεττακι το βαριέται το ίδιο καυλί συνέχεια, τώρα εντάξει της έκατσε μια εγκυμοσύνη που δεν ήταν στο πρόγραμμα, θα αράξει λοιπον 1-2 χρονακια με τον τύπο πρώτον για να ξεπεταχτεί το παιδί και δεύτερων για να επανέλθει στην προηγούμενη κατάσταση το σώμα της και μετά πάμε για άλλα. Εντωμεταξύ έχει αφήσει να εννοηθεί οτι στην αρχή με τον τύπο ήταν φιλική σχέση και μετά εγινε ερωτική και κάτι τέτοια, μπορει να μου εξηγησει κάποιος πως κάποιος φίλος γίνεται ξαφνικά εραστής;; Γιατι αυτα τα πράγματα γίνονται σπάνια. Δεν είναι απίθανο να έπεσε πάνω σε έναν πειθηνιο αγαπούλα με φράγκα και σου λέει να η ευκαιρια να κάνω ένα παιδί και είτε αράζω με αυτόν που θα τον κάνω ότι θέλω είτε συνεχίζω για άλλα καυλιά αν με ζορίσει πολύ.



την εδωσες την απαντηση μονος σου τυπε    :thumbsup: :grin: :grin: :grin:
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Τυπε απο τι εχει δείξει το Νικολεττακι το βαριέται το ίδιο καυλί συνέχεια, τώρα εντάξει της έκατσε μια εγκυμοσύνη που δεν ήταν στο πρόγραμμα, θα αράξει λοιπον 1-2 χρονακια με τον τύπο πρώτον για να ξεπεταχτεί το παιδί και δεύτερων για να επανέλθει στην προηγούμενη κατάσταση το σώμα της και μετά πάμε για άλλα. Εντωμεταξύ έχει αφήσει να εννοηθεί οτι στην αρχή με τον τύπο ήταν φιλική σχέση και μετά εγινε ερωτική και κάτι τέτοια, μπορει να μου εξηγησει κάποιος πως κάποιος φίλος γίνεται ξαφνικά εραστής;; Γιατι αυτα τα πράγματα γίνονται σπάνια. Δεν είναι απίθανο να έπεσε πάνω σε έναν πειθηνιο αγαπούλα με φράγκα και σου λέει να η ευκαιρια να κάνω ένα παιδί και είτε αράζω με αυτόν που θα τον κάνω ότι θέλω είτε συνεχίζω για άλλα καυλιά αν με ζορίσει πολύ.

Μύστες πέρα από τις προσδοκίες, γράψτε και κάτι σωστό.

Η Νικολέττα δεν είχε ποτέ σχέση με κυκλώματα και ουσίες άρα δεν έχει ανάγκη να επιστρέψει κάπου εάν περνάει καλά.

Ναι είναι ένα όμορφο κορίτσι με μεγάλο στήθος.

Δεν είναι και καμία θεά.

Σε εσάς δεν σας έχει τύχει να γαμηθειτε με μια φίλη σας και να σας αρέσει και να καταλήξετε fuck buddies;
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.636
Κριτικές
57
Like
6.820
Πόντοι
5.406
Μύστες πέρα από τις προσδοκίες, γράψτε και κάτι σωστό.

Η Νικολέττα δεν είχε ποτέ σχέση με κυκλώματα και ουσίες άρα δεν έχει ανάγκη να επιστρέψει κάπου εάν περνάει καλά.

Ναι είναι ένα όμορφο κορίτσι με μεγάλο στήθος.

Δεν είναι και καμία θεά.

Σε εσάς δεν σας έχει τύχει να γαμηθειτε με μια φίλη σας και να σας αρέσει και να καταλήξετε fuck buddies;
Ίσως αυτό χαλάει πολύ κόσμο με τη συγκεκριμένη συμπαθέστατη κορασίδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom