Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Personal - Πλατεία Βικτωρίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 258K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Ειθελα να πω στο κάτω κάτω τι ρόλο παίζει το όνομα να δούμε ι ειδια πόσο μετράει. Και έχω να πω ότι είναι μια μικρή και γλυκιά κοπελίτσα
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Οι δικιες σας εντυπώσεις έχουν σημασια
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Να ενημερωσω ότι μαζύ μου είναι ή Βαλερία ή Ηλιανα ι Μαρία κ ι Ιωάννα
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.801
Κριτικές
24
Like
3.856
Πόντοι
2.846
Να ενημερωσω ότι μαζύ μου είναι ή Βαλερία ή Ηλιανα ι Μαρία κ ι Ιωάννα
Οπα καινουργια  αφηξη  στο παρεακι ??? Φωτεινουλα  τι  εστη  Ηλιανα ??? Για  δωσε μερικες πληροφοριες , ηλικιακα  ειναι νεαρη ?? Απο  υψος ?? Κιλα ??? Για φτιαξε μας λιγο με μια  περιγραφη , πες μας δυο λογακια για την κοπελια , εχει  εμπειρια στο χωρο του μασσαζ .... ???
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Οπα καινουργια  αφηξη  στο παρεακι ??? Φωτεινουλα  τι  εστη  Ηλιανα ??? Για  δωσε μερικες πληροφοριες , ηλικιακα  ειναι νεαρη ?? Απο  υψος ?? Κιλα ??? Για φτιαξε μας λιγο με μια  περιγραφη , πες μας δυο λογακια για την κοπελια , εχει  εμπειρια στο χωρο του μασσαζ .... ???

Εχω γραψει στην προηγουμενη σελιδα...
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.801
Κριτικές
24
Like
3.856
Πόντοι
2.846
Εχω γραψει στην προηγουμενη σελιδα...

Χμμ ....  ενδιαφερον  περιγραφη Ιβανακο μου  !!!  Ακρως καβλωτικο  το κοκκινο μαλλι μου ακουγεται  :rockon:  :rockon: , σαν λατρης των κοκκινομαλλικων  μωρων που ειμαι , με εψησε αρκετα η περιγραφη σου , θα περασω κι εγω μια απ το  ιδρυμα να τσεκαρω κι εγω ο  ιδιος την νεαρα κορασιδα  :hi:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.264
Πόντοι
46.232
κυταξε να δεις ο ανθρωπος ειναι γνωστος "επιστημων" παλαιοθεν.
και οπως καλα γνωριζεις το χουι δεν κοβεται με την παροδο των ετων αντιθετα ...
φυσικα και πρεπει να παιρνουν την αδεια του λογω σεβασμου και μονο....
"ο λυκος και αν εγερασε και ασπρισαν τα μαλια του....." .
καμία σχέση.....με άδειες και τις βλακίες που γράφεις ειρωνικά ....
απλά μία ερώτηση του έκανα , δηλαδή αν την έλεγαν Φωτεινή Η Ελένη ή Τατιάνα που
έχουν γράψει ιστορία σε διάφορα άλλα μασαζερι θα τον κοροιδευάν πάλι?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.264
Πόντοι
46.232
περασμα πριν λιγο για να δω την καινούργια κοπελα. Στην υποδοχή η Φωτεινή με μαύρο φορεματακι είπαμε τα σχετικά με την καλή χρονιά κλπ μιας και δεν είχαμε πει. Κοπέλες από τις παλιές Βαλερια και η Μαρία. Πάμε στην καινουργια τωρα που περασα μαζί της σε προγραμμα μισης ώρας (θα ακολουθησει κριτικη) ξανθοκοκκκινα μαλλιά μπλε ανοιχτοχρωμα ματια σωμα με πιασιματα 2.5-3αρια βυζια και τατου, πολλά τατου 13 μέτρησα, 26χρονών μισή Πολωνεζα μισή Γερμανιδα.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.801
Κριτικές
24
Like
3.856
Πόντοι
2.846
περασμα πριν λιγο για να δω την καινούργια κοπελα. Στην υποδοχή η Φωτεινή με μαύρο φορεματακι είπαμε τα σχετικά με την καλή χρονιά κλπ μιας και δεν είχαμε πει. Κοπέλες από τις παλιές Βαλερια και η Μαρία. Πάμε στην καινουργια τωρα που περασα μαζί της σε προγραμμα μισης ώρας (θα ακολουθησει κριτικη) ξανθοκοκκκινα μαλλιά μπλε ανοιχτοχρωμα ματια σωμα με πιασιματα 2.5-3αρια βυζια και τατου, πολλά τατου 13 μέτρησα, 26χρονών μισή Πολωνεζα μισή Γερμανιδα.
Στο  Ξανθοκοκκινο  μαλλι , στο μπλε ματι , και στο 2.5αρι  βυζι , εκει με χτυπησες στο  ευαισθητο  σημειο μου ,  χτυπημα  κατω  απ την μεση θα το  ελεγα , εκει που μου τα χαλασες λιγο  ειναι  με τις 13ις  μουτζουρες , δεν τα μπορω τα πολυ μουτζουρωμενα  μωρα , αλλα και μονο οτι το ατι  ειναι Πολωνικης  προελευσης , αυτο  με εψησε τρελα  Σμυρνη μου  :rockon:  :rockon:
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
19
Like
3.135
Πόντοι
7.195
καμία σχέση.....με άδειες και τις βλακίες που γράφεις ειρωνικά ....
απλά μία ερώτηση του έκανα , δηλαδή αν την έλεγαν Φωτεινή Η Ελένη ή Τατιάνα που
έχουν γράψει ιστορία σε διάφορα άλλα μασαζερι θα τον κοροιδευάν πάλι?
βλακειες να γραφω δυσκολο ειδικα για τον "επιστημονα" εδω και χρονια !!!
τωρα εσυ τι προβλημα εχεις αλλου παπα ευαγγελιο .....
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
δεν κατάλαβα δηλαδή ????
μήππως πρέπει να ρωτήσουν εσένα πρώτα για το ποιο θα ειναι το "καλλιτεχικό" 'ονομα της κοπέλας?

Δεν έχω απαίτηση "να με ρωτήσουν" για το ποιο όνομα θα δώσουν στην κοπέλα. Απλά σχολίασα χτες (με καυστικό τρόπο είναι αλήθεια) ότι η απόδοση του συγκεκριμένου ονόματος μόνο τυχαία δεν είναι. Δεν υπάρχει αμφιβολία ότι και η καινούργια "Ιλιάνα", όπως και όλες οι κοπέλες, σε τελευταία ανάλυση θα κριθεί για το πακέτο που προσφέρει και όχι για το όνομά της.
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
μια ηταν η ιλιανα δεν θα βγει αλλη μακαρι να υπηρχαν και αλλες και ασ ειχαν και λιγο απ την τρελα της!!!
που να ναι τωρα την εχει πετυχει κανεις πουθενα δεν πρεπι να υπηρχε μαζαζοπληκτος ποθ να μητν την ειχε παρει
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Μια μεγάλη καλημέρα από όλες για τα αγόρια μας.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.801
Κριτικές
24
Like
3.856
Πόντοι
2.846
Μια μεγάλη καλημέρα από όλες για τα αγόρια μας.
Τις  Καλημερες μας στη Φωτεινη  και τα κοριτσια της !!! Φωτεινη μας ξερουμε τι  ωρα θα ειναι  εκει η καινουργια  δεσποινις που ειναι μιση Γερμανιδα μιση  Πολωνεζα ???
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Τις  Καλημερες μας στη Φωτεινη  και τα κοριτσια της !!! Φωτεινη μας ξερουμε τι  ωρα θα ειναι  εκει η καινουργια  δεσποινις που ειναι μιση Γερμανιδα μιση  Πολωνεζα ???
καλημέρα.. Εδώ είναι από τις 11 έως 8 και 30
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.801
Κριτικές
24
Like
3.856
Πόντοι
2.846
αχχχ καλημέρα αγόρι μου μας έλειψες
Γυναικαρα μου  Απιστευτη  Φωτειναρα μου εσυ !!! Θα σας ερθω μεσα στις επομενες μερες , διοτι  νιωθω  λιγο  πιασμενος τωρα τελευταια απ την δουλεια ,  και θελω ενα καλο μασσαζ να ξεπιαστω .... ;)  ;)
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
πέρασμα με Μαρία...τα δίνει όλα και στο μασάζ και παρακάτω...άξια επιλογή....παιχνίδι στο μασαζοκρέβατο και μετά στον καναπέ
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom