Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

berget

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
na se rotiso kati akoma ?
exei poli wra anamoni
kai an mporei na yparxoun aprooptes synantiseis me alla atoma
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
na se rotiso kati akoma ?
exei poli wra anamoni
kai an mporei na yparxoun aprooptes synantiseis me alla atoma
Γραφε ελληνικα γιατι μου βγαλες τα ματια!(δεν ειμαι τυπος του facebook) Αναλογα, αν θες παρε τηλεφωνο λιγο πριν ερθεις.
 

berget

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
ΣΟΥ ΕΡΧΟΜΑΙ ΚΑΤΑ 8-8,30 ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ
ΠΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ?
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Καλημερα σε ολους, εχω προβλημα με το notebook και ζητω την κατανοηση σας σημερα, γιατι μπορει η επικοινωνια να ειναι λιγο προβληματικη! Παμε με "υγρη" "Πεμπτουλα" και βλεπουμε!!!
 

Συνημμένα

  • ΠΕΜΠΤΟΥΛΑ 11.jpg
    ΠΕΜΠΤΟΥΛΑ 11.jpg
    76,4 KB · Εμφανίσεις: 24

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Καλημερα σε ολους, εχω προβλημα με το notebook και ζητω την κατανοηση σας σημερα, γιατι μπορει η επικοινωνια να ειναι λιγο προβληματικη! Παμε με "υγρη" "Πεμπτουλα" και βλεπουμε!!!
καλημέρα καλέ μου φίλε!!! τι είναι τούτο το θέαμα(αναγνωρίζω σε ποια ανήκει!! :grin: :grin:)

Drunk_Rabbit_by_shibbyroll.jpg
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
πολλα μαιλ ρε παιδια τηλεφωνα δεν υπαρχουν???????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

skletzas

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Καλημερα σε ολους, εχω προβλημα με το notebook και ζητω την κατανοηση σας σημερα, γιατι μπορει η επικοινωνια να ειναι λιγο προβληματικη! Παμε με "υγρη" "Πεμπτουλα" και βλεπουμε!!!
Μεγαλη καυλα η Τζενιφερ  :fuck1:
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Καλησπέρα Aristo,πρεπει δημόσια να εκφράσω το ευχαριστώ μου για τον επαγγελματισμό σου και συγχρόνως την φιλικότατη συμπεριφορά σου στην έως τώρα συνεργασία μας...ΑΨΟΓΗ!!Σίγουρα με τέτοια αντιμετώπιση πελατών-φίλων είναι λογικότατο να υπάρχει αυτός ο συνωστισμός σχεδόν όλες τις ώρες στον χώρο σου!!!Αυτά δημόσια,από κοντά τα υπολοιπα...και πάλι ευχαριστώ! :thumbsup:
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Καλησπέρα Aristo,πρεπει δημόσια να εκφράσω το ευχαριστώ μου για τον επαγγελματισμό σου και συγχρόνως την φιλικότατη συμπεριφορά σου στην έως τώρα συνεργασία μας...ΑΨΟΓΗ!!Σίγουρα με τέτοια αντιμετώπιση πελατών-φίλων είναι λογικότατο να υπάρχει αυτός ο συνωστισμός σχεδόν όλες τις ώρες στον χώρο σου!!!Αυτά δημόσια,από κοντά τα υπολοιπα...και πάλι ευχαριστώ! :thumbsup:
Να εισαι καλα Αντωνη μου. ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ σαν εσενα καθε μαγαζι θα ηθελε να εχει πελατες(κυριολεκτω, χωρις υπερβολες).
 

anat190

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
39
Πόντοι
1
Μεταφέρω την κριτική του ΠΥΡΑΥΛΟΥ και εδώ γιατί αφορά το συγκεκριμένο μαγαζί. για να γίνει συζήτηση μόνο επί της κριτικής και όχι για τις πολιτικές ή ρατσιστικές προεκτάσεις. Αυτά κανονικά στο θρεντ μασαζερί-απόψεις και απορίες.


""Το κατάστημα έχει είσοδο αυτοτελή και ανεξάρτητη από τις παρακείμενες πολυκατοικίες.

Στον προθάλαμο, μας υποδέχθηκε μια βραχύσωμη μεσόκοπη βοηθός, ενώ παραπέρα καθόταν ένας μπάρμπας ο οποίος θυμίζει εισπράκτορα λεωφορείου και κατά πάσα πιθανότητα είναι ο ιδιοκτήτης της επιχείρησης.

Η κυρία επί της υποδοχής, μας οδήγησε σε ένα δωμάτιο χειρομαλάξεων και συνουσιών, προκειμένου να γίνει η περιφορά και η επίδειξη των θηλέων.
Το περιβάλλον και οι υποδομές του καταστήματος είναι αξιοπρεπείς, καθαρές, λειτουργικές.

Παρέλασαν έξι ή επτά θήλεα, πλείστα εκ των οποίων ήταν βραχυπόδαρα, με ευτραφείς γοφούς – γλουτούς… Κοινώς, πάταγαν τους κώλους τους.
Κάθε θήλυ εισέρχονταν στο δωμάτιο το ένα κατόπιν του άλλου, χαιρετούσε δια χειραψίας και δια μειδιάματος, απήγγειλε το ψευδώνυμό του, λικνίζονταν ελαφρά και έδινε τη θέση του στο επόμενο.
Άλλα χέρια ήταν ψυχρά, άλλα θερμά, άλλα υγρά, άλλα ξερά…

Μετά την παρέλαση, η βοηθός, αφού μας ενημέρωσε για τις παρεχόμενες υπηρεσίες, μας ερώτησε ποιο θήλυ επιθυμούμε.
Επειδή δεν μπορούσαμε να επιλέξουμε κανένα από τα θήλεα ούτε από την εμφάνισή τους, ούτε από την αίσθηση των χειραψιών που είχαμε μαζί τους, ούτε από τις απαγγελίες των ψευδωνύμων, τελικά αποφασίσαμε να προχωρήσουμε σε συνεδρία με την πλέον σκουρόχρωμη επιδερμίδα, ήτοι με την Τζένη.
Στην πραγματικότητα δεν ένιωθα καμία έλξη, ούτε για την Τζένη, ούτε για άλλο θήλυ, ωστόσο αποφάσισα να συνεχίσω, καθότι ήθελα να δοκιμάσω, να πειραματιστώ, έχοντας γαμήσει στο παρελθόν πολύ χειρότερες.

Η Τζένη είναι αφρολατίνα μιγάς, από τον Άγιο Δομήνικο, κατά δήλωσή της.
Πάντως, αν έλεγε ότι είναι από το Ζεφύρι, δεν θα ακουγόταν απίθανο.
Κι από την Αφρική αν έλεγε ότι είναι, πάλι λογικό θα ακούγονταν.

Όψη μάλλον γλυκιά, προς τυραννισμένη, με τέσσερα διαμπερή κοσμήματα, σε ώτα, ρίνα, χείλος, με κόμμωση περίπλοκη, αφρικανικής αισθητικής.

Μαστοί μικροί, χειρουργημένοι με κακό τρόπο, πετσοκομμένοι δηλαδή, με θηλές ασύμμετρες, με εμφανείς ουλές και προεξέχοντα όγκο σιλικόνης στον αριστερό μαστό.
Ο κατ’ ευφημισμό χειρουργός, ο βαθυμαλάκας, ο πιθηκοκέφαλος, κατέσφαξε το στήθος του θήλεος και το έκανε σαν τα μούτρα του.

Βουβωνική χώρα με δερματοστιξία φιλοτεχνημένη με περίπλοκα σχέδια, σαν αυτά που είχε το σεμενάκι της μακαρίτισσας της γιαγιάς μου πάνω στην ασπρόμαυρη τηλεόραση.
Δερματοστιξίες και σε άλλα σημεία του σώματος, διακριτικές μεν, ακαλαίσθητες δε.

Κώλος αράπικος, πεταχτός. Στη στάση ”24”, έπρεπε να παραμερίζω τα κωλομάγουλα για να βρω το δρόμο.

Επιδερμίδα δίχρωμη: Σκούρα στα απόκρυφα σημεία του σώματος, κατράμι όπου τη χτυπάει ο ήλιος.
Τρίχες σκληρές, ήβη γυαλόχαρτο.
Έψαξα και βρήκα και κανα-δυο μπλε σπυράκια, που τόσο μου αρέσουν…

Με δύο λόγια, η εμφάνιση της Τζένης θυμίζει κάτοικο της Κάτω Ζούγκλας.
Έτσι, δικαιολόγησα την σκληραγωγημένη περιγεννητική περιοχή και το αιδοίο της, διακωμωδώντας, ότι εκεί έχουν γαμήσει ο Αράπης, ο Κακαράπης, ο Ουρακοτάγκος, ο Ρινόκερος, ο Ιπποπόταμος, ο Καμηλοπάρδαλης και άλλοι τοιούτοι…
Μετά, προσπάθησα να παρατηρήσω τον πρωκτό της: Αδύνατον, καθότι ήταν κρυμμένος στο βάθος των κωλομάγουλων. Πρωκτός προστατευμένος από την WWF και τον Πρωκτούρο.
Η συνουσία διαδραματίστηκε με ακροβασίες επί της στενής, ψηλής και ασταθούς μεταλλικής κλίνης, όπως οι μπαμπουίινοι στα δένδρα.
Μέγα σφάλμα η απουσία καναπέ από το δωμάτιο.

Η κατάσταση ήταν μετέωρη:
Το πνεύμα ίπτατο σε άλλες αντί άλλων σκέψεις, άσχετες με την περίσταση, οι περισσότερες σαρκαστικές και αυτοσαρκαστικές, καθώς και λίγες κυνικές.
Το σώμα κυλιόταν στον αιωρούμενο βούρκο με τη Τζένη, προσπαθώντας να ισορροπεί, ταυτόχρονα γαμώντας.
Η ψωλή για πολλή ώρα ήταν μελάτη…
Είναι καλό που οι συνεδρίες διαρκούν 30 ή 60 λεπτά, για το χρόνο που χρειάζονται τέτοιες αφηρημένες καταστάσεις…

Ο δυνατός φωτισμός του δωματίου, ενέτεινε τη χρωματική αντίθεση των δύο σωμάτων: Η λευκή – ροζ ψωλή μπαινόβγαινε στα ερεβώδη, εξωτικά, γυναικεία χείλη.
Παρατηρούσα με συμπάθεια την Τζένη να θηλάζει…
Πως τα φέρνει η ζωή…
Η Τζένη, ένα εκατομμύριο χιλιόμετρα μακριά από εκεί που γεννήθηκε, να τη γαμάει ένας ασπρουλιάρης μπάρμπας, που έχει βγάλει άσπρες τρίχες παντού, ακόμη και στ’ αρχίδια του…
Τι ελπίδα έχει αυτή η δύστηνη πόρνη; Ποιος θα θέλει να τη γαμάει μετά από λίγα χρόνια, όταν θα έχει γίνει σα μπάλα από το πάχος;
Σε άλλη εκδοχή, ίσως έτσι να είναι καλύτερα, από το να τη δέρνει καθημερινά o νοτιαμερικανός σύζυγός της, που έχει 5-6 δόντια και διψήφιο IQ…

Την έχυσα στο στόμα.""
 

anat190

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
39
Πόντοι
1
Άποψη μου είναι οτι κάποιες εκφράσεις του Πυραυλου ειναι προσβλητικές βέβαια αλλά και ο αρίστος πρεπει να μαθει οτι υπαρχουν και κακες κριτικες. Η ζωη συνεχιζεται
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Δεν υπαρχει κατι να συζητησουμε στην κριτικη. Δεν αναφερει νομιζω πουθενα αν το μασαζ ηταν καλό ή όχι ,αν η κοπελα συμμετειχε με ορεξη στο δευτερο μερος ή βαριοταν. Τι να σχολιασουμε? Για την εμφανιση της , θεωρω υπερβολικα οσα εχει γραψει. Γουστα ειναι αυτά. Αφου δεν του αρεσε , δεν επρεπε να περασει μαζι της. Το σεξ ειναι πρωτα θεμα διαθεσης. Αμα δεν σε φτιαχνει ο παρτενερ απο την πρωτη ματιά, δυσκολο να τελειωσει καλά το ματς.
 

sebi86

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Άποψη μου είναι οτι κάποιες εκφράσεις του Πυραυλου ειναι προσβλητικές βέβαια αλλά και ο αρίστος πρεπει να μαθει οτι υπαρχουν και κακες κριτικες. Η ζωη συνεχιζεται
δεν υπαρχει κανενας λογος συζητησης ειναι μια κριτικη οπως εκατονταδες αλλες
σε οποιον αρεσει σε οποιον δεν αρεσει ας παρι ενα μπουκαλι ξιδι.
εκτος και αν θες να δικαιωσεις αυτους που  εχουν την γνωμη οτι απλως γινεται ντορος γυρο απο το μαγαζι
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom