Νέα

νικολαεβο-το χωριο της μικρης μαριας(φαρσαλα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.662
Κριτικές
183
Like
43.716
Πόντοι
21.896
εχω γραψει στο παρελθον για το νικολαεβο περιοχη σταρα ζαγκορας-νοωα ζαγκορας εχει πολυ φτωχεια και βοηθααει στο σεξοτουρισμο διοτι μερακληδες ευρωπαιοι πανε κεντρικη βουλγαρια και  :zfuck: :zfuck: :zfuck: υσιγγανοι μαστροποι βγαζουν στο κλαρι κοριτσια
ενας λογος να πιστεψουμε οτι μαλλον η τσιγγαν εβγαλε ξανθο μωρο :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

να και προσωπικη εμπειρια λιγα χλμ παρακατω στον ιδιο νομο
απαντηση 2 για νοβα ζαγκορα

και συνεχιζω την μοναχικη μου πορεια που χαραξα για αυτο το θρεντακι μιας και δεν βλεπω αλλον να γραφει για βουλγαρια και κολ γκερλσ!φαινεται ολοι οι ελληνες πανε μονο για σκι στην βουλγαρια!! Grin Grin
πριν λιγες μερες και ενω κατεβαινα απο ταρνοβο για σταρα ζαγκορα παιρνωντας απο  τη νοβα ζαγκορα πηρα καποια προιοντα και εκει ο συναδελφος μου με ενημερωσε για γνωστο του που εχει γνωστες  Wink ;)που εκδιδονται!!
λοιπον με παει σε εναν τυπα που μου δειχνει μεσο κινητου δυο μωρα και παιρνω το ενα και λεω οτι κατσει!!!!!
με στελνει στο ξενοδοχειο και περιμενω μολισ χτυπαει η πορτα μπαινει ενα πλασματακι με το ζορι 18 χρονων σσ μπορει και 17 Grin Grin αλλα η νομοθεσια στην βουλγαρια ειναι στα 16 οποτε ειχα απεριθωριο  Grin Grin Grin
λοιπον υψος 1,60 με το ζορι αλλα ειχε στυλ αλλα σακιρα ετσι το μαλι και με πιασιματακια ελαφρυος αλλα και ναζι !!ηταν απο ενα χωριο της περιοχης και μαζεςυει χρηματα μου ειπε για να παει στο ααρχους της δανιας για δουλεια αλλα τι δουλεια δεν ειπε μαλλον για zfuck zfuck
ξεκιναει με στριπ τιζ πραμα σπανια για κολ γκερλ και μου βγαζει τα ρουχα με ναζι δεν αντρξα και τηνπηρα στην μπανιερα για ντουζ και μετα μουξεκινα εκει στη μπανιερα μια πιπα ολο ναζι κμαι χαρα αφου εχω σπανια εως ποτε μπορω να χυσω με πιπα ορθιος και τελικα μεσα σε 2 λεπτα το κοντοπουτανο με τελειωσε και μαλιστα οταν πηγαν στα μαλλια της τα χυσια ξεκινησε και γελουσε λες και πρωτη φορα εβλεπε 2funny 2funny 2funny αλλα μαζι με το νερο εγινε ενας μοναδικος ζελες για τα μαλλια!!!!!!! επειτα μπανακι και βγηε η τρελλη στο μπαλκονη με την πετσετα με -4 βαθμους για να δει την φυση σσ το χοτελ ηταν εξω απο την πολη της νοβας ζαγκορας!!!!μετα απο 10 λεπτε μπαινει μεσα για την δευτερη γυρα και της λεω να περιμενει κανενα 5λεπτο διοτι δεν ειμαι και 20χρονο και τα υδραυλικα μας εχουν παλιωση και με παλι χαμογελωμου λεειεσυ ξαπλωσε και θα δεις!!!!!!!!!και εκει ειναι το ζουμι αρχιζει ενα γλειψιμο στα μπαλακια και στο κεφαλακι σαν καραμελα το εκανε που οντως μου την ξανασηκωσει και εκει της δινω τα ευσιμα και την βαζω στα 4 που εκει με εκανε να νιωσω ασχημα διοτι φωναζε πολυ προσποιητικα και τις λεω δεν εναι αναγκη να ουρλιαζει και φανηκε να νευριαζει αλλα με ναζι παλι ωσπου μου λεει μετα απο 5 λεπτα στα 4 ξαναξαπλωσε καιθα ανεβω επανω σου και σαν πραγματικη ορειβατης χοροπηδουσε στον καυλωμενο πουλι μου μιας και εβλεπα τα απιστευτα θεσπεσια στηθια της-νεανικοτατα αλλα δυσκολα να τελειωσω αφου μολις πριν 20 λπεπτα ειχα τελειωσει στην πιπα ακαι το σαινι το καταλαβε και πηρε πρωοβουλια και με ξεκιναεισ την πιπα και με το αλλο χερι της να βαζει δακτυλο στο φρεσκοταταο18χρονο μουνακι της ωσπου ηρθε παλι το μοιραιο pipa2 pipa2 pipa2
το μονο αρνητικο οτι δεν εδωσε τηλ διοτι μου λειε να επικοινωνησω με τον φιλο της μεσω του συναδελφου    χμμμμμ πρωτη φορα μου συμβαινει    μαλλον απειδη ειναι μικρη και νεα φοβαται s&m_2 s&m_2 s&m_2 s&m_2 s&m_2 s&m_2 απο τον φιλο της Grin Grin
περιεργο μου φανηκε γιατι αλλε ςδινουν και παρακαμπτουν ετσι τον  συνδετικο κρικο που σηυξηθως παιρνει ακνενα 10-20 στο γαμησι  ευρω
συμπερασμα γερασα για να βγαλω δυατερη φορα πρεπει να γινουν θαυματα και πραμματα αλλα η σεβνταλινα ηταν μικρο και φρεσκοτατο πλασμα και ηταν αυτο που με κερδισε
σσ ευχαριστω τον συναδελφο μου που μου συστησε τον φιλο τηςς κοπελας Wink Wink Wink Wink Wink
ξενοδοχειο  6
εμφανιση κοπελας  8,5 χανρι λογω του υψους
τιμη  40 ευρω  δυο εκτονωσεις ανεξαρτητου ωρας αλλα συνηθως στα πλαισια της μιαμισης ωρας
σχεση τιμης αποδοσης 9 αν θα ξαναπηγαινα      ναι αν με ξαναβγαλει ο δρομος
η φωτογραφιες του νταβ....φιλου της    μεσω κινητου ακριβεστατες
πιπα  γυμνο
ειναι ανερχομενο ταλεντο η σεβνταλινα


λετε να ειναι δικο μου το παιδι??????????? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.279
Κριτικές
8
Like
2.057
Πόντοι
266
Νικολαεβο  :2funny:
 

Συνημμένα

  • 381406_583407905024220_590625312_n.jpg
    381406_583407905024220_590625312_n.jpg
    5,4 KB · Εμφανίσεις: 14
  • imagesCA27PH0E.jpg
    imagesCA27PH0E.jpg
    8,5 KB · Εμφανίσεις: 17

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
αφού λύσαμε το θέμα Χρυσή Αυγή, αντιφασιστικός αγώνας (ντεμέκ), πρωτογενές πλεόνασμα, ανάπτυξη και επενδύσεις, ΤΑΙΠΕΔ

τώρα ασχολούμασθε και με το Νικολάεβο.

χέστηκε η Φατμέ στο Γενή Τζαμί.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
αφού λύσαμε το θέμα Χρυσή Αυγή, αντιφασιστικός αγώνας (ντεμέκ), πρωτογενές πλεόνασμα, ανάπτυξη και επενδύσεις, ΤΑΙΠΕΔ

τώρα ασχολούμασθε και με το Νικολάεβο.

χέστηκε η Φατμέ στο Γενή Τζαμί.
ελληνικο κρατος σου λεει.δουλεια δεν εχει οδιαβολος γαμουσε τα παιδια του :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

vres1

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
169
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
1
Θα τρελαθούμε τελείως?

¨Ηρωας η εισαγγελέας που έκανε το αυτονόητο?

¨Ηρωας η αστυνομικός που συνέλαβε τον στεκούμενο δολοφόνο του Φύσσα? Αυτήν την δέχτηκε και ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.884
Κριτικές
16
Like
14.706
Πόντοι
6.515
μια χαρα μουφαινεται το νικολαοβο για διακοπουλες. Ο φιλος στο πρωτο ποστ περασε μια χαρα.  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom