Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Personal - Πλατεία Βικτωρίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 258K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

bitzaros81

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2014
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα συντροφοι και καλη χρονια. Σε ενα αλλο νημα που ειχα ρωτησει, ενα μελος μου ειπε οτι στο new personal παιζει να βρισκεται το Χριστινακι απο το παλιο total relax (αχχιλεως και βενιζελου), κοντο μαλλακι, τατουαζ στα ποδια, μελαχρινο.... Ισχυει κατι τετοιο;
 

vroutos99

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
286
Like
2
Πόντοι
1
φιλε κατι αλλο γιατι παω για υπνο ? απανταω κ σε pm
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Καλημέρα στη παρέα μας..σας περιμένουμε και σήμερα με καινούριες παρουσίες..την καινούργια μας την Αγάπη και βέβαια Μαρία και Βαλερια
 

Pussy Doctor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
399
Κριτικές
9
Like
842
Πόντοι
311
Καλημέρα στη παρέα μας..σας περιμένουμε και σήμερα με καινούριες παρουσίες..την καινούργια μας την Αγάπη και βέβαια Μαρία και Βαλερια

Καλή χρονιά!
Η Αγάπη πως είναι Φωτεινή?
Ηλικία-περιγραφή?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.274
Πόντοι
46.232
Καλησπερα συντροφοι και καλη χρονια. Σε ενα αλλο νημα που ειχα ρωτησει, ενα μελος μου ειπε οτι στο new personal παιζει να βρισκεται το Χριστινακι απο το παλιο total relax (αχχιλεως και βενιζελου), κοντο μαλλακι, τατουαζ στα ποδια, μελαχρινο.... Ισχυει κατι τετοιο;
τώρα όχι
 

Noname

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
0
Καλησπερα συντροφοι και καλη χρονια. Σε ενα αλλο νημα που ειχα ρωτησει, ενα μελος μου ειπε οτι στο new personal παιζει να βρισκεται το Χριστινακι απο το παλιο total relax (αχχιλεως και βενιζελου), κοντο μαλλακι, τατουαζ στα ποδια, μελαχρινο.... Ισχυει κατι τετοιο;
φιλε πριν κανα μηνα που ειχα περασει εγω,ηταν εκει.Και ηταν και μεσα στην τρελη χαρα..
 

vroutos99

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
286
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπερα συντροφοι και καλη χρονια. Σε ενα αλλο νημα που ειχα ρωτησει, ενα μελος μου ειπε οτι στο new personal παιζει να βρισκεται το Χριστινακι απο το παλιο total relax (αχχιλεως και βενιζελου), κοντο μαλλακι, τατουαζ στα ποδια, μελαχρινο.... Ισχυει κατι τετοιο;
πριν τις γιορτες ηταν !! προχθες που πηγα ελλειπε !!
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Τώρα δεν είναι το Χριστίνακι.επειδή είναι και κοπέλα του μαγαζιού και φιλενάδα έρχεται και φεύγει οπότε θέλει..
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Πέρασμα από εδώ να δούμε και την καινούργια ...."Αγάπη". Δυστυχώς λόγω του μηνιαίου θέματος ενημερώθηκα από την πάντα ευγενική και πρόσχαρη Φωτεινή ότι θα απουσιάσει για λίγες ημέρες.
Παρούσες κλασσικά η Βαλέρια με ένα μαύρο εφαρμοστό φόρεμα που τόνιζε ιδιαίτερα τον  :kissass: και τα  :boobies:

Και η Μαρία μες την καύλα επίσης με κοντό καυτό σορτσάκι, με καλσόν και μπότες πάνω από το γόνατο!!!  :wanker: :wanker:
Ετιμήθει για μια ακόμη φορά με άριστες εντυπώσεις  :dancing: :dancing:
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Πέρασμα από εδώ να δούμε και την καινούργια ...."Αγάπη". Δυστυχώς λόγω του μηνιαίου θέματος ενημερώθηκα από την πάντα ευγενική και πρόσχαρη Φωτεινή ότι θα απουσιάσει για λίγες ημέρες.
Παρούσες κλασσικά η Βαλέρια με ένα μαύρο εφαρμοστό φόρεμα που τόνιζε ιδιαίτερα τον  :kissass: και τα  :boobies:

Και η Μαρία μες την καύλα επίσης με κοντό καυτό σορτσάκι, με καλσόν και μπότες πάνω από το γόνατο!!!   :wanker: :wanker:
Ετιμήθει για μια ακόμη φορά με άριστες εντυπώσεις  :dancing: :dancing:
Πολύ καλημέρα στο φίλο μας.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.801
Κριτικές
24
Like
3.856
Πόντοι
2.846
Τις  Καλημερες μου στη Φωτεινη , μηπως  ξερουμε Φωτεινη  ποτε  επιστρεφει η  Μαρια η αν θα ξαναερθει στο μαγαζι η Εμπειρη  Φρεγατα  που ακουει στο  ονομα Περυ ???
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Τις  Καλημερες μου στη Φωτεινη , μηπως  ξερουμε Φωτεινη  ποτε  επιστρεφει η  Μαρια η αν θα ξαναερθει στο μαγαζι η Εμπειρη  Φρεγατα  που ακουει στο  ονομα Περυ ???

Η Μαρια εκει ειναι
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.801
Κριτικές
24
Like
3.856
Πόντοι
2.846
Η Μαρια εκει ειναι
Thanks  Ιβανακο μου , θα περασω να δω τι παιζει διοτι εχω καιρο να επισκεφτω το νεο  ροστερ της Φωτεινης , ελπιζω να βρω κατι στα μετρα μου διοτι , θελω κι ενα καλο μασσαζ τελευταια  :tits:  :tits2: !!!
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Thanks  Ιβανακο μου , θα περασω να δω τι παιζει διοτι εχω καιρο να επισκεφτω το νεο  ροστερ της Φωτεινης , ελπιζω να βρω κατι στα μετρα μου διοτι , θελω κι ενα καλο μασσαζ τελευταια  :tits:  :tits2: !!!
σε περιμένουμε αγόρι μου
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.801
Κριτικές
24
Like
3.856
Πόντοι
2.846
σε περιμένουμε αγόρι μου
Οταν λες σε περιμενουμε ενοεις γενικα ολα τα κοριτσουδια εκει μεσα ??? Περιλαμβανεις και την Φωτεινουλα μεσα στο σε περιμενουμε ??? Διοτι αν κυριολεκτεις στην ενοια σε περιμενουμε,  βαζοντας και το ζουμερο κορμακι σου και το ωραιο σου μουτρακι Φωτεινη μου , σκεφτομαι με το που σχολασω απ την δουλεια να μην κανω καμοια σταση , να ερθω βουρ κατευθειαν στο  Spa  να με χαλαρωσεις οπως μονο εσυ με καταφερνεις  :lheel:  :lheel:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Πέρασα. Παρούσες η Βαλέρια, το αρχοντικό μιλφ και η Μαρία πετίτ ξανθούλα. Δυστυχώς μόνο η Φωτεινή μου άρεσε. Ήταν εντυπωσιακή σήμερα με το μπουκλωτό ξανθό μαλλί και το μαύρο κολάν. Απεχώρησα.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom