Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Καλημερα και απο μενα. Αριστοτελη και εγω εγραψα οτι δεν μου αρεσαν οι χαρακτηρισμοι του Πυραυλου. Και γιατι η Τζενη ειναι ωραια γυναικα , για τα γούστα μου και γιατι οσα ειπε αναφορικα με την καταγωγη της , ειναι επιεικώς απαράδεκτα.
Ομως μην το πηγαινεις στο άλλο άκρο με προσωπικες επιθεσεις σε πελάτη. Αυτο το βήμα εδω ειναι πρωτα απο ολα για να ανταλλασουν γνωμες-πληροφοριες-αποψεις οι πελατες και μετά για να διαφημιζονται και οι επιχηρησεις. Μεχρη εκει.  Οσοι γραφουν , κρινονται για οσα γραφουν. Με το να βγαινεις και να απαντας στο ιδιο υφος , χανεις οποιο τυχον δικιο εχεις και ξεφευγεις κατα την γνωμη μου απο τα ορια που έχεις σαν φιλοξενουμενος εδω μεσα. Αν τον ξερεις οπως λες και δεν τον θες, μην τον ξαναδεχτεις στο μαγαζι σου.
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
:rolleyes: Mήπως χάσαμε το μπαλάκι ρε παιδιά ? :rockon:

βάλτε μια τελεία ...κάπου εδώ ! ;)
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Καλημερα και απο μενα. Αριστοτελη και εγω εγραψα οτι δεν μου αρεσαν οι χαρακτηρισμοι του Πυραυλου. Και γιατι η Τζενη ειναι ωραια γυναικα , για τα γούστα μου και γιατι οσα ειπε αναφορικα με την καταγωγη της , ειναι επιεικώς απαράδεκτα.
Ομως μην το πηγαινεις στο άλλο άκρο με προσωπικες επιθεσεις σε πελάτη. Αυτο το βήμα εδω ειναι πρωτα απο ολα για να ανταλλασουν γνωμες-πληροφοριες-αποψεις οι πελατες και μετά για να διαφημιζονται και οι επιχηρησεις. Μεχρη εκει.  Οσοι γραφουν , κρινονται για οσα γραφουν. Με το να βγαινεις και να απαντας στο ιδιο υφος , χανεις οποιο τυχον δικιο εχεις και ξεφευγεις κατα την γνωμη μου απο τα ορια που έχεις σαν φιλοξενουμενος εδω μεσα. Αν τον ξερεις οπως λες και δεν τον θες, μην τον ξαναδεχτεις στο μαγαζι σου.
Βυζομαστορα μου και η υπομονη εχει ορια, οπως και το δικιο του πελατη. Αν εγραφε μια κακη κριτικη, ακομα και αδικη, θα την εκανα γαργαρα η" θα ελεγα που διαφωνω και που συμφωνω και μεχρι εκει. Περα απο το επαγγελματικο ειμαι και ενεργο μελος του site. Γι'αυτο και η γραφη μου δεν ειναι στεγνη προμοτορικη, οποτε εχω και εγω το δικαιωμα, εκτος απο επαγγελματιας να ειμαι και ανθρωπος, και καπως ετσι να αντιδρω σε ακραιες συμπεριφορες.
 

idolent13

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2013
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Αχου το...τωρα ειναι ανθρωπος κ εχει καρδια...
Ξυδακι...
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Τώρα σας πείραξαν τα <<ρατσιστικά>> σχόλια? Όταν στις μισές κριτικές οι κοπέλες αναφέρονται ως αλβανίδες (υποτιμητικά) , οι ελληνίδες <<ελεηνίδες>> κλπ?
Για να σοβαρευτουμε λίγο!
Πάντως συγχαρητήρια στο μαγαζί που τολμά να βάλει αληθινές φώτο της εν λόγω κοπέλας (η οποία για να λέμε την αλήθεια δε βλέπεται)!!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Βυζομαστορα μου και η υπομονη εχει ορια, οπως και το δικιο του πελατη. Αν εγραφε μια κακη κριτικη, ακομα και αδικη, θα την εκανα γαργαρα η" θα ελεγα που διαφωνω και που συμφωνω και μεχρι εκει. Περα απο το επαγγελματικο ειμαι και ενεργο μελος του site. Γι'αυτο και η γραφη μου δεν ειναι στεγνη προμοτορικη, οποτε εχω και εγω το δικαιωμα, εκτος απο επαγγελματιας να ειμαι και ανθρωπος, και καπως ετσι να αντιδρω σε ακραιες συμπεριφορες.
Παντως για να λεμε και του πυραυλου το δικιο,η κοπελα δεν τον καβλωσε σ αυτη τη διαρκεια της μιας ωρας,και γι αυτο ισως να εγραψε τοσο υποτιμητικα teli
Iσως θα πρεπει και εσεις της κοπελας να της πειτε πεντε πραγματα,να τα κανει σωστα,για να καβλωνει ο πελατης και να μενει ευχαριστημενος
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Παντως για να λεμε και του πυραυλου το δικιο,η κοπελα δεν τον καβλωσε σ αυτη τη διαρκεια της μιας ωρας,και γι αυτο ισως να εγραψε τοσο υποτιμητικα teli
Iσως θα πρεπει και εσεις της κοπελας να της πειτε πεντε πραγματα,να τα κανει σωστα,για να καβλωνει ο πελατης και να μενει ευχαριστημενος
Δεν πηρε την ωρα. Επειδη οι πραξεις ειναι που μετρανε στην τελικη, δεν εχεις παρα να δοκιμασεις! Λες να μη ξερω που ειναι τα δυνατα και που τα αδυνατα σημεια της καθε κοπελας που συνεργαζομαι για αρκετο διαστημα?
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Τώρα σας πείραξαν τα <<ρατσιστικά>> σχόλια? Όταν στις μισές κριτικές οι κοπέλες αναφέρονται ως αλβανίδες (υποτιμητικά) , οι ελληνίδες <<ελεηνίδες>> κλπ?
Για να σοβαρευτουμε λίγο!
Πάντως συγχαρητήρια στο μαγαζί που τολμά να βάλει αληθινές φώτο της εν λόγω κοπέλας (η οποία για να λέμε την αλήθεια δε βλέπεται)!!
Ταυρε μου τον αρνητισμο, (νομιζω οτι φαινεται) τον ειχε απο τοτε που διαβαζε για το μαγαζι και δεν του "καθοταν" καλα του κομπλεξικου! Δεν μπορουσε να δεχτει οτι καποιος μπορει να ειναι διαφορετικος απο αυτο που εχει συνηθισει. Με αυτη τη λογικη ηρθε και γι'αυτο (κατα τα λεγομενα του) δεν μπορεσε να λειτουργησει. Αγχωθηκε ο κακομοιρης γιατι ειχε ενα καθηκον να επιτελεσει. Δεν ανυψωνεται ομως κανενας με το να προσπαθει να υποβιβασει τους αλλους.
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Τώρα σας πείραξαν τα <<ρατσιστικά>> σχόλια? Όταν στις μισές κριτικές οι κοπέλες αναφέρονται ως αλβανίδες (υποτιμητικά) , οι ελληνίδες <<ελεηνίδες>> κλπ?
Για να σοβαρευτουμε λίγο!
Πάντως συγχαρητήρια στο μαγαζί που τολμά να βάλει αληθινές φώτο της εν λόγω κοπέλας (η οποία για να λέμε την αλήθεια δε βλέπεται)!!
Δεν έχεις άδικο... Αλλά σε ένα τέτοιο site σεξιστικοί χαρακτηρισμοί είναι λίγο πολύ αναμενόμενοι... τόσοι και τόσοι είμαστε με διαφορτεικές καταβολές, και θεώρηση των πραγμάτων. Το κείμενο όμως του Πύραυλου ξέφυγε σε κάποια σημεία αρκετά... Το γνωρίζουμε πως η γλώσσα κόκκαλα δεν έχει και κόκκαλα τσακίζει αλλά στο συγκεκριμένο κάπου χάθηκε το μέτρο χωρίς να υπάρχει πραγματικός λόγος. Εχω δε την εντύπωση πως κάπου μία αμοιβαία αντιπάθεια μεταξύ Teli και Πύραυλου ( που προφανώς απεχθάνεται τους νταβατζήδες. Σύγνώμη Τέλη αλλά όσο και καλός να είσαι με τις κορασίδες σου δεν παύεις να τις προάγεις.) την πλήρωσε το κοριτσάκι...
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Αὐτὸ οἰ Ἀγγλοσάξωνες τὸ ὀνομάζουσιν job perk.
Φιλε μου ειμαι 12 ωρες την ημερα στο χωρο μου, αυτο και το οτι σεβομαι οσους κινουνται σε αυτον (πελατες-εργαζομενες), κανει τη διαφορα.
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Δεν έχεις άδικο... Αλλά σε ένα τέτοιο site σεξιστικοί χαρακτηρισμοί είναι λίγο πολύ αναμενόμενοι... τόσοι και τόσοι είμαστε με διαφορτεικές καταβολές, και θεώρηση των πραγμάτων. Το κείμενο όμως του Πύραυλου ξέφυγε σε κάποια σημεία αρκετά... Το γνωρίζουμε πως η γλώσσα κόκκαλα δεν έχει και κόκκαλα τσακίζει αλλά στο συγκεκριμένο κάπου χάθηκε το μέτρο χωρίς να υπάρχει πραγματικός λόγος. Εχω δε την εντύπωση πως κάπου μία αμοιβαία αντιπάθεια μεταξύ Teli και Πύραυλου ( που προφανώς απεχθάνεται τους νταβατζήδες. Σύγνώμη Τέλη αλλά όσο και καλός να είσαι με τις κορασίδες σου δεν παύεις να τις προάγεις.) την πλήρωσε το κοριτσάκι...
Δεν μπορω να δεχτω τον χαρακτηρισμο για τον εξης λογο, ο νταβατζης δεν κοπιαζει μαζι με την κοπελα,( μιλαω για το χωρο μου γενικα), αλλα την βαζει να δουλευει γι'αυτον, ενω την παρακολουθει εξ αποστασεως (καμερες) και εμφανιζεται μονο για να εισπραξει (βαζοντας και γκαζια αν το νουμερο δεν τον ικανοποιει!). Η εκμεταλλευση στην περιπτωση μου ειναι αμοιβαια. Οποτε ψαξε να βρεις ποιος ειναι νταβατζης πιανου?
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δεν μπορω να δεχτω τον χαρακτηρισμο για τον εξης λογο, ο νταβατζης δεν κοπιαζει μαζι με την κοπελα, μιλαω για το χωρο μου, αλλα την βαζει να δουλευει γι'αυτον, ενω την παρακολουθει εξ αποστασεως (καμερες) και εμφανιζεται μονο για να εισπραξει (βαζοντας και γκαζια αν το νουμερο δεν τον ικανοποιει!). Η εκμεταλλευση στην περιπτωση μου ειναι αμοιβαια. Οποτε ψαξε να βρεις πιος ειναι νταβατζης πιανου?
Ανοίξαμε μεγάλη κουβέντα Τέλη. Σέβομαι την άποψη σου και ως και σαφώς υπάρχουν διαβαθμίσεις.. Δεν είναι όλα μάυρα ή άσπρα. Επίτρεψε μου ωστόσο να έχω διαφορετική γνώμη για κάποια πράγματα. Δεν το προσωποποιώ προς θεού μη με παρεξηγήσεις. Ούτε είμαι εδώ να κρίνω.. Οχι για να μη κριθώ .. απλά δεν είναι του χαρακτήρα μου. Αλλά καλύτερα να μην το συνεχίσουμε..για πολλούς και διάφορους λόγους  
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Αχου το...τωρα ειναι ανθρωπος κ εχει καρδια...
Ξυδακι...

Το γεγονος οτι ο ανθρωπος απανταει σαν Ενηλικος και οχι σαν εσενα που λογικα θα εχεις μυαλο 5 χρονου ειναι υπερ του, ανεξαρτητα το τι πιστευει ο καθενας για το ποιος εχει δικιο .

αρα μηπως να σταματησεις που εκανες νεο προφιλ για να προκαλεσεις και να δημιουργησεις προβληματα , τραβα καμια μαλακια να ρθεις στα ισια σου .
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Ανοίξαμε μεγάλη κουβέντα Τέλη. Σέβομαι την άποψη σου και ως και σαφώς υπάρχουν διαβαθμίσεις.. Δεν είναι όλα μάυρα ή άσπρα. Επίτρεψε μου ωστόσο να έχω διαφορετική γνώμη για κάποια πράγματα. Δεν το προσωποποιώ προς θεού μη με παρεξηγήσεις. Ούτε είμαι εδώ να κρίνω.. Οχι για να μη κριθώ .. απλά δεν είναι του χαρακτήρα μου. Αλλά καλύτερα να μην το συνεχίσουμε..για πολλούς και διάφορους λόγους  
Σεβαστη η γνωμη σου φιλε, και ζηταω με την ευκαιρια απο ολους μια μεγαλη ΣΥΓΝΩΜΗ !!!
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Τι αλλο θα ακουσουμε....τα φιλια μας και την συμπονια μας στην πουτανα σορρυ κυρια που στεναχωρηθηκε για την κριτικη και δεν θα φαει σημερα...ομοιως κ στον νταβα σορρυ general manager που του θιξαμε το προιον κ βριζει κ απειλει με ονοματα...
Βρε τοσοδούλι σκληρό αντράκι άντε κατούρα και λίγο αα και πρόσεχε .. Μην μπερδεύεις τον κόλπο με την ουρήθρα και νομίζεις πως γαμάς..
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Βρε τοσοδούλι σκληρό αντράκι άντε κατούρα και λίγο αα και πρόσεχε .. Μην μπερδεύεις τον κόλπο με την ουρήθρα και νομίζεις πως γαμάς..
Απο μορτη-στυλ το πηγαμε στο baby-style. Μιλαμε για λερναια υδρα!
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ 13.jpg
    ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ 13.jpg
    48,7 KB · Εμφανίσεις: 18
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom