Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Personal - Πλατεία Βικτωρίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 258K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Καλημέρα ορφεντικίνα!  :cheesy: :cheesy:
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Καλημέρα να ενημερωσω σήμερα επέστρεψε κ ή Μαρια
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Καλημέρα και καλή εβδομάδα για όλους.
 

PAPASTAUS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
184
Κριτικές
6
Like
323
Πόντοι
281
Καλημέρα Φωτεινή εσύ κάνεις μασαζάκι?
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Το μαγαζι τι ώρα ανοιγει το πρωί;
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Καλησπέρα στη παρέα μας.ειμαστε ανοικτά από της 11-8:30.αυριο θα έχουμε και ένα καινούργιο κοριτσάκι 22 ετών ξανθιά πανέμορφη μοντέλο. Αξίζει να τη γνωρίζετε. Φιλιά και καλό σας βράδυ
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Μεγάλη καλημέρα από τα κορίτσια του "Personal".σας περιμένουμε να σας χαλαρώσουμε
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Καλημέρα σας ωραιωτάτη μου.

Σε χθεσινό πέρασμα αργά το απόγευμα είδα την καινούργια παρουσία και έπαθα πλάκα!! Από εμφάνιση σκίζει, μια πραγματικά μοντελέ παρουσία!!!
Κάτια αν κατάλαβα καλά το όνομα, γύρω στο 1.70, ξανθό ίσιο μαλί, "περήφανο" 2αρι στήθος, τρουλωτό κωλαράκι φίνο, ωραία πόδια. Φόραγε τζίν με μια εφαρμοστή μπλούζα που αναδείκνυε τα σωματικά της προσόντα!! :rockon: :rockon:
Συζητούσαν με την Φωτεινή στο γραφειάκι του χωλ και αφού της ευχήθηκα καλορίζικη ρώτησα πότε με το καλό ξεκινά. Μου απάντησε μαζί με την Φωτεινή από τώρα!!!
Ε δεν χρειάστηκε να ακούσω κάτι άλλο και κάνοντας νόημα με το βλέμμα την οδήγησα στα ενδότερα για ένα quickie! μια και ήταν ακόμη "απροετοίμαστη" για κανονική "μάχη"!! Αν και σύντομος ο αγώνας οι εντυπώσεις άριστες.  :dancing: :dancing:
Περισσότερα στο μέλλον όταν και θα τεσταριστεί ενδελεχώς!!!


 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.801
Κριτικές
24
Like
3.856
Πόντοι
2.846
TI NA ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ....ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ! ΜΙΑ :smitten: :smitten:
Φωτειναραααα  :rockon: :lheel: :lheel: :rockon: δεν θελει  ερωτημα βρουτε μου !!!! Μια ειναι η  Φωτειναρα εκει μεσα κι αν σε συμπαθησει και σε ξερει καιρο μπαινει και στο  δωματειο κι γινεται πολεμος !!! Ας οψεται που εκτελει χρεη ρεσεψιονιστ  εκει μεσα , εγω νιωθω  τυχερος που μια μερα καταφερα και μου εδωσε  εστω για λιγο κανα δυο μεζεδες , η  τυπισσα πραγματικα  ειναι γυναικαρα  :tits: :tits: με τις μπουταρες τις και με τα ολα της  :rockon: :rockon: δεν βρισκω  λογια να πω , Φωτειναρα σε αγαπαμε εισαι θηλυκο ζορικο  :hi: :hi: :hi:
 

vroutos99

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
286
Like
2
Πόντοι
1
Φωτειναραααα  :rockon: :lheel: :lheel: :rockon: δεν θελει  ερωτημα βρουτε μου !!!! Μια ειναι η  Φωτειναρα εκει μεσα κι αν σε συμπαθησει και σε ξερει καιρο μπαινει και στο  δωματειο κι γινεται πολεμος !!! Ας οψεται που εκτελει χρεη ρεσεψιονιστ  εκει μεσα , εγω νιωθω  τυχερος που μια μερα καταφερα και μου εδωσε  εστω για λιγο κανα δυο μεζεδες , η  τυπισσα πραγματικα  ειναι γυναικαρα  :tits: :tits: με τις μπουταρες τις και με τα ολα της  :rockon: :rockon: δεν βρισκω  λογια να πω , Φωτειναρα σε αγαπαμε εισαι θηλυκο ζορικο  :hi: :hi: :hi:
δεν διαφωνω φιλε μου , γνωριζομαστε καιρο και μαλλον με συμπαθει !!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom