Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • DSC01748.JPG
    DSC01748.JPG
    65,5 KB · Εμφανίσεις: 16
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Αυτη γαμανε πουστρο-πυραυλακο!!!
 

Συνημμένα

  • DSC01367.JPG
    DSC01367.JPG
    54,5 KB · Εμφανίσεις: 14
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Ουτε για ουρακοταγκος δεν κανεις παλιοξεφτιλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • DSC01713.JPG
    DSC01713.JPG
    60,4 KB · Εμφανίσεις: 15

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Καλα..ο πυραυλος εχει γραψει μια κριτικη,(στην οποια αν διαβασεις προσεκτικα αυτοσαρκαζεται και ο ιδιος)αφορμη της οποιας ειναι να εχει γινει τρομερη διαφημιση στο μαγαζι,και απο πανω τον βριζεις κιολας..
Δεν πατε καλα ρε
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Καλα..ο πυραυλος εχει γραψει μια κριτικη,(στην οποια αν διαβασεις προσεκτικα αυτοσαρκαζεται και ο ιδιος)αφορμη της οποιας ειναι να εχει γινει τρομερη διαφημιση στο μαγαζι,και απο πανω τον βριζεις κιολας..
Δεν πατε καλα ρε
Μμμμμμμ!!!!!!!!!!! ωραια κριτικη!!!!!!!!!!!!!!!!! τι να λεμε!!!!!!!!!!!!!! Οταν προσπαθεις να ξεφτιλισεις ανθρωπους, το λες κριτικη και ολα καλα!
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Μπορεί να έχει λίγα κιλακια παραπάνω αλλα είναι ιδιαίτερα καυλωτικα και της πανε"...
Υ.γ άραγε η Τζένη τα έχει μάθει βτα νέα :2funny: :2funny: :2funny:
Ναι Βασιλια μου, γι'αυτο εχω στεναχωρηθει πολυ, και οχι για το μαγαζι μου οπως νομιζουν καποια λαμογια, που δοξα το θεο δεν εχει θεμα.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Ναι Βασιλια μου, γι'αυτο εχω στεναχωρηθει πολυ, και οχι για το μαγαζι μου οπως νομιζουν καποια λαμογια, που δοξα το θεο δεν εχει θεμα.
Και εγώ δεν συμφωνώ με την κριτική του πυραύλου μπορούσε να είχε αποφύγει αυτούς τους χαραχτηρισμους για την. Τζένη αλλα και ΕΣΥ δεν χρειάζεται να τον βριζεις
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Και εγώ δεν συμφωνώ με την κριτική του πυραύλου μπορούσε να είχε αποφύγει αυτούς τους χαραχτηρισμους για την. Τζένη αλλα και ΕΣΥ δεν χρειάζεται να τον βριζεις
Αν τον ξεμπροστιαζα δημοσια χωρις να τον βριζω, θα ηταν καλυτερα? Ομως για 'μενα η ανωνυμια και η εχεμυθεια των πελατων ειναι ιερη, ακομα και αν εχω να κανω με τετοια "υποκειμενα".
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Αν τον ξεμπροστιαζα δημοσια χωρις να τον βριζω, θα ηταν καλυτερα? Ομως για 'μενα η ανωνυμια και η εχεμυθεια των πελατων ειναι ιερη, ακομα και αν εχω να κανω με τετοια "υποκειμενα".
Γιατί γνωρίζεις ποιος είναι?δεν χρειάζεται καν να τον ξεμπροστιασεις απλός μπουρουσες να κανείς έναν πολιτισμένο διάλογο και να παράθεσεις τα σχόλια σου με έναν ήπιο τόνο...
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Γιατί γνωρίζεις ποιος είναι?δεν χρειάζεται καν να τον ξεμπροστιασεις απλός μπουρουσες να κανείς έναν πολιτισμένο διάλογο και να παράθεσεις τα σχόλια σου με έναν ήπιο τόνο...
Ναι γνωριζω. Αν εσυ μετα απο αυτα τα ξεφτιλικια θα μπορουσες να κανεις πολιτισμενο διαλογο, εγω δεν μπορω!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Ναι γνωριζω. Αν εσυ μετα απο αυτα τα ξεφτιλικια θα μπορουσες να κανεις πολιτισμενο διαλογο, εγω δεν μπορω!

δεν εχω χρονο σημερα να ερθω απο εκει να σε ηρεμησω φιλε μου!! ακου τι θα κανουμε για να υπαρχει σφαιρικη αποψη των πραγματων σε τετοιες κριτικες θα γραφει και η κοπελα την αποψη της πως περασε και μετα ας ερθει το παπουδακι με τον προστατη και την συχνουρια να μας πει τιποτα ........................!!!!!
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Καλημέρα μουρό μου! Έλα...ανεβαίνουν τα υδράργυρα!!!! :grin:
Καλημέρα Μυστήριε... Επί της αρχής συμφωνώ απόλυτα με αυτό που έγραψες αλλά ο Πύραυλος υπερέβη τα εσκαμμένα...Ηθελημένα ή άθελα για την κοπέλα τουλάχιστον κατά την ταπεινή μου άποψη ήταν εξευτελιστικό κειμενο και μεταξύ αστείου και σοβαρού ( πάντα κατά την άποψη μου ως αναγνώστη) με ρατσιτσικές διαθέσεις. Δεν υπήρχε λόγος. Τώρα τον παρέσυρε ο οίστρος, ή όχι μόνο αυτός το ξέρει... Νομίζω ή χρήση λέξεων και η σύνθεση μίας "μεταφοράς" δεν είναι ένας τυχαίος αυτοματισμός... Την καλημέρα μου
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
δεν εχω χρονο σημερα να ερθω απο εκει να σε ηρεμησω φιλε μου!! ακου τι θα κανουμε για να υπαρχει σφαιρικη αποψη των πραγματων σε τετοιες κριτικες θα γραφει και η κοπελα την αποψη της πως περασε και μετα ας ερθει το παπουδακι με τον προστατη και την συχνουρια να μας πει τιποτα ........................!!!!!
Φιλε το οτι θα γραψει η Τζενη κριτικη για το λαμογιο, το ειπα ετσι για να ταραξω λιγο τα νερα. Σε καμια περιπτωση δεν θα εκθεσω ετσι ανθρωπο. Η εχεμυθεια δεν πρεπει να ειναι επιλεκτικη, αλλα να ισχυει για ολους!
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Πιστευω το θεμα εχει ξεφυγει παρ'ολου που ειμαι νεος στο φορουμ και γενικα μικρος σε ηλικια θεωρο πως το γεγονος οτι μιλατε με αυτο τον τροπο ειναι απαραδεκτο . Ολοι μπαινουμε για να ενημερωθουμε και να πουμε καμια βλακια να περασει η ωρα... εμεις δεν φταιμε σε τπτ καθε μερα οχι μονο εδω αλλα και σε αλλα θεματα να υπαρχουν "βλακες" που το μονο που κανουν ειναι να προκαλουν μηπως και τους δωσει καποιος επιτελους σημασια . Αριστο εγω θα αφηνα την δουλεια μου να μιλησει απλα πραγματα φιλικη συμβουλη .
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom