Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Καλημέρα "Αριστοτέλη" και καλή συνέχεια με ψηλά το κεφάλι...το πεπρωμένον φυγείν αδύνατον...

images
Καλημερα, ολα καλα Λαγε μου, σε ευχαριστω.
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Επειδη πριν απο λιγο πελατης με ρωτησε για την ποιοτητα του λαδιου που χρησιμοποιω (διαβασε την κριτικη του xxx.gataki), θα κοπιαρω και εδω το σχολιο μου.                             << Ειμαι απο τα ελαχιστα μαγαζια που χρησιμοποιει αυστηρα και μονο ΑΜΥΓΔΑΛΕΛΑΙΟ και χωρις προσθηκη αιθεριων ελαιων, εκτος αν ζητηθει απο τον πελατη. Δεν υπαρει κατι καλυτερο στην αγορα (υποαλλεργικο-αοσμο). Εχω αρκετες γνωσεις αρωματοθεραπειας, και διαθετω μια αρκετα πλουσια συλλογη ΓΝΗΣΙΩΝ αιθεριων ελαιων. Αν ησουν γνωστης θα ηξερες καταρχην οτι το αμυγδαλελαιο απλα δεν ΜΥΡΙΖΕΙ, και κατα δευτερον τα μιγματα με ΓΝΗΣΙΑ αιθερια ελαια, με το μασαζ απορροφουνται απο την επιδερμιδα και δεν φευγουν οσο και να τριβεσαι μετα στο μπανιο! (πολυ κακο για καποιον που εχει τους λογους του να μη μοσχοβολαει εστω και ελαφρα το δερμα του). Για του λογου το αληθες μπορω, οποτε θελεις να σε στειλω στον προμηθευτη μου που ειναι απο τους πιο παλιους αρωματοποιους στην Ελλαδα. Το θεμα χωρος-αναμονη πιστευω θα λυθει συντομα.>>
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Επειδη πριν απο λιγο πελατης με ρωτησε για την ποιοτητα του λαδιου που χρησιμοποιω (διαβασε την κριτικη του xxx.gataki), θα κοπιαρω και εδω το σχολιο μου.                             << Ειμαι απο τα ελαχιστα μαγαζια που χρησιμοποιει αυστηρα και μονο ΑΜΥΓΔΑΛΕΛΑΙΟ και χωρις προσθηκη αιθεριων ελαιων, εκτος αν ζητηθει απο τον πελατη. Δεν υπαρει κατι καλυτερο στην αγορα (υποαλλεργικο-αοσμο). Εχω αρκετες γνωσεις αρωματοθεραπειας, και διαθετω μια αρκετα πλουσια συλλογη ΓΝΗΣΙΩΝ αιθεριων ελαιων. Αν ησουν γνωστης θα ηξερες καταρχην οτι το αμυγδαλελαιο απλα δεν ΜΥΡΙΖΕΙ, και κατα δευτερον τα μιγματα με ΓΝΗΣΙΑ αιθερια ελαια, με το μασαζ απορροφουνται απο την επιδερμιδα και δεν φευγουν οσο και να τριβεσαι μετα στο μπανιο! (πολυ κακο για καποιον που εχει τους λογους του να μη μοσχοβολαει εστω και ελαφρα το δερμα του). Για του λογου το αληθες μπορω, οποτε θελεις να σε στειλω στον προμηθευτη μου που ειναι απο τους πιο παλιους αρωματοποιους στην Ελλαδα. Το θεμα χωρος-αναμονη πιστευω θα λυθει συντομα.>>
και να συμπληρώσω ότι σε σχετική μου ερώτηση στην Εύα για το "ουδέτερο" άρωμα του λαδιού μου απάντησε ότι επίτηδες έχει επιλεγέι τέτοιο λάδι για να μη μυρίζει στο σώμα σε περίπτωση που είσαι παντρεμένος, σε σχέση κλπ...άρα και προνοητικός ο Αρίστος... :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.477
Κριτικές
1.272
Like
227.215
Πόντοι
46.232
νομίζω και χωρίς παρεξήγηση , είσαι εκτός θέματος.
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
"Τριτουλα"...........κανε μας ..............ανοιγματα!!!
 

Συνημμένα

  • ΤΡΙΤΟΥΛΑ 7.jpg
    ΤΡΙΤΟΥΛΑ 7.jpg
    74,5 KB · Εμφανίσεις: 40

xristos350

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
730
Κριτικές
10
Like
298
Πόντοι
1.510
Φιλτατε σε ευχαριστω για χθες που με περιμενες  :) :cheesy:
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
αριστο φερε καμια κινεζα η ταταρα να δουμε φως.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Καλο μεσημερι στον aristo-teli και στα κοριτσια του !!!
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Που εισαι εσυ αγορι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σε χασαμε. Μαυρη πετρα εριξες στο forum!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ !!!


Εκανα διακοπας και γυρισα ανανεωμενος !!!

Μαυρη πετρα, δεν θα ριξω ποτεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom