Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Κάθε ένας έχει δικαίωμα να γράφει την άποψή του ή ακόμη και μια κριτική με καυστικό περιεχόμενο. Πάντοτε βγαίνει κάτι από τις κριτικές. Κι αν είναι κάτι άδικα προσβλητικό, αφορά τον συγγραφέα. Ο φίλτατος Πύραυλος, όπως ο εκλεκτός Bakalis ή ακόμη και ο Άγιος και αρκετοί ακόμη, έχουν πένα με ξυράφια και πούπουλα. Πόνος και γαργαλητό δηλαδή. Τα κείμενά τους προσωπικά τα απολαμβάνω κάθε φορά που τα βρίσκω μπροστά μου. Και προσωπικά τα προτιμώ από άλλα που εμπεριέχουν φράσεις με σκισίματα κωλοβάρδουλων και διάπλατες μουνάρες τριαντάφυλλα και σφυροκοπήματα με καλέμια και άλλες τορναδόρικες εκφράσεις.
Να πούμε ακόμη, πως υπάρχουν παίχτες που δε γράφουν και κάποια κακώς κείμενα στους χώρους που επισκέπτονται, ίσως γιατί συνέβησαν συγκυριακά και δεν θέλουν να εκθέσουν ανθρώπους και επιχειρήσεις. Επομένως μια κριτική που μας "ενοχλεί" ας μην της δίνουμε σημασία.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.591
Πόντοι
22.785
μπορούμε να κάνουμε κράτηση για το Σάββατο??? για να εξασφαλιστούμε βρε παιδί μου... :grin: :grin: :grin:

images

ΛΑΓΕ ΠΡΟΣΕΞΕ ΜΗΝ ΠΝΙΞΗΣ ΚΑΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ....... :tickedoff: :rockon:

 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.312
Πόντοι
25.467
Να πούμε ακόμη, πως υπάρχουν παίχτες που δε γράφουν και κάποια κακώς κείμενα στους χώρους που επισκέπτονται, ίσως γιατί συνέβησαν συγκυριακά και δεν θέλουν να εκθέσουν ανθρώπους και επιχειρήσεις. Επομένως μια κριτική που μας "ενοχλεί" ας μην της δίνουμε σημασία.

Έχετε απόλυτο δίκιο στην παρατήρηση σας.

Και για να φέρω ένα παράδειγμα, κανείς δεν ανέφερε ότι την περασμένη Τρίτη, κάποια από τις κοπέλες εργαζόταν,  παρόλο που είχε τα έμμηνά της.
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Έχετε απόλυτο δίκιο στην παρατήρηση σας.

Και για να φέρω ένα παράδειγμα, κανείς δεν ανέφερε ότι την περασμένη Τρίτη, κάποια από τις κοπέλες εργαζόταν,  παρόλο που είχε τα έμμηνά της.
Αν δεν έγινε γνωστό από τη δνση ή την κοπέλα τότε έχουμε φάουλ!
 

xristos350

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
730
Κριτικές
10
Like
298
Πόντοι
1.510
Εγω που ειχα παει την Δευτερα ενημερωθηκα...!!!
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Έχετε απόλυτο δίκιο στην παρατήρηση σας.

Και για να φέρω ένα παράδειγμα, κανείς δεν ανέφερε ότι την περασμένη Τρίτη, κάποια από τις κοπέλες εργαζόταν,  παρόλο που είχε τα έμμηνά της.
Καλημερα σε ολους. Θες να πεις οτι δεν ενημερωθηκες για το προβλημα και σου προεκυψε στην πορεια?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.312
Πόντοι
25.467
Καλημερα σε ολους. Θες να πεις οτι δεν ενημερωθηκες για το προβλημα και σου προεκυψε στην πορεια?

Προφανώς.

Αλλά θέλω να πιστεύω ότι -όπως έγραψε και ο κ. Μύστωρας- δεν συνέβει εκ προθέσεως.

 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Κάθε ένας έχει δικαίωμα να γράφει την άποψή του ή ακόμη και μια κριτική με καυστικό περιεχόμενο. Πάντοτε βγαίνει κάτι από τις κριτικές. Κι αν είναι κάτι άδικα προσβλητικό, αφορά τον συγγραφέα. Ο φίλτατος Πύραυλος, όπως ο εκλεκτός Bakalis ή ακόμη και ο Άγιος και αρκετοί ακόμη, έχουν πένα με ξυράφια και πούπουλα. Πόνος και γαργαλητό δηλαδή. Τα κείμενά τους προσωπικά τα απολαμβάνω κάθε φορά που τα βρίσκω μπροστά μου. Και προσωπικά τα προτιμώ από άλλα που εμπεριέχουν φράσεις με σκισίματα κωλοβάρδουλων και διάπλατες μουνάρες τριαντάφυλλα και σφυροκοπήματα με καλέμια και άλλες τορναδόρικες εκφράσεις.
Να πούμε ακόμη, πως υπάρχουν παίχτες που δε γράφουν και κάποια κακώς κείμενα στους χώρους που επισκέπτονται, ίσως γιατί συνέβησαν συγκυριακά και δεν θέλουν να εκθέσουν ανθρώπους και επιχειρήσεις. Επομένως μια κριτική που μας "ενοχλεί" ας μην της δίνουμε σημασία.
Θα σεβαστω οποιαδηποτε κακη κριτικη ειτε μου αρεσει ειτε οχι. Αν αυτο το "πραγμα" το θεωρεις κριτικη, μονο λυπαμαι πολυ μπορω να σου πω!
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
Καλημερα σε ολους, εχω προβλημα με το notebook και ζητω την κατανοηση σας σημερα, γιατι μπορει η επικοινωνια να ειναι λιγο προβληματικη! Παμε με "υγρη" "Πεμπτουλα" και βλεπουμε!!!

και το ονομα αυτησ???? πμ πληζ
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Καλημερα στην πρωινη παρεα !!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

xristos350

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
730
Κριτικές
10
Like
298
Πόντοι
1.510
Καλημερα σε ολη την παρεα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: ενα πμ με ποια κοριτσια ειναι σμρ  :grin: :grin: :grin:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Θα σεβαστω οποιαδηποτε κακη κριτικη ειτε μου αρεσει ειτε οχι. Αν αυτο το "πραγμα" το θεωρεις κριτικη, μονο λυπαμαι πολυ μπορω να σου πω!
Πάμε πάλι. Αυτός που "εκτίθεται" συνήθως είναι αυτός που γράφει. Είτε την άποψή του είτε κριτική. Σαφώς δεν το θεωρώ "πράγμα" ούτε και κριτική. καταγραφή εμπειρίας όμως, μέσω καυστικού διηγήματος, ναι. Και πριν κρίνουμε κάποιον, ορθόν είναι να ανατρέχουμε λίγο στο προφίλ και τα πεπραγμένα του. Το συγκεκριμένο μέλος έχει δείγματα γραφής συγκεκριμένα. Σφάλμα σου να το εκλάβεις ως προσωπική αιχμή. Ταπεινή μου άποψη. Και ναι...ρίχνω γέλιο όταν διαβάζω τέτοια διηγήματα...και τό'χω ανάγκη να γελάω. Τώρα που μας το έκοψαν κι αυτό. Οι μελιστάλαχτες κριτικές, αυτές που μυρίζουν βαρβατίλα, οι απόψεις του όλα πάνε καλά και οι εν γένει υποκλίσεις έχουν καταντήσει μονοτονία. Και για να μην παρεξηγηθώ ΔΕΝ αναφέρομαι σε σένα και την επιχείρησή σου. Σέβομαι τη δουλειά σου αλλά κι εσύ σεβάσου την διαφορετική άποψη κάποιου που δεν έχει 5-10 posts και καμία κριτική (για το Πύραυλο αναφέρομαι).
Όσο για το αν περνάει κοπέλα στο δωμάτιο χωρίς να ενημερώσει για υπάρχον "θέμα", μου είναι αδιάφορο εάν γίνεται επί σκοπό ή άθελα. Οφείλει να ενημερώσει τον πελάτη και εκείνος ας αποφασίσει αν θα τη βγάλει με στοματικό και μασάζ.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.591
Πόντοι
22.785
Θα σεβαστω οποιαδηποτε κακη κριτικη ειτε μου αρεσει ειτε οχι. Αν αυτο το "πραγμα" το θεωρεις κριτικη, μονο λυπαμαι πολυ μπορω να σου πω!
Είσαι ό aristo-telis τού φ27 ή τού ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΥ ??
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.312
Πόντοι
25.467
Αν ενημερωθηκες πριν που κολλαει η προθεση?

Κύριε Αρίστο συγκεντρωθείτε,

Γράψατε :

Καλημερα σε ολους. Θες να πεις οτι δεν ενημερωθηκες για το προβλημα και σου προεκυψε στην πορεια?


και κατόπιν απάντησα :

Προφανώς.

Αλλά θέλω να πιστεύω ότι -όπως έγραψε και ο κ. Μύστωρας- δεν συνέβει εκ προθέσεως.

 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Πάμε πάλι. Αυτός που "εκτίθεται" συνήθως είναι αυτός που γράφει. Είτε την άποψή του είτε κριτική. Σαφώς δεν το θεωρώ "πράγμα" ούτε και κριτική. καταγραφή εμπειρίας όμως, μέσω καυστικού διηγήματος, ναι. Και πριν κρίνουμε κάποιον, ορθόν είναι να ανατρέχουμε λίγο στο προφίλ και τα πεπραγμένα του. Το συγκεκριμένο μέλος έχει δείγματα γραφής συγκεκριμένα. Σφάλμα σου να το εκλάβεις ως προσωπική αιχμή. Ταπεινή μου άποψη. Και ναι...ρίχνω γέλιο όταν διαβάζω τέτοια διηγήματα...και τό'χω ανάγκη να γελάω. Τώρα που μας το έκοψαν κι αυτό. Οι μελιστάλαχτες κριτικές, αυτές που μυρίζουν βαρβατίλα, οι απόψεις του όλα πάνε καλά και οι εν γένει υποκλίσεις έχουν καταντήσει μονοτονία. Και για να μην παρεξηγηθώ ΔΕΝ αναφέρομαι σε σένα και την επιχείρησή σου. Σέβομαι τη δουλειά σου αλλά κι εσύ σεβάσου την διαφορετική άποψη κάποιου που δεν έχει 5-10 posts και καμία κριτική (για το Πύραυλο αναφέρομαι).
Όσο για το αν περνάει κοπέλα στο δωμάτιο χωρίς να ενημερώσει για υπάρχον "θέμα", μου είναι αδιάφορο εάν γίνεται επί σκοπό ή άθελα. Οφείλει να ενημερώσει τον πελάτη και εκείνος ας αποφασίσει αν θα τη βγάλει με στοματικό και μασάζ.

Καλημερα  μυστηριε !!!
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Τσου...
άστα λα βίστα..

Καλά να περνάς! Συγγνώμη Αρίστο για το  :offtopic:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom